aralik-2019-instagram-hesaplari-10-one-cikan

Aralık Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Sosyal medyayı, özellikle de Instagram'ı çoğunlukla yeni lezzetler keşfetmek için kullananlardansanız bugün tam size göre önerilerimiz olacak. Çünkü bugün radarımızda birbirinden nefis Instagram hesapları var!

Sağlıklı beslenenlerin, şu sıralar diyet yapmaya çalışanların destekçisi olacak nefis Instagram hesapları da var, anne elinden çıkmışçasına bizden ve lezzetli yemeklerinin tariflerini paylaşanlar da...

O zaman sözü hi uzatmayalım, sizi önce aşağıya doğru, hemen ardından da takip butonlarına doğru alalım.

Unutmadan, hala bilmeyenler varsa hatırlatmadan geçmek olmaz: Tabii ki biz de Instagram'dayız. Tariflerimizi, videolarımızı güncel olarak takip etmek ve tek tuşla kaydetmek isterseniz şurada bekliyoruz: Yemek.com Instagram hesabı

Mini bir not: Aşağıdaki sıralamayı kriter gözetmeden yaptık, zira bu on hesabın onu da zaten birbirinden lezzetli!

cleankitchenjournal

Neden takip etmeli: Kendi tanımıyla "Sağlıklı beslenmeyi eğlenceli hale getiren pratik tarifler, öneriler" bulabileceğiniz, gerçekten de bu sözünün hakkını fazlasıyla veren bir Instagram hesabı duruyor karşınızda. Sadece beslenme düzeninizi değiştirmek değil hayat kalitenizi yükseltmek istiyorsanız hemen takip butonuna!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cleankitchenjournal

baserkitchen

Neden takip etmeli: Hem kolay hem de nefis birçok tarifi bir arada bulabileceğiniz bu Instagram hesabı, her gün en az bir kez göz atmak isteyeceğiniz, "Bugün ne pişirsem?" diye düşünürken adeta bir rehber olarak değerlendirebileceğiniz adreslerden.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: baserkitchen

elifsskitchen

Neden takip etmeli: Birbirinden nefis, farklı ve pratik tarifleri bir arada, tüm detaylarıyla bulabileceğiniz bir Instagram hesabı o. Her paylaşımı sadece görüntüsüyle bile iştah açan türden üstelik!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: elifsskitchen

bidolu_lezzet

Neden takip etmeli: Hem anne elinden yemeye alışık olduğunuz ve çok sevdiğiniz yemeklerin hem de bugüne dek belki de hiç denemediğiniz tariflerin buluştuğu bir Instagram hesabı o. Anlayacağınız takip etmek için sebebiniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bidolu_lezzet

sihirlibaharatlar

Neden takip etmeli: Mutfağınıza yepyeni tatlar taşımak, şu zamana dek hiç kullanmadığınız baharatlarla her zaman yaptığınız yemeklerin bile lezzetini ikiye katlamak isterseniz hemen böyle buyurun. Bu şifa dolu sayfayı çok sevecek, her bir tarifini tek tek denemek isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sihirlibaharatlar

evdefityemek

Neden takip etmeli: Şu zamana dek bu Instagram hesabıyla tanışma fırsatı bulamadıysanız, hemen şimdi, aralık ayı bitmeden, hiç vakit kaybetmeden takip etmeye başlamalısınız. Aklında hiç olmayan insanı bile sağlıklı beslenmeye ikna edecek tarifleriyle, bu Instagram hesabı kaçmaz, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: evdefityemek

eatvefit

Neden takip etmeli: Yeni yıla girerken hedeflerinizden biri daha sağlıklı beslenmek, diyet yapmak ya da çok daha fit olmaksa bu Instagram hesabını hemen şimdi takip etmeye başlayarak kendinize bir iyilik yapabilir, ilk adımı atabilirsiniz. Ketojenik diyete uygun lezzetlerden şekersiz tariflere, bu sayfadan paylaşılan her bir tarifi çok seveceksiniz!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: eatvefit

gursel_gurkay

Neden takip etmeli: Mutfağınıza sınıf atlatacak tarifleri, şık sunumlarıyla sizin de herkesten tam puan almanızı sağlayacak enfes tatlıları ve daha neler neler... Bir kez göz atınca dakikalar ayrılmak istemeyeceğiniz bir Instagram sayfası karşınızda! Parmaklar hemen takip butonlarına.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gursel_gurkay

fit.hafif.yasam

Neden takip etmeli: Adından da anlayabileceğiniz gibi size sağlık dolu bir yaşam, bir beslenme düzeni vadeden bir Instagram hesabı daha! Öyle ki paylaştığı tarifleri görünce sağlıklı beslenmenin, diyet yapmanın hiç de tatsız tuzsuz bir deneyim olmadığını anlayacak, daha da motive olacaksınız.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fit.hafif.yasam

tastyfityy

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Özellikle tatlı söz konusu olduğunda kendine dur diyemeyenlerin mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabında, şu ana dek hiç denemediğiniz birçok tatlının dahi en sağlıklı, en renkli, en lezzetli hallerini bulacaksınız. Glutensiz, şekersiz ve raw beslenmenin ne kadar renkli bir deneyim olduğunu keyfetmek isteyenler burada buluşuyor!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tastyfityy


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?