Fırınlanmış Sarımsak

Kadınları Etkilemenin Yolu Günde İki Diş Sarımsak Yemekten Geçiyor

Favorilerime
Ekle

Sarımsak... Her yemeği güzelleştiren ama yeme ihtimalini bile düşündüğümüzde hafiften korkular sardıran yiyecek. Evde mantı yapıldığı günün akşamında kız ya da erkek arkadaşla buluşma varsa mantıdan bir kaşık bile alınmaz. Alınacaksa bile sarımsaksız yoğurtla yenir.

Beyler bu yazımız özellikle sizin için, yazımızın detayında değineceğiz ama her gün iki diş sarımsak yemek kadınları daha çok etkiliyormuş.

"Haydi canım sen de" demeden önce buyursunlar efendim.

Araştırma az buz değil tam 42 erkek üzerinde yapılıyor

sarimsak

Appetite tarafından yapılan araştırmalara göre, 42 erkek katılımcıya 3 farklı yoğunlukta sarımsak ve sarımsaklı yiyecekler yedirilmiş. 12 saat geçtikten sonra, sarımsağın vücutlarında, kıyafetlerinde ve yastıklarında bıraktığı koku 82 kadına koklatılmış. Yoğunluğun tam dozunda olduğunu söyleyen kadınlar, bu kokuyu çekici ve hoş bulduklarını açıklamışlar.

Araştırma toplamda 3 aşamadan oluşuyor

Araştırmanın ilk aşamasında katılımcı erkeklere, 2 diş sarımsak içeren ekmek ve peynir yediriliyor. İkinci aşamada ekmeğin içindeki sarımsağın sayısı 4'e çıkıyor. 3. aşama ise 4 diş sarımsak kapsülü yemekten geçiyor. Sonuçları ise oldukça şaşırtıcı.

Sarımsak erkeklerin hormonuyla birleşince cezbedici oluyor

Sarımsaklı Ekmek Tarifi

Sarımsaklı Ekmek Tarifi

İlk aşamanın sonucunda, 2 diş sarımsak tüketen erkeklerin vücudunu ve yastıklarını koklayan kadınlar, belirli bir koku oranı verememiş.

Ancak ikinci aşamada 4 diş sarımsak tüketen erkekleri ve eşyalarını koklayan kadınlar sarımsak kokusunun yoğunluğunun rahatsız etmediğini ve daha hoş koktuklarını belirtmiş.

Son aşamaya tabi tutulan erkeklerin kokusu ise son derece cezbedici bulunmuş. Tüketilen sarımsak, erkeklerin feromonlarıyla birleşince vücut kokularına yansıdığını ve dolayısıyla karşı cinste olumlu etkiler bıraktığını ortaya çıkarmış.

Ne kadar çok sarımsak o kadar fazla seks isteği

Fırınlanmış Sarımsak

Fırınlanmış Sarımsak

Yani arkadaşlar ister inanın ister inanmayın, bilimsel araştırmalar bu yönde. Hatta araştırmaya katılan kadınların bu erkeklerle, seks yapma isteklerini de olumlu yönde etkilediği belirtilmiş. Denemeye cesareti olan erkekler, önce iki diş, sonra 4 diş olarak başlayabilirsiniz.

Yok ben almayayım derseniz, hay hay ona da saygı duyarız ancak; sarımsağın genel olarak faydalarını da buraya bırakalım.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?