https://yemek.com/tarif/visneli-parfe-tatlisi/ | Vişneli Parfe Tarifi

Pişirme Uğraşına Hiç Girmeden Yapabileceğiniz Kadar Pratik 12 Pişmeyen Tatlı Tarifi

Favorilerime
Ekle

Sıcak havalarda insanın canı saatlerce ocak başında durmak istemiyor, fırın çalıştırmayı ise hiç istemiyor, doğruya doğru. Ama tatlı krizi bastırınca da o tatlıyı yemeden krizi çözmek mümkün olmuyor. İşte tam da bu noktada devreye pişmeyen tatlılar giriyor.

Evet, yanlış okumadınız, pişirmeden hazırlayabileceğiniz, pratik tatlılar hazırlıyoruz bugün. Her birini yedikçe ferahlayacak, bir kez yapıp ne kadar kolay olduklarını görünce her gün birini denemek isteyeceksiniz.

Her lokmasıyla enerjinizi yükseltecek, sizi pişirme uğraşına sokmadan hazır olacak bu pratik tatlılara sofranızda yer açın!

 • Pişmeyen şekersiz brownie tarifi

Şefimiz Yasemin'in mükemmel önerisiyle başlıyor, vicdan azabı çekmeden tatlı yemenin tadını en şık, en lezzetli şekilde çıkarıyoruz. Videoyu izlemeye başlar başlamaz yapmak isteyeceksiniz, biliyoruz.

İçinde rafine şeker yok: Pişmeyen şekersiz brownie tarifi

 • Pişmeyen pasta tarifi

Pasta hazırlamak için mutlaka fırın kullanmak, pandispanya yapmak zorunda değilsiniz. Az malzemeyle pişirme uğraşına hiç girmeden hazırlayabileceğiniz şöyle ferah pastalar yapmak da elinizde.

Yapımı pratik, lezzeti şahane: Pişmeyen pasta tarifi

 • Pişmeyen cheesecake tarifi

Cheesecake yemeyi çok seviyor ama kıvamını, lezzetini tutturamamaktan endişelendiğiniz için evde yapmayı denemiyorsanız bu tarif hem tüm endişelerinizi boşa çıkaracak hem de şu zamana dek yaptığınız, yediğiniz en ferah, en kolay ve lezzetli cheesecake olacak.

İşte bu kadar kolay: Pişmeyen cheesecake tarifi

 • Yulaflı enerji topları tarifi

Her lokması ağzınızda dağılacak yumuşacık lokumlar hazırlıyor, içinde de yulaftan cevize, muzdan fıstık ezmesine, birbirine çok yakışan malzemeleri kullanıyoruz.

Enerji dolu topları tam olarak şöyle hazırlıyoruz: Yulaflı enerji topları tarifi

 • Çilekli yoğurtlu mozaik pasta tarifi

Mozaik pasta denince akla ilk gelen kakaolu mozaik pasta olsa da aslında onu farklı malzemelerle çok daha başka, çok daha renkli ve lezzetli bir hale getirmek elinizde.

Mis gibi kokusuyla karşınızda: Çiçekli yoğurtlu mozaik pasta tarifi

 • Meyveli soğuk pasta tarifi

Meyveye doyamayanlar için bir başka önerimiz de bu renkli mi renkli pasta. Dilerseniz kullanacağınız malzemelerde kendi damak tadınıza göre de kolaylıkla değişim yapabilirsiniz.

Bu tarif her tarif defterinde bulunmalı: Meyveli soğuk pasta tarifi

 • Kaseto tatlısı tarifi

Bir tatlı düşünün, tadına bakan herkes "Bunu nasıl yaptın, bana da tarifini verir misin" diyor, yapımı ise kimseyle paylaşmak istemeyeceğiniz kadar pratik oluyor.

Tatlı krizlerine en kesin ve pratik çözümlerden biri o: Kaseto tatlısı tarifi

 • Vişneli parfe tarifi

Böyle bir listeye yakışır nefis bir parfe tarifi vermeden olmaz. Ferahlığından sual olunmaz bu mükemmel lezzeti bu kez vişnelerle taçlandırmak istedik...

Ortaya işte böyle gözlere şenlik bir lezzet çıktı: Vişneli parfe tarifi

 • Keçiboynuzlu meyveli kup tarifi

Şöyle kaşıklaya kaşıklaya yiyebileceğiniz bir tatlı arayışındaysanız işte aradığınız o tarif tam karşınızda duruyor.

Hazırlaması da sadece 10 dakika sürüyor: Keçiboynuzlu meyveli kup tarifi

 • Limonlu soğuk pasta tarifi

Tatlılara limonun kattığı o mayhoş tadı, o mis gibi kokuyu sevenlerdenseniz sizin için de muazzam ve farklı bir önerimiz var tabii ki!

Bir oturuşta dilimlerce yemek isteyeceksiniz: Limonlu soğuk pasta tarifi

 • Hurma topları tarifi

Hemen yukarıda enerjinize enerji katacak toplardan bir örnek hazırlamıştık ama daha az malzeme kullanarak daha farklı bir lezzet yakalamak isterseniz şöyle toplamda 4 malzemeyle hazırlayabileceğiniz hurma toplarından da söz etmeden geçmek istemeyiz.

Az malzemeli lokmalık lezzet: Hurma topları tarifi

 • Yoğurt bar tarifi

Yoğurt Bar Tarifi

Yoğurt Bar Tarifi

Tatlıların en masumu, en pratiği, en şık sunumlusu karşınızda! En sevdiğiniz meyveler, bal ve yoğurt bir araya geliyor, ortaya buzlukta hep olsun isteyeceğiniz efsane barlar çıkıyor.

Mutfakla arası iyi olmayan bile onu 5 dakikada yapar: Yoğurt bar tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?