Nisan Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Her ay olduğu gibi bu ay da Instagram hesapları cıvıl cıvıl, lezzet dolu!

Siz de Instagram'ı en çok nefis tarifler keşfetmek, harika mekan önerileri almak ve iştah açan, ilham veren tarif videoları izlemek için kullananlardan, bu yüzden Instagram'ı daha çok sevenlerdenseniz hemen yaklaşın böyle, bugün size efsane önerilerimiz olacak.

Gezgin ruhluları en tok anlarında bile sokaklara dökecek, semt semt, şehir şehir, hatta ülke ülke gezdirecek Instagram hesaplarından tutun da mutfakta yepyeni lezzetler yapmanızı sağlayacak, sofranızın lezzetini en az iki katına çıkaracak Instagram hesaplarına, bir an önce tanışmanız gerekenleri sıralıyoruz!

"Ama ben diyetteyim, oldu mu yaptığınız şimdi!" diyecekler için baştan söyleyelim, sağlıklı önerileriyle diyetinize destek verecek, motivasyonunuzu artıracak Instagram hesapları da var listemizde.

Sözün kısası, her damağa uyan, herkese hitap eden bu Instagram hesapları ile şu ana dek tanışma fırsatı bulamadıysanız hemen şimdi sizi takip butonlarına doğru alalım, hep birlikte Instagram'ınıza renk ve lezzet katalım.

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı hiçbir kriter göz etmeden yaptık, bu 10 hesabın her biri zaten birbirinden lezzetli!

neslinin_mutfagi_

Neden takip etmeli: Sadece tam kıvamında nefis tarifler bulmakla kalmayacak, yemek ve tatlı sunumlarına dair de ilham veren karelerle karşılacaksınız... Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: neslinin_mutfagi_

dytozge

Neden takip etmeli: Özellikle diyet yapanların mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabı, gerçek bir diyetisyenden alabileceğiniz nefis tarifler, şahane sağlıklı beslenme önerileri ve ilham veren fikirlerle dolu!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytozge

toramankitchen

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabında hem tam ölçülü, denenmiş ve sıra dışı tarifler bulabiliyorsunuz hem de anne elinden çıkmışçasına lezzetli ve samimi tarifler... Her birini kaydedip tek tek denemek isteyeceğiniz tarifler öğrenmek isterseniz sizi hemen takip butonuna doğru alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: toramankitchen

melisamutfakta

Neden takip etmeli: Sadece yemek tarifleri almak değil, karşınıza çıkan her tarifin fotoğrafına uzun uzun dalmak istediğiniz, harika yemek fotoğrafları göreceğiniz bir Instagram hesabı arıyorsanız işte aradığınız o adres artık karşınızda! Paylaşımlarının her biri kartpostal gibi adeta.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: melisamutfakta

perikulahciyildiz

Neden takip etmeli: Mutfağımızın en klasik tatlarının bile daha sağlıklı nasıl yapılabileceğini keşfetmek, yepyeni tatlar denemek, diyetinize devam etmek için ihtiyacınız olan o motivasyonu ve lezzeti tarifleri bulmak için takip etmelisiniz mesela. Daha da çok neden sayardık ama sizi hiç oyalamadan hemen takip butonuna alalım diyoruz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: perikulahciyildiz

nurhayatinmutfagi

Neden takip etmeli: Yeri geldiğinde tavada kolayca yapabileceğiniz bir börek tarifi yeri geldiğinde en özel misafirlerinize sunabileceğiniz kallavi tarifler bulabileceğiniz, kısacası mutfakta yaşayacağınız her durumda tarifleriyle size destek olabilecek bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: nurhayatinmutfagi

gurmenbaba

Neden takip etmeli: Görür görmez ekrana kilitlenmenize neden olacak video ve fotoğrafları, iştahınızı katlayacak mekan önerileri ve en tok anınızda bile acıkmanıza neden olacak efsane lezzetler... Bu Instagram hesabını takip etmek için nedeniniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gurmenbaba

amateur_sef

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin öğünlerini renklendirecek, tarifleriyle sağlıklı beslenmenin, diyet yapmanın aslında ne kadar eğlenceli ve lezzetli bir deneyim haline dönüşebildiğini gösteren bir Instagram hesabı tam karşınızda duruyor. Bugüne dek onunla tanışma fırsatı bulamadıysanız...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: amateur_sef

kivircikgurme

Neden takip etmeli: Yeni lezzetler, yeni mekanlar keşfetmeyi sevenlerin mutlaka takip etmesi gereken hesaplardan biri o. Yalnız uyaralım, mutlaka tok karnına takip ediniz, aksi takdirde midenizden yükselen gurultulara dur demeniz bir hayli zor olacaktır.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kivircikgurme

mutfakhikayelerii

Neden takip etmeli: Aynı anda hem çok sevdiğiniz lezzetlerin tam ölçülü tariflerini hem de bugüne dek belki de hiç bilmediğiniz farkı tarifleri keşfetme imkanı bulabileceğiniz bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfakhikayelerii

"Söylemezsek olmazdı" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Bu kadar Instagram'dan söz etmişken söylemezsek olmazdı, hala bilmeyen kaldı mı bilemiyoruz ama biz de Instagram'dayız! Birbirinden iştah açan tarif videolarımıza, görür görmez kaydedip en yakın zamanda denemek isteyeceğiniz tariflerimize Instagram'dan kolayca ulaşabilir, gece gece bastıran karın gurultularınızı bizimle bastırmak için akşam saatlerinde #yemekcomladelirmeceler'e katılabilirsiniz. Unutmadan, tariflerimizi denedikçe bize nefis fotoğraflarınızı da göndermeyi unutmayın!

Tam da şurada bekliyoruz: Yemek.com Instagram hesabıDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?