https://yemek.com/tarif/beyaz-cikolatali-tart-pasta/ | Beyaz Çikolatalı Tart Pasta Tarifi

Hep Aynı Tatlıları Yapmaktan Sıkılanlara Tart Kalıbında Pişen 10 Farklı Pasta Tarifi

Favorilerime
Ekle

Evdeki klasik kek kalıplarından sıkıldıysanız, farklı sunumları seviyor, mutfakta değişik lezzetler denemek istiyorsanız tart kalıplarını çıkarın, bugün onlarla pastane kıskandıracak efsane pastalar, harika tatlılar hazırlayacağız!

İster doğum günleriniz için, ister yılbaşı akşamı için isterseniz de misafirlerinize ikram etmek ya da tatlı krizlerinizi bastırmak için değerlendirebileceğiniz pek süslü, çok lezzetli tarifler onlar.

Sözü hiç uzatmadan birbirinden renkli ve lezzetli tart kalıbında pasta tarifleriyle sizi baş başa bırakalım. Bu tarifleri not etmeyi ve en beğendiklerinizi bir bir denemeyi unutmayın.

  • Tart kek tarifi

Yumuşacık keki, tam kıvamında muhallebisi ve üzerine gelen renk renk meyveleriyle bu tart kek, en ala pastaları bile lezzetiyle geride bırakacak kadar nefis.

Meyveleri mevsime göre çeşitlendirebilirsiniz: Tart kek tarifi

  • Tart pasta tarifi

Pasta dendiğinde aklınıza hemen bol çikolatalı pastalar geliyorsa sizi hemen bu tarife doğru alalım, kremasıyla, çikolata sosuyla favorileriniz arasına girecek bir tart pasta yapalım.

Malzemeleri hazırlayın, mutfakta buluşalım: Tart pasta tarifi

  • Portakallı tart pasta tarifi

Aynısını başka yerde bulamayacağınız kadar farklı, portakala bir kez daha hayran olmanızı sağlayacak kadar özel ve lezzetli bir tatlı karşınızda!

Mis gibi aromasıyla: Portakallı tart pasta tarifi

  • Meyveli tart kek tarifi

O kadar puf puf ve hafif oluyor ki insanın yedikçe yiyesi geliyor, bu kek, pastanelerdeki pastaları dahi kıskandıracak sunumuyla tatlı krizlerinin bir numaralı çözümü oluyor...

Hadi yapalım: Meyveli tart kek tarifi

  • Tart pasta tarifi

Hazırlaması düşündüğünüzden çok daha pratik oluyor, sunumuysa her görenin gözlerinden kalpler çıkmasına sebep oluyor.

Bu pasta çok başka: Tart pasta tarifi

  • Yer fıstıklı tart tarifi

Meyveli ya da çikolatalı pastalar, kekler artık bir klasik oldu, doğruya doğru. Eğer siz daha farklı, çok daha şaşırtıcı bir tatlı hazırlamak isterseniz karamelli sosu ve yer fıstıklarıyla ilk kez gören herkesi şaşırtacak bu özel tartı hazırlayabilirsiniz.

Karamel ve fıstığın mükemmel uyumuyla karşınızda: Yer fıstıklı tart tarifi

  • Beyaz çikolatalı tart pasta tarifi

Yumuşacık dokusuyla damakta adeta eriyor, insan tıka basa doysa dahi yemeye devam etmek istiyor. Beyaz çikolatanın katkılarıyla lezzeti tavan yapan bu şahane lezzetle tanışmayan kalmasın.

O, en özel günlerinizde dahi size eşlik edecek kadar şık: Beyaz çikolatalı tart pasta tarifi

  • Mor miksli tart kek tarifi

Klasik kekler bir yanda dursun, biz şimdi tart kalıbında yapabileceğiniz en renkli lezzetle sizi tanıştıralım. Sadece lezzetiyle değil, rengiyle de muazzam bir sürpriz olacak o.

Dilimlemeye kıyamayacaksınız: Mor miksli tart kek tarifi

  • Muzlu çikolatalı tart kek tarifi

Nefis bir krema, muz ve kakao. Birbirine çok yakıştırdığımız malzemeler bir araya geliyor, ortaya yapmak için özel bir gün beklemeye dayanamayacağınız enfes bir pasta çıkıyor.

Canınızın tatlı yemek istediği her ana uygun: Muzlu çikolatalı tart kek tarifi

  • Orman meyveli tart kek tarifi

 Orman Meyveli Tart Kek Tarifi

Orman Meyveli Tart Kek Tarifi

Tart kalıbında pişirmelik nefis bir kek harcı hazırlıyor, o pişerken biz de kremasını hazırlıyoruz. Sonrası muazzam bir birliktelik, sonrası dilim dilim lezzet...

Kaç dilim yersiniz: Orman meyveli tart kek tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?