ekim-2021-instagram-hesaplari-9-one-cikan

Ekim Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Ekim ayına hızlı bir giriş yapıyor, bu ay da lezzetin peşinde koşacağımız mis kokulu bir yolculuğu birbirinden nefis Instagram hesaplarıyla garantiliyoruz. Siz de sosyal medyayı en çok nefis tarifler keşfetmek, harika mekan önerileri almak için kullananlardansanız buyurun hemen böyle. Zira sizi tanıştırmak istediğimiz çok lezzetli sayfalar var!

"Ama ben diyetteyim" derseniz sizin için de muazzam önerilerimiz olacak, söylemeden geçmek istemeyiz.

Aşağıda birbirinden nefis, farklı ve pratik tariflerle dolu Instagram hesapları sizi bekliyor! Bugüne dek onlarla yollarınız kesişmediyse hemen şimdi takip butonlarına basmayı unutmayın.

Küçük bir not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık, çünkü bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden lezzetli.

doughykitchen

Neden takip etmeli: Hem "Akşama ne pişirsem?" diye düşünenlerin nefis öneriler bulabileceği hem de mutfakta farklı tatlar denemek isteyenlere hitap eden mis gibi bir sayfa karşınızda! Hamur işi ve tatlılardan enfes yemeklere, bu Instagram hesabında yok yok desek yeri.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: doughykitchen

fitavocardio

Neden takip etmeli: En başında da söylediğimiz gibi "Ama ben diyetteyim" diyenler için de nefis önerilerimiz var: Sağlıklı beslenmenin lezzetsiz değil, aksine çok daha lezzetli bir deneyim olduğunu her bir tarifiyle kanıtlayan bu Instagram hesabı gibi! Üstelik kendisi, sadece tarifleriyle değil nefis önerileriyle de motivasyonunuzu yükseltecek.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fitavocardio

foodhealthymy

Neden takip etmeli: Evinizdeki malzemelerle yapabileceğiniz birbirinden farklı tarifleri keşfetmek, kısa sürede çok pratik bir şekilde şahane lezzetler hazırlamak isterseniz buyurun hemen böyle. Tüm bunların yanında bir de öyle iştah açıcı fit lezzetleri var ki... En yakın zamanda denemelisiniz!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: foodhealthymy

mugesfoods

Neden takip etmeli: Hem tam kıvamında nefis tarifler bulabileceğiniz hem harika mekan önerilerini tek tek denemek isteyeceğiniz, yemekle dolu dolu bir Instagram hesabı isterseniz doğru yerdesiniz demektir.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mugesfoods

sevims_kitchen

Neden takip etmeli: Sunumlarıyla en tok insanı dahi acıktıran, paylaştığı her bir fotoğrafa dakikalarca bakmak isteyeceğiniz bir Instagram hesabı o. En güzel kısmı ise hayranlıkla takip edeceğiniz nefis yemeklerini kendi ellerinizle evde yapmanızı sağlayacak tariflerini de tüm detaylarıyla paylaşıyor. Mis, mis!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sevims_kitchen

betisarie

Neden takip etmeli: Her paylaşımı iştah açıyor, her paylaşımı hızlıca malzemeleri hazırlayıp hemen mutfağa koşma isteği uyandırıyor... Bu Instagram hesabındaki her tarifi tek tek kaydetmeden edemeyecek, her gün en az bir kez göz atacaksınız, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: betisarie

fazeys_kitchen

Neden takip etmeli: En sevdiğiniz tarifleri, şu zamana dek hiç denemediklerinizi, elinizdeki malzemelere göre çeşitlendirebileceklerinizi, kısacası yemeğe dair her şeyi bir arada bulabileceğiniz Instagram hesaplarından biri olur kendisi. Mis gibi tarifleriyle mutfağınıza sık sık konuk olacağı şimdiden belli.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fazeys_kitchen

fitkarakizz

Neden takip etmeli: Şu sıralar diyette olanları, formuna dikkat edenleri, sağlıklı beslenmeye gayret edenleri buraya doğru alalım hemen. Hazırladığı renkli tabaklarla aklında diyet fikri hiç olmayanları dahi sağlıklı beslenmeye ikna edebilecek kadar lezzetli bir Instagram hesabı karşınızda!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fitkarakizz

whitekitchenjournal

Neden takip etmeli: Başta tatlı severler ve rafine şeker kullanmamaya özen gösterenler olmak üzere yemekle ilgilenen herkesin takip etmesi gereken bu Instagram hesabında öyle lezzetli tarifler var ki görür görmez canınız yemek isteyecek, detaylı reçeteleri sayesinde istediğiniz lezzetleri kendi evinizde de hızlıca yapabileceksiniz. Nefis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: whitekitchenjournal

gunun.lezzetleri

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Mutfağımızın en özel tatlarını, tam ölçülü tarifleriyle bulabileceğiniz, her gün ne pişireceğinize hızlıca karar vermenizi sağlayacak nefis fikirler ve tariflerle dolu bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gunun.lezzetleri


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?