2019'da Yemek.com Instagram Hesabında İzlenme Rekorları Kırmış 10 Videolu Tarif

Favorilerime
Ekle

2019 özetinde sıra geldi Instagram'a.

Her sene daha çok vakit geçirdiğimiz sosyal medya uygulaması Instagram, yemek severler için de birçok ilhamla dolu. "Kahvaltıya ne yapsam?" diye düşünen de, "Akşama ne pişirsem?" diye kararsız kalan da Instagram'daki yemek videolarını kaydediyor, çift tık yaparak beğenisini gösteriyor, arkadaşlarını etiketleyerek onların da bu lezzete kayıtsız kalmamasını sağlıyor.

Kısacası 2019'u Instagram'da da hep birlikte lezzet ve eğlence dolu bir şekilde geçirdik, her zaman olduğu gibi yine hep bir aradaydık! Yemek.com Instagram hesabı bu yıl yine sizinle güzeldi, iyi ki varsınız, çok teşekkür ederiz!

Öyleyse gelin Instagram'da bu sene en fazla hangi videolarımızı beğendiniz, tek tek hatırlayalım! Geri sayım başlasın...

  • 10. Paçanga böreği

Ara sıcakların en sevileni paçanga böreği bu yıl sizin de favorilerinizden biri olmuş. Pastırmanın büyüleyen tadı, kaşar peynirinin bir ısırıkta uzayan dokusuna hayran olanları o zaman bir kez daha görelim.

Evde yapılanı hep daha güzel: Paçanga böreği tarifi

  • 9. Tavuk Göğsüyle Yapılan Lokum Gibi Yumuşacık 5 Farklı Tarif 

Tavuğun en proteinli bölümü olan tavuk göğsüyle yapabileceğiniz ekonomik tarifler karşınızda. Üstelik kurutmadan pişiyorlar, tüm aileyi tıka basa doyuruyorlar.

Hepsinin tek tek tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

  • 8. Sosuyla pişen poğaça

Hem çay saatlerine hem de kahvaltı sofralarına yakışan bu poğaça tarifi bildiklerinizden çok farklı. Sosuyla pişen poğaça tarifi herkesi şaşırtmak için nefis bir fırsat.

Çok pofuduk: Sosuyla pişen poğaça tarifi

  • 7. Patlıcanlı rulo köfte

Dolu dolu iç harcı, patlıcan dilimleri ve çıtır çıtır yufkasıyla kendini yedikçe yedirtecek bir tarif bu. Köfte tariflerine gönül verenler patlıcanlı rulo köfte tarifini evde defalarca denedi bile.

Pek şık: Patlıcanlı rulo köfte tarifi

  • 6. Puf puf kabaran pişi

Sabah kahvaltısı denince akla ilk gelen isim pişi en pofuduk haliyle karşınızda. 2020'nin ilk kahvaltısına bile onu yapmak isteyeceksiniz.

Yanına ne istersen: Puf puf kabaran pişi tarifi

  • 5. Nezaket kebabı

Çıtır çıtır yufkalı, bol soslu, fırında misler gibi pişen bir tarif bu. Özellikle kalabalık misafirleriniz olduğu zamanlar için bu tarifi bir köşeye not edin deriz. Tabii hala etmediyseniz

Bol soslu: Nezaket kebabı tarifi

  • 4. Fırın Olmadan Yapabileceğiniz 6 Nefis Tatlı

Fırının fişini çektirdiğimiz videoda sıra. Zira evinde fırında olmayanlar da, öğrenciler de ya da pratik tatlı tarifi arayanlar da bu tariflere tek tek kalp bırakacak.

Hepsinin tek tek tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

  • 3. Misket köfteli patates paçası

Köfteyi patatessiz, patatesi köftesiz düşünemeyenlere farklı bir tarifle geldik. 2019'un en fazla izlenilen tariflerinde 3.sırada olan misket köfteli patates paçası yılbaşı akşamına bile çok yakışacak bir tarif.

Çok farklı: Misket köfteli patates paçası tarifi

  • 2. Tavada kazandibi

En sevilen sütlü tatlı tariflerinden kazandibini daha önce hiç böyle görmediniz! Pastanede yedikleri kazandibinin lezzetini evde çok pratik bir yöntemle yakalamak isteyenler bu tarifi defterlerine eklediler bile.

Pratiklik severiz: Tavada kazandibi tarifi

  • 1. Sultan tatlısı

2019'da Instagram hesabımızda paylaştığımız en sevilen tarif ise bir şerbetli tatlı! Farklı olduğu kadar sunumu da nefis tatlılar arayanlar için sultan tatlısı karşınızda.

Onu sevmekte öyle haklısınız ki: Sultan tatlısı tarifiDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?