Ocak Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

2019'un ilk ayında Instagram'dan burnumuza yine misler gibi kokular geliyor dostlar, toplanın!

Her ay olduğu gibi bu ayda, "Ocak ayı bitmeden, daha fazla vakit kaybetmeden bu hesapları takip edin" dedirten Instagram hesapları çıktı karşımıza.

Bazıları en özel tariflerini bile tüm detaylarıyla paylaşıyor, bazıları nefis mekan önerileri yapıp "Hangi lezzetin en güzeli nerede yenir?" sorusuna yanıt oluyor, bazılarıysa sağlıklı beslenmeye, diyet yapmaya çalışanlara hem önerileri hem de hafif mi hafif tarifleriyle destek oluyor...

Sözün kısası, her birinden bal damlayan bu Instagram hesaplarını hiç vakit kaybetmeden takip etmeye başlayarak Instagram'a her girdiğinizde mutlulukla dolabilir, mutfağınızda yepyeni, bambaşka tatlar deneme fırsatı bulabilir, bir lezzetin peşinde semt semt, şehir şehir, hatta ülke ülke gezmek isteyebilirsiniz.

Minik bir not: Aşağıdaki Instagram hesaplarını alt alta sıralarken hiçbir kriter gözetmedik, zaten her biri birbirinden lezzetli, birbirinden nefis.

esinleharikalezzetler

Neden takip etmeli: Hem en sevdiğiniz tatların tam kıvamında tariflerini hem de bugüne dek hiç denemediğiniz, belki de hiç görmediğiniz kadar farklı tarifleri bir arada bulabileceğiniz bir Instagram hesabı kendisi. Her bir paylaşımı tarif defterlerinizde yerini alacak, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: esinleharikalezzetler

pastalimpus

Neden takip etmeli: Paylaşımlarını görür görmez koşar adım mutfağa doğru gitmek isteyeceğiniz bir Instagram hesabı daha! Görüntüsüyle iştahları kabartan tüm lezzetlerinin tariflerini de en ince detaylarına kadar anlatıyor, sizi tatlı krizlerinizde de misafir ağırlayacağınız en özel günlerde de yalnız bırakmıyor! En pratiğinden en şık ve farklısına, bu sayfada gördüğünüz tüm tarifleri tek tek denemek isteyeceksiniz, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: pastalimpus

simplyfitdays

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye, diyet yapmaya çalışanları da böyle alalım. Hem "Sağlıklı yiyecekler hep tatsız tuzsuz oluyor" algınızı yıkacak hem de her gün paylaştığı tarifler ve nefis önerileriyle size bu yolda önemli bir destekçi olacak o Instagram hesabı tam karşınızda duruyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: simplyfitdays

sosyalyiyicicahit

Neden takip etmeli: Nefis mekan önerileriyle sizi şehir şehir gezdirmeye adeta yemin etmiş bir Instagram hesabı o. Hangi lezzet nerede yenir, en sevdiğiniz yemeklerin en lezzetlileri nerede bulunur kolayca öğrenebilir, her bir paylaşımıyla gidilecekler listenize bir adres daha ekleyebilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sosyalyiyicicahit

muhallebinindibi

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabına girer girmez konuk olacağınız rengarenk ve lezzet dolu dünyaya bayılacaksınız, eminiz. Efsane görüntüleriyle ağzınızı sulandıracak tatlılara sadece bakmakla yetinmek zorunda da değilsiniz üstelik. Beğendiğiniz tüm lezzetlerin ayrıntılı tariflerini bulabileceksiniz. Mis, mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: muhallebinindibi

betulun_mutfak_aski

Neden takip etmeli: Ev yapımı lahmacundan tutun da kupta tiramisuya kadar en sevdiğiniz, en sevdiğimiz tüm tarifler bu Instagram hesabında sizi bekliyor. Bakmaya doyum olmayan sunumlarıyla daha görür görmez insanı acıktırıyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: betulun_mutfak_aski

lavender_bakery__

Neden takip etmeli: Mutfakta vakit geçirmeyi seven herkesi ama özellikle tatlı düşkünlerini böyle alalım. Zira şimdiki önerimiz verdiği tarifler sayesinde pastaneleri bile kıskandıracak lezzetleri evde kolayca yapmanızı sağlayacak bir Instagram hesabı! Anlayacağınız, her bir paylaşımına dakikalarca bakmak isteyeceğiniz kadar güzel bu sayfayı takip etmek için sebebiniz çok!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lavender_bakery__

melynutty

Neden takip etmeli: Paylaşımlarıyla en ikna olmayacak insanı bile sağlıklı beslenmeye ikna edebilecek, diyette olanları, zayıflamaya çalışanları verdiği motivasyon sayesinde bu yolda bol bol destekleyecek bir Instagram hesabı o. Yaptığı öneriler, verdiği pratik ve nefis tariflerle hayat kalitenizi en az iki katına çıkarır, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: melynutty

kaptanin_esi

Neden takip etmeli: Tatlısından tuzlusuna, mutfağınıza bambaşka bir hava katacak çeşit çeşit tarif bulabileceğiniz, özellikle tatlılar ve sunumlar konusunda kendinizi fazlasıyla geliştirebileceğiniz nefis bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kaptanin_esi

marastanlezzetler

Neden takip etmeli: Kahramanmaraş lezzetleri ve mekanları başta olmak üzere, sizi yollara düşürecek birbirinden özel önerilerle dolu bir Instagram hesabı karşınızda! "Ben yapmayı değil yemeyi, yeni yerler ve tatlar keşfetmeyi seviyorum" diyenlerdenseniz hiç zaman kaybetmeden takip etmeye başlayın deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: marastanlezzetler

Söylemeden geçmek olmaz: Tabii ki biz de Instagram'dayız!


Bu gönderiyi Instagram'da gör

Yemek.com (@yemekcom)'in paylaştığı bir gönderi ()

Uzun uzun Instagram'dan söz etmişken söylemeden geçmek olmaz dedik, hala bilmeyenler, takip etmeyenler varsa birbirinden iştah açan tariflerimiz ve izlerken acıktıran videolarımızla biz de Instagram'dayız, bilin istedik.

Buyursunlar efendim, sizi bu tarafa doğru alalım: Yemek.com Instagram hesabıDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?