eylul-2019-instagram-hesaplari-10-one-cikan

Eylül Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Sonbahar geldi, Instagram hesaplarından mis gibi kokular, enfes tarifler, nefis mekan önerileri de gelmeye devam ediyor!

O zaman bize de bu son güzel havaların tadını doya doya çıkarmak, mutfakta farklı tatlar denemek ve yepyeni mekanlar keşfetmek için bu Instagram hesaplarını takip etmek düşüyor.

Şu ana dek onlarla yolunuz hiç kesişmediyse, hemen şimdi parmaklarınızı takip butonlarına doğru alalım. Eylül bitmeden, daha fazla vakit kaybetmeden takip etmeniz gereken o mis kokulu Instagram hesapları tam da karşınızda duruyor!

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı hiçbir kriter gözetmeden yaptık, zira bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden iştah açıcı, birbirinden lezzetli!

ahushealthylife

Neden takip etmeli: Şu sıralar diyette olanlar ya da her zaman sağlıklı beslenmeye özen gösterenler başta olmak üzere herkesin bir an önce tanışması gereken bu Instagram hesabı sayesinde sağlıklı beslenmenin aslında ne kadar renkli ve lezzetli bir deneyime dönüşebileceğini fark edeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ahushealthylife

sweetymutfakta

Neden takip etmeli: Sadece görüntüleriyle en tok insanı bile acıktırabilecek tarifler bulabileceğiniz, her gördüğünüzü hemen denemek isteyeceğiniz lezzetlerle dolu bir Instagram hesabı duruyor karşınızda. Özellikle tatlı düşkünleri bu hesapla bir an önce tanışmalı, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sweetymutfakta

glutensizbiblog

Neden takip etmeli: Glutensiz beslenmesi gerekenlerin ya da glutensiz beslenmeyi tercih edenlerin mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabında birbirinden nefis ve her biri glutensiz tarifler, ürün ve mekan önerileri bulabilirsiniz. Mis!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: glutensizbiblog

arifenin_mutfagi

Neden takip etmeli: Tıpkı annenizin ellerinden çıkmışçasına özel yemek tarifleri arıyor, mutfağımızın en özel tatlarını en doğru ve lezzetli şekilde hazırlamak istiyorsanız bir an önce tanışmanız gereken bir Instagram hesabıyla devam ediyoruz! "Bugün ne pişirsem?" sorusuna artık uzun uzun yanıt aramak zorunda kalmayacak, bu Instagram hesabından sık sık destek alacaksınız.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: arifenin_mutfagi

elifinnotlari

Neden takip etmeli: Çünkü en sağlıklısından en lezzetlisine, paylaştığı her bir tarifi görünce içinizde koşar adım mutfağa gitme isteği uyanacak, mutfağınıza yepyeni ve enfes tatlar katacak!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: elifinnotlari

kahvelibikiz

Neden takip etmeli: Mutfağınızı belki de bugüne dek hiç olmadığı kadar renkli, lezzetli ve sağlıklı bir hale getirmek için takip etmelisiniz mesela. Meyvelerle, sağlık dolu tariflerle dolu bu Instagram hesabı sadece sofralarınızı değil hayatınızı güzelleştirecek, sağlığınıza sağlık katacak kadar da iddialı.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kahvelibikiz

yemekrotasi

Neden takip etmeli: "Ben mekan mekan gezerek yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum" diyenleri hemen bu Instagram hesabına doğru alalım. Her bir önerisi sizi yollara düşürecek kadar lezzetli, her bir paylaşımı yeni tatil rotalarınızı belirleyecek kadar iştah açıcı!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yemekrotasi

gurmefoodbox

Neden takip etmeli: Kendi taımıyla "Fit, sağlıklı ve lezzetli tarifler" ile dolu bir Instagram hesabı o. Bu da yetmezmiş gibi birbirinden nefis sağlıklı beslenme önerileriyle hayat kalitenizi tümden yükseltecek güçte.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gurmefoodbox

kumbaralezzet

Neden takip etmeli: Yemek yapmaktan çok yemek yemekle, yeni mekanlar keşfetmekle ilgilenenlerdenseniz takip ettikleriniz arasına almanız gereken bir Instagram hesabı daha geldi, bizden söylemesi. Instagram'ın en yeni yüzlerinden olan bu hesapta "Nerede, ne yemeli, hangi lezzet için hangi mekana gitmeli?" gibi sorularınızın yanıtlarını fazlasıyla bulacaksınız.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kumbaralezzet

soyummydiet

Neden takip etmeli: Diyet destekçisi, sağlıklı beslenme rehberi bir Instagram hesabı o! Daha önce hiç yemediğiniz, tadını sevmediğiniz sebzeleri bile afiyetle yemenizi sağlayacak özel tarifleriyle bu Instagram hesabı adeta mutfaktaki rehberiniz olacak.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: soyummydiet

"Biz eksik kalır mıyız?" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Bu kadar Instagram'dan söz ettik, biz eksik kalır mıyız sandınız? Aranızda hala bilmeyen kaldıysa biz birbirinden pratik ve nefis tariflerimizle, ilham veren lezzetlerimiz ve iştah açan videolarımızla Insstagram'da da varız. "Hani, nerede, ben bulamıyorum" diyenleri hemen aşağıya doğru alalım.

Buyursunlar, bu taraftan: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?