eylul-2020-instagram-hesaplari-2-one-cikan

Eylül Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Eylül ayına girmemize, sonbaharı karşılamamıza kısa bir süre kala, sizi birbirinden farklı Instagram hesaplarıyla tanıştıralım istedik yine.

Her ay olduğu gibi bu ay da sosyal medyayı yaptıkları muazzam tariflerle donatan Instagram hesaplarıyla dolu nefis öneriler hemen aşağıda sizi bekliyor. Eğer siz de Instagram'da gezerken yepyeni tarifler keşfetmekten hoşlanıyor, efsane yemek fotoğraflarına ve videolarına dalıp gidiyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Bugüne dek aşağıdaki Instagram hesaplarıyla tanışma fırsatı bulamadıysanız, hemen şimdi, hiç vakit kaybetmeden onları takip etmeye başlamalısınız.

Siz zaten biliyorsunuzdur ama hatırlatmadan da geçmeyelim: Tabii ki biz de Instagram'dayız. Aranızda henüz takip etmeyenler varsa hemen burada bekliyoruz: Yemek.com Instagram hesabı

Küçük bir not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık, zaten bu Instagram hesaplarının her biri birbirinden lezzetli.

seker__pare_

Neden takip etmeli: Tatlısından tuzlusuna, aklınıza gelebilecek, canınızın isteyebileceği ya da çocukluğunuzdan beri en çok sevdiğiniz lezzetlerin her birini bulabileceğiniz enfes bir Instagram hesabı karşınızda.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: seker__pare_

melthehealthier

Neden takip etmeli: Daha sağlıklı beslenmek istiyor ama bunun için yeterince motivasyon bulamıyorsanız, sağlıklı tariflerin hep lezzetsiz olacağını düşünüyorsanız buyurun hemen böyle. Bu Instagram hesabı sizi en lezzetlisinden sağlıklı beslenmeye alıştıracak.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: melthehealthier

insafin.mutfagi

Neden takip etmeli: "Bugün ne pişirsem?" diye düşünenlere de cevap burada, çay saatleri için farklı tarifler keşfetmek isteyenler için de... Takip etmek için sebebiniz o kadar çok ki!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: insafin.mutfagi

hilalinmutfakseruveni

Neden takip etmeli: Özellikle tatlı severlerin mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabı, mutfağınıza yepyeni tatlar kazandıracak, burada gördüğünüz her bir tarifi tek tek kaydedip sırayla denemek isteyeceksiniz, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: hilalinmutfakseruveni

ayseozgenis

Neden takip etmeli: Hem sağlık dolu farklı tarifleri hem de en sevdiğiniz tatları bir arada bulabileceğiniz bu Instagram hesabında sadece baktıkça bakmak isteyeceğiniz nefis yemek fotoğrafları değil, her bir fotoğrafın ayrıntılı tarifleri de var.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ayseozgenis

dytzeynepykaya

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabı sayesinde evinizdeki malzemeleri en sağlıklı ve ekonomik şekilde değerlendirmenin yollarını öğrenebilir, kolayca hazırlanan nefis lezzetler keşfedebilir, muazzam sağlıklı beslenme önerileriyle hafif beslenmenin tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytzeynepykaya

sema_s_kitchen

Neden takip etmeli: Ev yapımı ekmeklerden mis kokulu ana yemeklere, görüntüsüyle iştah açan tatlılardan farklı ve nefis çay saati tariflerine... Bu Instagram hesabında arayıp da bulamayacağınız lezzet yok desek yeri.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sema_s_kitchen

fatma.bagriyanik07

Neden takip etmeli: Hep aynı tarifleri hazırlıyormuş gibi hissediyor, farklı lezzetler keşfetmek istiyorsanız, bir tarifi hazırlarken sadece lezzetine değil sunumuna da önem veriyorsanız bu Instagram hesabı tam size göre demektir.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fatma.bagriyanik07

ogrnci.diyetisyen

Neden takip etmeli: Fazla kalorili olmasıyla bilinen birçok tarifi en hafif ve sağlıklı şekilde ama yine aynı lezzette hazırlamanın yollarını da bu Instagram hesabından öğrenebilirsiniz, her gün tükettiğiniz besinlerle ilgili detaylı ve muazzam bilgilere de ulaşabilirsiniz. Nefis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ogrnci.diyetisyen

zeyinhealth

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Tatlı yeme isteğinizi en sağlıklısından bastırmanızı sağlayacak nefis tatlılar mı dersiniz, güne sağlıkla başlamanızı sağlayacak farklı ve ferah lezzetler mi... Bu Instagram hesabı sizi sadece sağlıklı beslenmeye ikna etmeyecek, hayat kalitenizin de artmasına destek olacak.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: zeyinhealth


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?