''Öeahh Yeter Artık, Darth Vader Kusucam" Dedirten 20 Gerzek Star Wars Ürünü

Favorilerime
Ekle

Oyun dergisi gibi giriş yapma niyetimiz yok. Öyle uzun uzadıya anlatmayalım. Zaten malumunuz yarın gece dünyayla aynı anda Star Wars'un 7. filmi olan "Star Wars: The Force Awakens" gösterime giriyor. Hepiniz biliyorsunuz. Çünkü bilmemeniz mümkün değil. Her yerdeler her yerde.

Star Wars'la ilgili "Tarafını seç", "Sen hangi taraftasın?", "Karanlıksa fav'la, aydınlıksa beğen" demeyen marka kalmadı. Çıldırdı millet. Herkes Star Wars'la ilgili bir şeyler yazıyor çiziyor. Şirketlerin pazarlama departmanları jedi oldu falan. Neredeyse 'kusucaz' insanlığın geri kalanı olarak. Hayır, seriyi sevmiyor değiliz, hayır izledik de...

Ama yeter be kardeşim, Darth Vader'la da k.çımızı silmeyelim afedersiniz.

Not: Aldığı bütün eğitimi bir dakikada silip, ağzına geleni yorumlara dökecek arkadaşlar için tekrarlamak isteriz ki gerzek olan Star Wars değil, bu ürünlerdir. Hatta bu ürünlerle pazarlama yapmaya çalışan niyetlerdir. Teşekkürler.

Hazır çorba

Elma

Kahve kreması

Duş başlığı

Yara bandı

Koli bandı (yuh)

Topuklu ayakkabı, TOPUKLU AYAKKABI

Gargara

Sandalye

Terlik

Mangal maşası

Ruj :/

Portakal

Su...

Cidden su

Bardak demliği

Rimel (vallahi delilik)

Yeşil üzüm (çünkü Yoda da yeşil)

Traş takımı

İnsan gerçekten hayret ediyor bonusu: Tuvalet kağıdı / Kağıt havluDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

elif15 Aralık 2015 3:04
Bil(me)diğiniz gibi kozmetik ve aksesuarlarda koleksiyon ürünleri sadece star wars için değil genelde de oldukça yaygın. rimel :/ ruj... ay topuklu ayakkabı TOPUKLUUU diye feryat edilmesi çok komik, orada bi çok gerçekten saçma uygulama varken. Zira kadınların da bu seriyi günlük hayatına entegre etmesi veya bilim kurgu serilerinden hoşlanması garip bir durum değildir. Gerçekten sığ ötesi bir paylaşım.
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?