https://yemek.com/tarif/havuclu-mis-kek/ | Havuçlu Mis Kek Tarifi

Nisan Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Sosyal medyanın en mis kokulu yüzünü hep birlikte keşfetmeye bu yepyeni ayda da devam ediyoruz!

Instagram'da nefis tarifler keşfetmeyi seviyor, gördüğünüz lezzetlere kayıtsız kalamayıp hemen kendi mutfağınızda denemek istiyorsanız doğru yere geldiniz demektir. Hemen aşağıda sizi bekleyen Instagram hesaplarının her biri tam kıvamında tarifleriyle sizi yepyeni lezzetlerle tanıştıracak, her biri mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak.

Diyette olanlar için de nefis bir haberimiz var: Listemizde birbirinden hafif tarifleriyle diyetinizi lezzetlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda her gün motivasyonunuzu artıracak muazzam Instagram hesapları da var! Hadi o zaman, nisan bitmeden, daha fazla vakit kaybetmeden sizi onlarla tanıştıralım.

Unutmadan, bizi hala Instagram'dan takip etmeyen kaldıysa tabii ki biz de Instagram'dayız. Bekleriz: Yemek.com Instagram hesabı

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık, çünkü bu listemizdeki Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden lezzetli!

diyetisyenhaticeayyildiz

Neden takip etmeli: İlkbahar gelmişken şöyle sağlık dolu önerilerle başlayalım, sizi işinin uzmanı bir diyetisyen ile tanıştıralım. Kendisi yalnızca sağlık dolu ve nefis tarifler vermekle kalmıyor, yaptığı lezzetli ve hafif önerilerle motivasyonunuzu da artırıyor. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetisyenhaticeayyildiz

leylas.kitchenn

Neden takip etmeli: En sevdiğiniz lezzetlerin tam kıvamında tariflerini bulabileceğiniz, şu zamana dek belki de hiç deneme fırsatı bulamadığınız değişik ve pratik tarifler öğrenebileceğiniz nefis bir Instagram hesabı karşınızda. Anlayacağınız, bir an önce takip etmek için sebebiniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: leylas.kitchenn

homemademenu

Neden takip etmeli: En tok anınızda bile acıkmanıza sebep olacak kadar lezzetli gözüken yemek fotoğrafları, aynı anda hem sağlıklı hem de kalorili tarifler bulabileceğiniz dolu dolu bir Instagram hesabı o. Bugüne dek onunla tanışma fırsatı bulamadıysanız...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: homemademenu

lezzetlendik

Neden takip etmeli: "Benim yaptığım kekler hiç istediğim gibi kabarmıyor" diyenlerin dahi kolayca uygulayabileceği puf kek tariflerinden tutun hazır olarak aldıklarınızı aratmayacak lezzet ve görüntüde donut'lara, şekerparelere, birbirinden nefis ana yemeklere, hatta atıştırmalıklara... Bu Instagram hesabında yok yok!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lezzetlendik

fityagmurr

Neden takip etmeli: Mutfakta tekdüzelikten kurtulmak isteyenler hemen bu Instagram hesabına! Hep aynı tarifleri hazırlamaktan sıkıldıysanız, yepyeni tatlar denemek, mümkün olduğunca da hafif beslenmek istiyorsanız işte tam sizlik bir öneri karşınızda.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fityagmurr

melekcelezzetlerr

Neden takip etmeli: Evdeki malzemelerle dakikalar içinde şipşak hazırlayabileceğiniz kadar pratik tarifler mi istersiniz yoksa pastanelerdekileri kıskandıracak kadar farklı ve şık tatlılar mı... Tüm bunları bir arada bulabileceğiniz nefis bir Instagram hesabı o, kaçırmamalı!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: melekcelezzetlerr

chefs.knifeee

Neden takip etmeli: Evde yapabileceğinizi belki de daha önce hiç düşünmediğiniz kadar özel tarifler bu Instagram hesabında sizi bekliyor. Her bir tarifi görür görmez denemek isteyecek, hepsini tarif defterlerinize tek tek kaydedeceksiniz. Öyle nefis!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: chefs.knifeee

tatlimiyesekcom

Neden takip etmeli: Instagram'ın en yeni ve en lezzetli yüzlerinden biri olan bu Instagram hesabı, tatlı tutkunları başta olmak üzere mutfakla arası iyi olan herkesin takip etmesi gerekenlerden. Ufkunuzu açacak tarifler, muazzam sunumlar, kusursuz fotoğraflar ve çok daha fazlası tam burada bir arada!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tatlimiyesekcom

vafiblog

Neden takip etmeli: Evde yapıldığına inanamayacağınız kadar şık ve nefis lezzetler de var, ne pişireceğinizi uzun uzun düşündüğünüz günlerde imdadınıza koşacak pratik ve nefis yemekler de... Bu Instagram hesabını takip etmek için de sebebiniz çok!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: vafiblog

sugarglutenfreee

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Şekersiz beslenmek isteyen ama bir türlü cesaret edemeyenler ve formuna özen gösterenler başta olmak üzere herkesin takip etmesi gereken bu Instagram hesabında sizi sağlıklı beslenmeye yöneltecek bolca motivasyon ve nefis beslenme önerileri bulacaksınız.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sugarglutenfreee


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?