Şubat Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Her ay olduğu gibi bu ay da Instagram yine çeşit çeşit lezzetlerle, nefis mekan önerileriyle, insanı sağlıklı beslenmeye teşvik edecek önerilerle dolu!

O zaman ne yapıyoruz, her ay yaptığımız gibi size "Daha fazla vakit kaybetmeden bu Instagram hesaplarını takip etmelisiniz" demekten kendimizi alamıyor ve sizi en özel tariflerini tüm detaylarıyla paylaşan, en güzel mekan önerileriyle size hangi lezzetin en güzelinin nerede yeneceğinden söz eden Instagram hesapları ile baş başa bırakıyoruz. Ve tabii ki "Ama ben diyetteyim" diyenleri de unutmuyor, sağlıklı beslenme önerileri ve tarifler paylaşan Instagram hesaplarına da bol bol yer veriyoruz.

Buyursunlar, sizi önce aşağıdaki Instagram hesaplarına, hemen ardından da takip butonlarına doğru alalım hemen.

Minik bir not: Sıralamamızı herhangi bir kriter gözetmeden yaptık, Bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden mis kokulu, birbirinden lezzetli.

mutfaktayusufvar

Neden takip etmeli: Her paylaşımına dakikalarca baksanız sıkılmayacağınız kadar lezzetli yemek fotoğrafları, tüm detaylarıyla paylaştığı tarifleri ve her biri birbirinden sağlıklı ve farklı tarifleriyle bu Instagram hesabını bir an önce takip etmelisiniz. Çorbasından ana yemeğine, tatlısından kahvaltılığına kadar, günün her anına uygun tarifleri sayesinde sadece beslenme düzeninize sağlık değil, aynı zamanda bolca da renk ve lezzet gelecek.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfaktayusufvar

suzaninmutfakdunyasi

Neden takip etmeli: Anne elinden çıkmışçasına lezzetli yemekler hazırlamak istiyor, misafirlerinizi sadece lezzetiyle değil sunumuyla da şaşırtacak tariflere imza atmak istiyorsanız bu Instagram hesabı size çok yardımcı olacak, emin olabilirsiniz. Her paylaşımı ayrı bir nefis!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: suzaninmutfakdunyasi

dyt.serengulseven

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmenin aslında ne kadar lezzetli bir deneyim olduğunu her bir paylaşımıyla gözler önüne seren, bununla da yetinmeyip hafif ve nefis tariflerini paylaşmayı, diyettekilere motivasyon, sağlıklı beslenme yolundakilereyse enfes öneriler veren bir ınstagram hesabı karşınızda. Anlayacağınız, takip etmek için sebebiniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dyt.serengulseven

mutfagimdantarifler

Neden takip etmeli: Bugüne dek hiç denemediğiniz ama bir an önce denemeniz gereken farklı tatlar da, en sevdiğiniz lezzetlerin tam kıvamında tarifleri de var bu Instagram hesabında. Tarif defterlerinize birçok tarifini not etmek isteyeceğiniz bir Instagram hesabından söz ediyoruz, takip etmek için o kadar çok ve lezzetli sebebiniz var ki aslında!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfagimdantarifler

izmirkesifnotlari

Neden takip etmeli: "Ben yapmayı değil yemeyi seviyorum" diyenlerden, bir lezzetin peşinde şehir şehir gezmekten çekinmeyenlerdenseniz buyurun böyle alalım sizi. Kendi tanımıyla rotası "Başta İzmir, sonra her yer" olan, size vereceği nefis mekan ve lezzet önerileriyle kendinizi bir anda yollarda bulabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: izmirkesifnotlari

hatayliyimutfaktayim

Neden takip etmeli: Her bir yemek fotoğrafıyla en tok insanı bile acıktıracak, paylaştığı her tarifle koşar adım mutfağa gitme isteği uyandıracak bir Instagram hesabı karşınızda!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: hatayliyimutfaktayim

feyzas.kitchen

Neden takip etmeli: Öyle bir Instagram hesabı düşünün ki profiline tıklar tıklamaz içinizi bir ferahlık kaplıyor, yemek fotoğraflarının sade şıklığı tariflerine de yansıyor. Mutfağınızda bambaşka lezzetler hazırlamak, yepyeni tatlar keşfetmek isterseniz hemen takip butonuna doğru alalım sizi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: feyzas.kitchen

mekanpusulasi

Neden takip etmeli: Şehirdeki en lezzetli menülere sahip restoranları tek tek keşfedecek, bundan böyle gideceğiniz yerlere karar vermeden önce bu Instagram hesabına bir göz atmadan edemeyeceksiniz. Yalnız baştan uyarıyoruz, özellikle paylaştığı videoları tok karnına izleyiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mekanpusulasi

_bir.tutam.lezzet_

Neden takip etmeli: Az vakti olanlar için verdiği birbirinden pratik tariflerin yanında en özel misafirlerinize bile gururla sunabileceğiniz havalı tariflere, çay saatlerinizin yıldızı olmaya aday özel lezzetlerden "Bugün ne pişirsem?" derdine çare olacak yemek tariflerine... Bu Instagram hesabında yok yok!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: _bir.tutam.lezzet_

diyetisyenelifgazitepe

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye, kilo vermeye çalışıyor, başladığınız diyete devam edecek bir motivasyona ihtiyaç duyuyorsanız gerçek bir diyetisyen tarafından yapılan nefis önerilerle dolu bu Instagram hesabı size ihtiyacınız olan o gücü fazlasıyla verecek!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetisyenelifgazitepe

Söylemezsek olmaz bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Birbirinden özel tariflerimiz, daha izlemeye başlar başlamaz acıkmanıza neden olan tarif videolarımız ve gece acıkmalarımızı, tatlı krizlerimizi birlikte atlattığımız eğlenceli paylaşımlarımızla biz de Instagram'dayız. İçinizde hala bundan haberdar olmayan ya da bizi takip etmeyen varsa bekleriz efendim.

Tam olarak şuradayız: Yemek.com Instagram hesabıDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?