Kutusuna Gelinlik Giydirip Pizzayla Dünya Evine Giren Adam

Favorilerime
Ekle

"Yemeden duramadığınız yiyecekler nedir?" diye sorsak büyük bir çoğunluk pizza der. Bizce de öyle gerçi. Ancak kalkıp kimse pizzayla evlenmez. Pizzayla evlenmek nedir yahu?

Olaya balıklama daldık ama ismini öğrenemediğimiz bir Rus vatandaş gerçekten pizza ile evlenmiş. Yasal izinleri nasıl aldı, bu adam deli mi, yoksa güzel bir şaka mı soruların cevaplarını sizin için verebiliriz.

Olay nasıl olmuş?

Her şey yalnızlıkla başladı...

Uzun zamandır yalnız olan arkadaşımız, canına tak eden yalnızlık hissini pizzayla bastırmış ki oldukça garip olmuş.

Doğru pizzayı bulmanın doğru kızı bulmaktan daha kolay olduğunu düşünen pizza delisi bu adam, pizzada tek sevmediği özelliğin mantar olduğunu belirtmiş.

Çünkü ideal eşin tanımına en çok pizza uyuyordu

Neden pizzayla evlendin sorusunu, ''Pizza sana ihanet etmez, oldukça açık ve içtendir. Ayrıca sizi reddetmez ve hiçbir zaman hayır, olmaz cevabını vermez'' şeklinde yanıtlamış.

İlgili makamlara ulaştı ve aşkı için savaştı

Siz de amacının tamamen ilgi çekmek ve ün kazanmak olduğunu düşünebilirsiniz ama arkadaş, pizzayla evlenmek için Rusya'daki evlendirme dairesiyle bile görüşmüş. Tabii ki yetkililer kayıt defteri ofisinde bu sıra dışı evlilik talebini geri çevirmiş. Aynı şekilde kilise de.

Ama asla aşkından vazgeçmedi

Pizzayla evlenmeyi her şeyden çok isteyen genç için arkadaşları, bir nikah töreni düzenledi. Şahitler, gelinlik giydirilmiş pizza kutusu, formalitelerin olduğu imzalanan belgeler her şey tamamlandı!

Gelini öpebilirsin ya da yiyebilirsin!

mirror

mirror

Ve mutlu son... Tüm nikah merasiminin ardından dünya evine girmeyi başaran genç, gelin arabasına atlayıp evlerinin yolunu tutmuş. Eve kadar sabredemeyip yolda pizzanın yarısını götürdüğü de söylenen rivayetler arasında.

Ama ne olursa olsun denecek en doğru laf: Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine...


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?