Ekim Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Ekim ayına en lezzetlisinden giriş yapmak isteyenleri, sosyal medyada yepyeni lezzetler görmekten zevk alanları, nefis, pratik ve farklı tarifleri keşfetmek isteyenleri hemen bu Instagram hesaplarına doğru alalım.

Her bir paylaşımını takip etmek isteyeceğiniz, gördüğünüz her lezzeti hemen kaydedip en yakın zamanda denemek isteyeceğiniz lezzet dolu bu Instagram hesapları sayesinde mutfağınıza bambaşka lezzetler kazandırabilir, her gün uzun uzun "Ne pişirsem?" diye düşünmekten kolayca kurtulabilirsiniz.

Henüz aşağıdaki bu hesaplarla tanışma fırsatı bulamadıysanız buyurun biz sizi hemen onlarla tanıştıralım!

Bilmeyen kalmadı muhtemelen ama yine de hatırlatmadan geçmeyelim: Tabii ki biz de Instagram'dayız. İçinizde henüz takip etmemiş olan varsa hemen şuraya bekliyoruz: Yemek.com Instagram hesabı

Minik bir not: Aşağıdaki sıralama özel bir kriter gözetilmeden yapıldı çünkü bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden nefis.

caloriesincaloriesoutt

Neden takip etmeli: Ekim ayına şöyle hem lezzet hem de sağlık dolu bir giriş yapmak isterseniz, şu sıralar sağlıklı beslenmeye çalışıyor ya da diyet yapmak istiyorsanız bu Instagram hesabı motivasyonunuzu yükseltmeye, size nefis ve hafif tarifler vermeye hazır.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: caloriesincaloriesoutt

lifeofevren

Neden takip etmeli: Şu zamana dek büyük ihtimalle evde yapmayı hiç denemediğiniz lezzetlerin tam kıvamında tariflerini bulabileceğiniz, dünya mutfaklarını keşfederken sadece tarif almakla kalmayıp yemeklerin hikayelerine de ortak olabileceğiniz muazzam bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lifeofevren

saglikli_fittt

Neden takip etmeli: Tariflerinin yapılışını tıpkı buradaki gibi adım adım, fotoğraflı ve pratik bir şekilde paylaşan, videolarıyla da iştah açmayı ihmal etmeyen, adı gibi sağlıklı ve fit tariflerle dolu bir Instagram hesabı sizi bekliyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: saglikli_fittt

maviecollore

Neden takip etmeli: Kış hazırlıklarından tutun "Bugün ne pişirsem?" sorunuza yanıt olacak nefis ana yemeklere, hatta sunumuna hayran kalacağınız nefis tatlılara, bu Instagram hesabında yok yok!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: maviecollore

yes.cooks

Neden takip etmeli: Sağlıklı tariflerin de çok lezzetli olabildiğini kanıtlayan bir Instagram hesabı o. Diyet yapanlar, formuna dikkat edenler başta olmak üzere ağzının tadını bilen herkesin mutlaka takip etmesi gerekenlerden hem de!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yes.cooks

mlkce_blog

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabı sayesinde hemen her gün aklınıza takılan "Akşama ne pişirsem" sorusuna yanıt aramaktan kurtulacak, her gün evdeki malzemelerle farklı ve nefis neler yapabileceğinize hızlıca karar verebileceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mlkce_blog

cakelife_07

Neden takip etmeli: Nefis tatlılar, tam ölçülü hamur işleri, her damağa uygun ana yemekler, atıştırmalıklar ve daha neler neler... Mutfağa ilgisi olan herkesin bayılacağı bu Instagram hesabını takip etmek için sebebiniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cakelife_07

deryasal_lezzetler

Neden takip etmeli: En sevdiğiniz ve daha önce hiç denemediğiniz lezzetleri bir arada bulabileceğiniz, her bir paylaşımına dakikalarca bakacak kadar çok seveceğiniz, ardından ise soluğu hemen mutfakta almak isteyeceğiniz bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: deryasal_lezzetler

stayhealthytimee

Neden takip etmeli: En tok anınızda bile acıkmanızı sağlayacak kadar enfes gözüken yemek fotoğrafları, tam ölçülü tarifler, farklı, pratik ve nefis lezzetler... Bir Instagram hesabından bekleyebileceğinizden bile fazlası burada sizi bekliyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: stayhealthytimee

cerengkpnr

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Hep aynı tarifleri hazırlamaktan sıkılanlar için mükemmel farklılıklar sunan, her bir yemek fotoğrafına dakikalarca bakmak isteyeceğiniz kadar iştah açan sunumlar hazırlayan, tariflerinin hepsini kaydetmeden duramayacağınız bir Instagram hesabı tam karşınızda duruyor. Sizi hemen takip butonuna doğru alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cerengkpnr


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?