https://yemek.com/tarif/sosisli-milfoy-cubuklari/ | Sosisli Milföy Çubukları Tarifi

7'den 70'e Herkesin Sevdiği Sosisle Yapabileceğiniz Birbirinden Leziz 9 Tarif

Favorilerime
Ekle

Her hali güzel olan, ister kahvaltılara ister çay saatlerine ister akşam yemeklerine lezzet katan bir konuğumuz var bugün.

Bugün evdeki sosisle sofralarımıza renk ve çeşitlilik getirmek için çıktık yola. Çocukların da çok sevdiği, büyüklerin de asla hayır diyemediği sosisle yapılabilecek bu tarifler damağınızı şenlendirmek için hazır.

Siz hazır mısınız?

Sosisli poğaça tarifi

Peynirli, patatesli o klasik poğaçaları unutun. Çünkü bugün mutfağa farklı bir poğaça için giriyor ve kahvaltı saatimizi sosisli poğaçayla keyiflendirmeye hazırlanıyoruz.

Çaylar demlensin: Sosisli poğaça tarifi

Domates soslu sosis tarifi

Hafta sonu kahvaltısı denince akla ilk sucuklu yumurta geliyorsa orada durun. Çünkü domates soslu sosis size tüm bildiklerinizi unutturacak ve daha önce denemediğinize sizi anında pişman ettirecek.

Yumurtalı sucuğun tahtını sallar: Domates soslu sosis tarifi

Sosisli milföy tarifi

Aniden gelen misafirlere yapabileceğiniz bir tarifte sıra. Fırından çıkınca çıtır çıtır yenecek olan sosisli milföyü herkes çok beğenecek.

Çat kapı misafirlerine: Sosisli milföy tarifi

Sosisli krep tarifi

Krep krep olalı böyle bir şıklığa imza atmadı. Kat kat kreplerin sosisin lezzetiyle şova kalkıştığı, kalpleri küt küt attıran sosisli krep sunumuyla da gönülleri fethedecek.

İstersen üzerine mum dik: Sosisli krep tarifi

Sosisli sandviç tarifi

Büfelerden alıp ayıla bayıla yediğimiz sosisli sandviçleri neden evde de yapmayasınız ki? Üstelik içinize koyacağınız garnitürlerle onu dilediğiniz lezzete yakınlaştırabilir, keyif akşamlarınıza konuk edebilirsiniz.

Yanına da patates kızartması: Sosisli sandviç tarifi

Sosisli milföy çubukları tarifi

Mutfağın en acemilerinin bile kolaylıkla yapabileceği bir tarif sosisli milföy çubukları. İster çat kapı gelen misafirinize, ister film gecelerine, isterseniz çay saatlerine onu hiç düşünmeden davet edebilirsiniz.

Şipşak hazır: Sosisli milföy çubukları tarifi

Sosisli makarna tarifi

Öğrencilerin, bekarların dostu makarnayı öyle kuru kuru yemek istemiyor ama sos hazırlamaya da üşeniyorsanız sosisli makarna gününüzü kurtarmaya geliyor. Çünkü kendisi tam bir süper kahraman.

Böylesi daha güzel: Sosisli makarna tarifi

Yokisabi pan tarifi

Öyle ismi sizi korkutmasın. Kendisine aslında sosisli noodle sandviç de diyebiliriz. Uzakdoğu mutfağında sık sık tüketilen, özellikle Japonların çok sevdiği bu tarifi siz de çok beğeneceksiniz.

Farklılık iyidir: Yokisabi pan tarifi

Kumru tarifi

Kumru Tarifi

Kumru Tarifi

Canınız deli gibi kumru çekiyor ama taa İzmir'e gitmeye üşeniyorsunuz. Öyleyse neden onu evimizde yapmayalım ki? Bir kere yaptıktan sonra müdavimi olacağınız bu kumru tarifini herkesle paylaşmak isteyeceksiniz.

Sen çok güzel bir detaysın: Kumru tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?