agustos-2020-instagram-hesaplari-3-one-cikan

Ağustos Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Ağustos ayına en lezzetlisinden giriş yapmanın yolu bu Instagram hesaplarından geçiyor, sosyal medyada yepyeni, nefis ve farklı lezzetler keşfetmeyi sevenler için nefis öneriler geliyor!

Hep aynı yemekleri hazırlamaktan sıkılanlar için nefis birer rehber olacak, "Bugün ne pişirsem?" dediğiniz an yardımınıza koşacak Instagram hesaplarından söz ediyoruz. "Ama ben sağlıklı beslenmeye, kilo vermeye çalışıyorum" diyenler için de birbirinden sağlıklı ve hafif tarifleriyle, sağlıklı yaşam önerileriyle destek olacak mis gibi Instagram hesaplarının da hemen aşağıda sizi beklediğini söylemeden geçmeyelim ve sizi önce listemize, hemen ardından da takip butonlarına doğru alalım!

Unutmadan, hala bilmeyen var mı bilemiyoruz ama hatırlatmadan da geçmek olmaz: Biz de Instagram'dayız. Tariflerimizi güncel olarak takip etmek isterseniz sizi hemen şöyle de alabiliriz: Yemek.com Instagram hesabı

Küçük bir not: Aşağıdaki Instagram hesaplarını alt alta sıralarken özel bir kriter gözetmedik, zaten hepsi birbirinden mis kokulu, birbirinden lezzetli!

nilufers.kitchen

Neden takip etmeli: Birbirinden nefis tatlılar, ana yemekler, atıştırmalıklar ve çok daha fazlası... Bu Instagram hesabında bulabileceğiniz her tarif "Ne pişirsem?" derdinize çare olmaya kararlı.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: nilufers.kitchen

sadee_mutfakk

Neden takip etmeli: En sevdiğiniz lezzetlerin tam tutan tariflerini bulabileceğiniz, aynı zamanda belki de şu zamana dek evde yapmayı denemediğiniz yemekleri evde yapmanızı sağlayacak reçeteler paylaşan bir Instagram hesabı o. Anlayacağınız takip etmek için sebebiniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sadee_mutfakk

dyt.medihaokayy

Neden takip etmeli: En başında da söylediğimiz gibi sağlıklı beslenmek isteyenleri, diyette olanları da unutacak değiliz. Bu Instagram hesabı sayesinde düşük kalorili beslenmenin aslında hiç de tatsız tuzsuz bir deneyim olmadığını, sağlıklı beslenirken de leziz yemekler, muazzam tatlılar yiyebileceğinizi keşfedeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dyt.medihaokayy

eatographyy

Neden takip etmeli: Şu zamana dek büyük ihtimalle hiç denemediğiniz nefis tarifler keşfetmek, sadece midenize değil gözünüze de şenlik olacak farklı lezzetler keşfetmek için bu Instagram hesabını bir an önce takip etmelisiniz!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: eatographyy

kitchen_nook

Neden takip etmeli: Paylaştığı her bir yemek fotoğrafına dakikalarca bakmak isteyeceğiniz kadar muazzam sunumlarına hayran kalacak, bu Instagram hesabında gördüğünüz her bir tarifi hemen denemek isteyeceksiniz, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kitchen_nook

dyt.pelinkelleci

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabında sadece düşük kalorili ve lezzetli tarifler bulmakla kalmayacak, tam da ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu ve sağlıklı beslenme önerilerini de alabileceksiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dyt.pelinkelleci

dilosunpasta_blogu

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabında mis gibi pastalar da var, başka yerde kolay kolay aynısını bulamayacağınız farklı tatlılar da, ana yemekler de ve hatta mis gibi içecekler de... Sözün kısası, takip etmek için çok lezzetli sebepler tam burada sizi bekliyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dilosunpasta_blogu

crohngunlugu

Neden takip etmeli: Sağlıklı tarifler almak, profiline adım atar atmaz sizi karşılayan lezzetlerin içinizi açan renkleriyle her gün karşılaşmak ve daha da önemlisi o lezzetleri evde kendi mutfağınızda da uygulamak isterseniz sizi hiç vakit kaybetmeden tanıştırmak isteriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: crohngunlugu

zerrinbalkann

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenenler, diyet yapmaya çalışanlar bilir, farklı ve lezzetli tarifler bulmak pek de kolay değildir. İşte bu ihtiyacınıza cevap olacak o Instagram hesabı tam da karşınızda duruyor. Ana yemeklerden tatlılara, her biri sağlık dolu ve nefis tarifler sizi burada bekliyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: zerrinbalkann

healthyglambite

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Hep aynı tarifleri yapmaktan sıkılanlara ilaç gibi gelecek, sadece sağlıklı ve fit tarifler değil aynı zamanda sağlıklı yaşama dair mükemmel öneriler ve bilgiler bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda. Parmaklar hemen takip butonuna!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healthyglambite


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?