Aralık Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yılın son ayı geldi çattı, 2018'i karşıladığımız günler daha dün gibiyken 2019 kapıya dayandı.

Neyse ki bu ay da Instagram hesapları nefis tarifleri, mevsime uygun sıcacık lezzetleri ve iç ısıtan mekan önerileriyle yine mutluluğumuza mutluluk, iştahımıza iştah katmaya devam ediyor.

Eğer siz de yılın bu son ayının tadını doya doya çıkarmak istiyorsanız ve bu Instagram hesaplarıyla henüz tanışmadıysanız, hemen şimdi, Aralık bitmeden, daha fazla vakit kaybetmeden onlarla tanışın.

Parmakları takip butonlarına doğru alalım.

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı hiçbir kriter gözetmeden yaptık, çünkü bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden lezzetli!

biencuit_

Neden takip etmeli: Her bir paylaşımına kilitlenip uzun uzun bakmak isteyeceğiniz, iştah açan fotoğraflarını nefis tarifleriyle de destekleyen bir Instagram hesabı olur kendisi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: biencuit_

mutfaktaki_sihirbaz

Neden takip etmeli: Hem anne elinden çıkmışçasına nefis lezzetlerin hem de bugüne dek hiç denemediğiniz yemeklerin tariflerini bir arada bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda. İzler izlemez yapmak isteyeceğiniz tarif videoları da cabası.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfaktaki_sihirbaz

kesfedenler_kulubu

Neden takip etmeli: "Ben yapmayı değil de yemeyi seviyorum" diyenler buraya. Nefis mekan önerileriyle sizi en tok anınızda bile yollara düşürebilecek bir Instagram hesabı var sırada!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kesfedenler_kulubu

zeynepyusra

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabında bulacağınız tariflerle hem "Bugün ne pişirsem?" sorunuza yanıt bulabilir, hem canınız tatlı istediğinde pratik öneriler alabilir hem de en özel misafirleriniz için çok özel sofralar hazırlayabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: zeynepyusra

ebrununsagliklidunyasi

Neden takip etmeli: Çünkü sağlıklı beslenmenin "tatsız-tuzsuz yemekler yemek" olduğunu düşünenleri her bir paylaşımıyla çok şaşırtacak, hiç aklınızda olmasa bile takip etmeye başlar başlamaz bir anda sağlıklı beslenmeye karar vereceğiniz, nefis tarifleri ve şahane önerileriyle mutfağınıza da midenize de iyi gelecek bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ebrununsagliklidunyasi

fundacalezzetler

Neden takip etmeli: En tok anınızda bile tek bir paylaşımıyla midenizden gurultular yükselmesine sebep olabilecek bir Instagram hesabı karşınızda. Buradan aldığınız tariflerle misafirlerinizi kıskandırmamanız imkansız, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fundacalezzetler

merveninmtfgi

Neden takip etmeli: Tatlılardan tuzlulara, ara sıcaklardan ana yemeklere... Bu Instagram hesabında bulamayacağınız tarif yok. Her biri tarif defterlerinde yer alması gereken lezzetleriyle iştahınızı açacak bu Instagram hesabıyla daha önce hiç tanışmadıysanız hemen şimdi takip etmeye başlayın deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: merveninmtfgi

healthycookyy

Neden takip etmeli: Glutensiz ve şekersiz tarifler arıyorsanız, daha sağlıklı beslenmeye çalışıyor, düşük karbonhidratlı tarifler hazırlamak istiyorsanız tüm isteklerinizi karşılayabilecek bir Instagram hesabı tam karşınızda duruyor demektir.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healthycookyy

cerenkry

Neden takip etmeli: Pastane vitrinlerinde görmeye alışık olduğunuz lezzetleri evde, hatta daha lezzetli bir şekilde hazırlamanızı sağlayacak, verdiği tarifleri not etmekten ellerinizi yoracak bir Instagram hesabı o. Şu ana dek takip etmediyseniz...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cerenkry

ceydaninmutfagi

Neden takip etmeli: Gördüğünüz her lezzeti denemek isteyeceğiniz, verdiği ayrıntılı tarifler sayesinde isteğinize de hemen ulaşabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ceydaninmutfagi

"Biz eksik kalır mıyız?" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Şeflerimizin paylaştığı, başka hiçbir yerde bulamayacağınız en özel tariflerimiz, tam ölçülü lezzetlerimiz ve iştah açan videolarımızla biz de Instagram'dayız tabii ki.

Hala takip etmiyorsanız hemen takip etmeye başlamak için: Yemek.com Instagram hesabıDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?