Lacivert Restaurant Barbun

Lacivert Restaurant'tan Lacivert Şıklığında Yemek Tarifleri

Favorilerime
Ekle

Deniz karşınızda, önünüzde yemeğiniz. Dünyanın en güzel manzaralarından birisiyle baş başasınız hatta en güzel fotoğraf karesinin içindesiniz.

Gidemezseniz de sorun yok, Lacivert Restaurant size gelir. Çünkü biz sizin için Lacivert'e gittik, en lezzetli yemeklerinin tariflerini aldık ve sırasıyla sunduk. Şef Hüseyin Ceylan'ın yemeklerle ilgili verdiği püf noktalarını da almayı unutmadık.

Belki deniz kıyısında olmaz ama evde Lacivert Restaurant hissi yaşamak isterseniz sıvayın kolları. Başlayalım hazırlıklara. Lacivert Restaurant tarifleri geliyor.

Bu kez tatlıyla başlayalım: Ilık armut tatlısı

Aklınızı başınızdan ilk olarak tatlıyla alalım dedik. Dedik ki siz de heyecan duyun bu lezzetli yemeklere. Toz badem, armut ve tereyağının kokusu tek tek gelsin burnunuza. Bakın nasıl yapıyorsunuz sonra her hafta.

Çünkü fazlasıyla lezzetli: Lacivert Restaurant’dan Ilık Armut Tatlısı

Nar gibi kızarmış: Izgara kuzu pirzola

Kıpkırmızı, nar gibi kırmızı. Tam tetematıyla pişmiş harika bir kuzu. Kuzu da nasıl lezzetlidir be! Ağızlar sulandı mı? Sulanmazsa çok ayıp. O canım kuzuya yazık. Afiyetle yemek varken hem de.

Çünkü damaklara şenlik: Lacivert Restaurant’dan Izgara Kuzu Pirzola

Adeta bir tablo: Barbun

Barbunya dediğiniz her saniye üzülüyor, kırılıyor barbun. Kendisini kötü hissediyor ama güzelliğinden de hiçbir şey kaybetmiyor. Hala güzel, hala tablo gibi, hala Lacivert eli değmiş.

Anne eli değmiş gibi: Lacivert Restaurant’dan Barbun

Biraz da sağlık: Kinoa salatası

Lacivert Kinoa Salatası Tarifi

Lacivert Kinoa Salatası Tarifi

Gün sonunda yemeği kaçırıp sağlıklı bir şeyler yemek istediniz ya da zaten siz çoktan sağlıklı bir hayatın yolunu tuttunuz. Yolunuz o zaman kinoa salatasına düşsün deriz biz. Bir kez tadınca bırakmak da olmaz zaten.

Yenilebilir ecza deposu: Lacivert Restaurant’dan Kinoa Salatası


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?