TARİF / YAZI GÖNDERMEK İÇİN
/

Evde Kalmamanın Formülü Açıklandı: ''Et Yemeyin''

yemek.com
Fırından yeni çıkmış mozzarella peyniri, ızgara bonfilenin üstünde uzanan karamelize soğan kadar lezzetli şeyler yazmak isterdim.

Sıkça Yenen Konular

Amerikan arkadaşlık sitelerinden ayi.com’un (are you interested) yaptığı araştırmaya göre vejetaryen olan kadınlar ruh eşini bulma konusunda vejetaryen olmayanlara göre daha şanslı. Çünkü erkek kullanıcılar, vejetaryen kadın kullanıcılarla yüzde 11 oranında daha fazla iletişime giriyor.

Yaklaşık 2 milyon kişinin dataları kullanarak yapılan araştırma, kullanıcıların profil görüntülenmesi ve aldığı mesajları değerlendirerek sonuca ulaşmış.

Sitenin İş Geliştirme ve Ürün Müdürü John Fischer, bu sonucun çıkmasındaki en büyük etkeni, erkeklerin vejetaryen olan kadınları daha sağlıklı, fit ve zayıf olarak düşünmesi şeklinde açıklıyor. Başka bir ifadeyle, erkekler buluşmaya gittiklerinde herhangi bir ‘sürprizle’ karşılaşmak istemiyor.

Kadınların kullanıcı alışkanlıklarına baktığımızda ise, erkekler için herhangi bir trend değişikliğine gerek yok gibi görünüyor. Çünkü kadınlar, etobur erkekleri yüzde 13 oranında daha fazla tercih ediyor.

Tabii bu araştırmayı yüzde yüz bir ölçüt şeklinde alıp hemen yarın yeme alışkanlıklarımızı gözden geçirmeye gerek olmayabilir. Malum bu sonuçlar Amerika için geçerli ve online arkadaşlık sitesinin sonuçları.

Gerçek hayatta durum böyle olmayabilir. Sonuçta vejetaryen ya da etobur ne fark eder ki?

Deneyimi olan bir okuyucumuzun yanıtını bekliyoruz.

Bir de araştırmayı ciddiye alanları Tinder profillerine uğurluyoruz.

Manşet görsel: firstwefeast.com

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?