Mart Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Bilenler bilir, Instagram bizim için en lezzet dolu, en mis kokulu yerlerden biridir. Tam da bu yüzden her ay olduğu gibi bu ay da size nefis önerilerimizle geldik!

Birazdan tanışacağınız Instagram hesapları öyle hesaplar ki aralarında en özel tariflerini tüm detaylarıyla paylaşmaktan geri durmayanlar da var, "Hangi lezzet nerede yenir?" sorusuna en nefis cevapları verip sizi bir paylaşımıyla yollara düşürecek olanlar da...

Diyette olanları da unutmadık, onlara da Instagram'da sağlık saçan, fit, hafif ve düşük kalorili tarifleriyle sizi her an mutlu edecek hesapları bulduk, çıkardık.

Sözün kısası, daha fazla vakit kaybetmeden, bu ay, hatta hemen şimdi takip etmeye başlamanız gereken Instagram hesapları karşınızda, buyursunlar...

Minik bir not: Bu Instagram hesaplarını alt alta sıralarken herhangi bir kriter göz etmedik, zaten hepsi birbirinden lezzetli.

peppycooky

Neden takip etmeli: Aklının ucundan geçmeyen insanı bile sağlıklı beslenmeye ikna edecek kadar lezzetli bir Instagram hesabı bu. Gördüğünüz her lezzetin ardından mutfağın yolunu tutacak, kendinize hemen nefis ve bir o kadar da sağlıklı tatlar hazırlamak isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: peppycooky

2tek1cift

Neden takip etmeli: Baştan uyaralım, bu Instagram hesabını tok karnına takip edin. Aksi halde önerdiği mekanlardaki lezzetleri görünce saat kaç olursa olsun hızla evden çıkmak, kendinizi yollara vurup o lezzete kavuşmak isteyebilirsiniz, öyle diyelim.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: 2tek1cift

ozgesahinoyalimutfak

Neden takip etmeli: Hem en sevdiğiniz tatların tam kıvamında tariflerini bulabileceğiniz hem de yepyeni lezzetler keşfedebileceğiniz özgün tariflerle sofranıza farklılık katabileceğiniz nefis bir Instagram hesabı var karşınızda. Anlayacağınız, takip etmek için çok nedeniniz var aslında.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ozgesahinoyalimutfak

gezerkenaciktik

Neden takip etmeli: Gezgin bir çift onlar, gittikleri yerlerde hangi lezzetin en iyisi nerede yenir bir bir anlatıyor, nefis önerilerde bulunuyorlar. Bir lezzetin peşinde semt semt, şehir şehir, hatta ülke ülke gezmeyi sevenlerdenseniz bu Instagram hesabını çok seveceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gezerkenaciktik

lezzetcaglari

Neden takip etmeli: Sadece yemek yemeyi değil aynı zamanda yeni yerler keşfetmeyi seven gezgin ruhları böyle alalım. Bir sonraki rotanızı belirlerken en lezzetli rehberiniz bu Instagram hesabı olacak, baştan söyleyelim. E haydi o zaman...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lezzetcaglari

healthyfoodbreak

Neden takip etmeli: Özellikle şu sıralar sağlıklı beslenmeye çalışanların mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabında sağlıklı beslenmenin ne denli lezzetli bir deneyim olduğunu keşfedeceksiniz. Ev yapımı nefis tarifler, şahane püf noktaları ve birbirinden farklı ve sağlıklı öneriler de cabası.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healthyfoodbreak

glutensiz_yasiyorum

Neden takip etmeli: Glutensiz beslenmek zorunda olanları ya da böyle beslenmeyi tercih edenleri de unutacak değildik. Glutensiz yaşamanın aslında birbirinden lezzetli yemeklerden uzak durmak olmadığını hatırlatan, nefis tarifleriyle destek olan bu Instagram hesabını mutlaka takip etmeye başlayın deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: glutensiz_yasiyorum

simdidahasaglikli

Neden takip etmeli: Instagram'ın en yeni ve bir an önce keşfetmeniz gereken yüzlerinden olur kendisi. Kendi tanımıyla "Kurumsal hayatta sağlıklı beslenme tüyoları" bulabileceğiniz, rafine şekerden ve glutenden uzak beslenmeye dair şahane ipuçları ve tarifler sunan bir hesap.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: simdidahasaglikli

birtutammutfak

Neden takip etmeli: Özellikle tatlı düşkünlerinin bir an önce takip etmesi gerekn bu Instagram hesabında paylaşılan her bir fotoğrafa dakikalarca kilitlenip kalabilir, tüm püf noktalarıyla verilen şahane tarifleri görünce önce koşar adım alışverişe ardından da mutfağa gidebilirsiniz. Böyle şahane bir Instagram hesabını neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: birtutammutfak

huelya_68

Neden takip etmeli: Hem anne elinden çıkmışçasına lezzetli ana yemekler hem en tok anınızda bile yemek isteyeceğiniz tatlılar hem de belki de bugüne dek hiç denemediğiniz bambaşka lezzetler... Bu Instagram hesabından paylaşılan her tarifi not etmek, her birini tek tek yapmak isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: huelya_68

Tabii ki biz de varız: Yemek.com Instagram hesabı

Bu kadar Instagram'dan söz etmişken hala bilmeyenler, takip etmeyenler varsa diye hatırlatmak isteriz: Biz de iştah açan videolarımızla ve pratik, doyurucu ya da ekonomik ama hepsi tam kıvamında tariflerimizle biz de Instagram'dayız. Bekleriz.

Buyursunlar: Yemek.com Instagram hesabıDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?