Mayıs Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

İlkbaharın son ayına hızla girdiğimiz, bu güzel, gu bol güneşli günlerde Instagram da ayrı bir kıpır kıpır oldu, malumunuz.

Siz de en az bizim gibi Instagram'da lezzetli yemekler, nefis tarif videoları, şahane mekan önerileri görmeye bayılıyorsanız şu sıralar ayrı bir keyiflisiniz tahmin edebiliyoruz.

İşte tam da bunun için karşınıza bu kez birbirinden nefis önerilerle geldik, görür görmez her birini takip etmek isteyeceğiniz şahane Instagram hesaplarıyla sizi tanıştıralım istedik.

En özel tariflerini paylaşmaktan çekinmeyenler de var, gittikleri hangi mekanda ne yemeli tüm detaylarıyla, artılarıyla eksikleriyle anlatanlar da. E diyet yapanları da unutmadık tabii. Onlar için de sağlıklı önerileriyle sofraları şenlendirecek birbirinden lezzetli Instagram hesaplarını sıraladık. Haydi o zaman her birinden bal damlayan Instagram hesaplarını bir bir tanıyalım.

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı hiçbir kriter gözetmeden yaptık, zaten hepsi birbirinden lezzetli.

gurmeyolculuklar

Neden takip etmeli: "Yemek için yaşayın, yaşamak için yemeyin" sözünü benimsemiş, her fotoğrafıyla, her videosuyla aklınızı başınızdan alıp midenizden gurultular yükseltecek kadar iddialı bir Instagram hesabı olur kendisi. Adana'ya koşar adım gitme isteği uyandırır, mekan önerileriyle en tok insanı bile acıktırır.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gurmeyolculuklar

nutritionclub35

Neden takip etmeli: Yaz gelirken iyiden iyiye telaşa kapılanlar, "Bundan sonra sağlıklı besleneceğim" diyenler, her pazartesi diyete başlayanlar bu Instagram hesabında buluşuyor. Pratik ve sağlıklı tarifler, birbirinden hafif ve renkli lezzetler, daha da neler neler... Kısacası takip etmek için nedeniniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: nutritionclub35

gameofkitchen

Neden takip etmeli: Enfes ve pratik tatlılar mı ararsın, "Akşam için ne yapsam?" diye kara kara düşünürken karşına çıkacak olan yemeklerden ilham mı alırsın, orası sana kalmış ama... Bu Instagram hesabı kaçmaz, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gameofkitchen

beyhaninmutfagi

Neden takip etmeli: Tatlısından tuzlusuna, ana yemeğine, ara sıcağına... bu Instagram hesabı tam da midenize göre lezzetlerle dolu. Üstelik tariflerine de kolayca ulaşabiliyorsunuz. Mis, mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: beyhaninmutfagi

yokboyletarifler

Neden takip etmeli: Hem en sevdiğiniz tatların tam kıvamında tariflerini bulabileceğiniz hem de yepyeni lezzetler keşfedebileceğiniz nefis bir Instagram hesabı var karşınızda. Anlayacağınız, takip etmek için neden çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yokboyletarifler

avokadotost

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye önem veriyorsanız, şu sıralar diyetteyseniz ya da hafif beslenmeye çalışıyorsanız bu hesabı kaçırmayın deriz. Çünkü bu Instagram hesabı açılan iştahınızla mücadelenizde yanınızda olacak, her paylaşımıyla şaşırtırken mutlu etmesini de bilecek. Taptaze sebzeler, meyveler ve sağlıklı yollarla pişirilmiş yemekleri görünce ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız diyor ve sizi hemen takip butonlarına doğru alıyoruz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: avokadotost

yegezyasa

Neden takip etmeli: Bir lezzetin peşinde semt semt, şehir şehir, hatta ülke ülke gezmeyi sevenlerdenseniz bu Instagram hesabı tam size göre diyebiliriz. Nefis mekan önerileriyle bir sonraki tatil rotanızı belirlemenize bile neden olabilir, öyle iddialı.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yegezyasa

aydancalezzetler

Neden takip etmeli: Görüntüleriyle hayran eden, tariflerini tüm püf noktalarına dek kolayca bulabileceğiniz için hemen yapıp konu komşuya hava atabileceğiniz kadar şık ve iştah kabartan lezzetlerler dolu bir Instagram hesabı karşınızda. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: aydancalezzetler

sevinjoy

Neden takip etmeli: Annenizin elinden çıkmışçasına lezzetli yemekler de var belki de bugüne dek hiç denemediğiniz sıra dışı ve nefis lezzetler de... Bu Instagram hesabından paylaşılan her tarifi not etmek, her birini tek tek yapmak isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sevinjoy

bizbunuyermiyiz

Neden takip etmeli: Instagram'da sadece yemek fotoğrafların bakmakla olmaz diyenlere bu lezzetleri yiyebileceğiniz mekanları fiyat bilgileri dek öğrenebileceğiniz nefis bir Instagram hesabı var karşınızda. Yalnız baştan uyaralım, tok karnına takip ediniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bizbunuyermiyiz

"Tabii ki biz de varız!" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Bu kadar Instagram'dan söz etmişken hala bilmeyen kaldıysa diye söylemek istedik, tabii ki biz de Instagram'dayız. İştah açan videolarımızı ve nefis tariflerimizi güncel olarak takip etmek, güne hep birlikte neşeyle başlamak ve gece acıkmalarınızda bizimle dertleşmek isterseniz...

Sizi hemen şöyle alabiliriz: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?