cekirdek-cigdem-izmir-faydali-yeni

Cinsel Gücü Artırdığını Hiç Bilmediğiniz 12 Kahraman Yiyecek

Favorilerime
Ekle

Herkesin bir özel hayatı ve bu özel hayatına dahil ettiği bir de cinsel hayatı vardır. Günümüzde birçok bireyin utana sıkıla yaşadığı konulardan belki en önemlisi de cinsel gücünün zayıf olmasıdır. Türlü türlü kimyasallara, ilaçlara başvuranlar oluyor bu yüzden. Ancak hiç de gerek yok. Her şeyin çözümü olduğu gibi bu durumun da çözümünü bize doğa sunuyor.

Biz daha önce seks yapmadan önce tüketilmemesi gerekenler diye bir video da hazırlamıştık. Aklınızda bulunsun diye usulca buraya bırakıyoruz.

Tüketildiğinde cinsel gücü ve isteği artıran birçok yiyecek var hem de hemen hemen hepsi mutfaklarımızda zaten bulunan yiyecekler.

Öğrendikten sonra "vay demek bu da iyi geliyormuş" diyeceğiniz yiyecekler için, buyursunlar efendim.

Kütür kütür yersiniz: Havuç

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu, yaptığı bir açıklamada havucun seks hormonlarını aktive ettiğini söyledi. Evet evet, bizim de aklımıza tavşanlar ve çoğalmaları geldi.

Deniz ürünleri de yok değil: İstiridye

istiridye nasıl yenir

istiridye nasıl yenir

O zaman sizi şöyle alalım: İnsanı Afrodizyak Bağımlısı Yapan İstiridye Nasıl Yenir?

İstiridye çinko bakımından oldukça zengin olan bir deniz ürünüdür ve bu mükemmel özelliği ile cinsel dürtüleri tetikler Hemen hemen her deniz ürünü aynı etkiyi gösterse de istiridyenin bu konuda ayrı bir ünü vardır.

Sivilce de yapar ama: Ay çekirdeği

cekirdek-cigdem-izmir-faydali-yeni

İçerdiği yağlar ve bileşenler sayesinde cinsel gücü artırıyor ancak yine içerdiği yağlar sivilce oluşumuna neden oluyor.

Masumdur, kalori yapmaz: Yulaf ezmesi

Özellikle kadınlarda cinsel isteği artırır. Bunun haricinde hormonlara da etki ederek vücut direncini de destekler. Bunun için yulaf ezmesinin içine ceviz ve muz ekleyebilirsiniz.

Acı da etkilidir: Kırmızı ve yeşil acı biber

kirmizi-aci-biber-omru-uzatiyor-3

Yukarıdaki besinlerin yanı sıra içerdiği vitamin ve bileşenler ile acı olan bu biberler de cinsel isteği artırır. Not: Acı sevmeyenler yukarıdaki fotoğraftaki gibi yeşil dolmalık biberini de taze olarak tüketebilir.  

Misler gibi kokar: Zencefil

portakal-zencefil-ev-yapimi-oda-kokusu

Tüm vücut sistemini -özellikle cinsel istek konusunda- uyarır, bedenen ve ruhen güç kazandırır. Çay olarak tüketebilir ya da kurabiyelerinizde kullanabilirsiniz.

Aktarlarda bolca var: Bal, arı sütü ve poleni

limon bal maskesi

limon bal maskesi

Özellikle arı sütü, bal ve polen karışımını cinsel gücünüzün tabiri yerindeyse tavan yapması için tüketebilirsiniz. Bu karışım hem hücrelerinizi yeniler, hem de yaşınız ilerlese de cinsel gücünüzü yerinde tutar.

Yemeklerinizin tadı tuzu: Baharatlar

Kadınlarda, kekik ve nane: Özellikle kadınlarda bütün kadınlık hormonlarının düzenli çalışmasını sağlar ve vücudu güçlendirir.

Erkeklerde, kimyon ve kişniş: Bütün hormonları çalıştırır ve sinirleri de kuvvetlendirir. Bir bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı Kişniş karıştırılıp, yemekten sonra içilebilir. Özellikle erkeklerde Cinsel gücü artırır.

Kokusu yeter: Vanilya

vanilyali-krem

Vanilya kokusu ve içerdiği bileşenler gereği hem bedeni hem de sinirleri güçlendirir, hem de afrodizyak cinsel gücü artırır. Bunun için bitki çaylarınıza vanilya çubuğu ekleyebilirsiniz. Çayla aram yok derseniz de vanilya aromalı tatlılardan yardım alabilirsiniz.

Tam da mevsimi: Kereviz

İç salgı bezlerinin çalışma kapasitelerini artırır. Erkeklerde cinsel performansa etki ederek iktidarsızlığı önler. Orta yaşta mutlaka tüketilmesi gerekmektedir.

İsmi bile havalı: Ginseng

ginseng-nedir-faydalari-1

Yorgunluğun atılmasını, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Özellikle erkeklerde zindelik verir. Çayı ya da kür olarak tüketilmesi öneriliyor.

Tane tane yiyin: Karanfil

Karanfil

Karanfil

Erkeklerde ve kadınlarda cinsel yönden enerjiyi dengeler. Vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Her gün bir iki tane tüketebilirsiniz.

Önemli Uyarı

Bu yazı genel bilgilendirme amaçlıdır, reçete niteliği taşımaz. Bu yazıdaki bilgiler de dahil olmak üzere doktorunuzun sizin için uygun görmediği hiçbir yöntemi denememelisiniz.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

2

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?