Sizi Sağlıklı Beslenmeye Teşvik Edecek 10 Lezzetli Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Instagram bizim için tabii ki bol bol yemeklerle, şahane tariflerle, iştah açan videolarla güzel. Eğer siz de bizim gibi düşünüyor ama sağlıklı beslenmekten de ödün vermek istemiyorsanız yaklaşın böyle, şahane önerimiz var!

Hem rengarenk ve lezzet dolu tarifler alabileceğiniz hem de durduk yere bol bol kalori almanıza engel olacak, hatta aksine sizi her paylaşımıyla sağlıklı beslenmeye teşvik edecek Instagram hesaplarından söz edeceğiz bugün size.

İçlerinde hala takip etmedikleriniz varsa hiç vakit kaybetmeden takip etmeye başlayın, sağlıklı beslenmenin aslında ne kadar lezzetli bir deneyime dönülebileceğini keşfedin, bizden söylemesi.

Küçük bir not: Aşağıdaki Instagram hesaplarını alt alta sıralarken herhangi bir kriter gözetmedik, zaten hepsi birbirinden sağlıklı ve lezzetli.

sekersizlezzetler

Neden takip etmeli: Rafine şeker kullanmadan da nefis tatlılar yapabileceğinizi keşfetmek için, çok daha sağlıklı beslenmeye başlamak için bir an önce takip etmeye başlamalısınız mesela. Daha da çok neden sayardık ama sizi daha fazla bekletmeden bu nefis Instagram hesabıyla tanıştırmak isteriz. Görür görmez eliniz takip butonuna gidecek zaten, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sekersizlezzetler

yulaffit

Neden takip etmeli: Eğer sağlıklı beslenmek istiyor ama bunun için kendinizde yeterli motivasyonu bulamıyorsanız bu Instagram hesabı tam size göre. Her bir paylaşımı iştah açıyor, her tarifi insanın içinde koşar adım mutfağa gidip yapma isteği uyandırıyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yulaffit

itsahealthydiary

Neden takip etmeli: Her gün, her öğün sizi sağlıklı beslenmeye teşvik edecek, paylaştığı tüm tarif ve önerileriyle size sağlıklı beslenmenin ne kadar renkli ve lezzetli bir deneyim olduğunu gösterecek bir Instagram hesabı olur kendisi. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: itsahealthydiary

fitmuhendisce

Neden takip etmeli: Kendi tanımıyla fit, pratik ve leziz bir mutfak burası. Şekersiz ve glutensiz tarifleriyle sofranıza sağlık saçacak, en sevdiğiniz tatların bile en sağlıklı halleriyle tanışmanızı sağlayacak bir Instagram hesabı.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fitmuhendisce

semaninsagliklimutfagi

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeyle ilgili bugüne dek hiç bilmediğiniz bilgileri edinebileceğiniz, çeşitli hastalıklara karşı ya da onlara rağmen nasıl beslenmeniz gerektiğine dair fikirler alabileceğiniz, aynı zamanda birbirinden özel ve sağlıklı tarifler bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: semaninsagliklimutfagi

gurmediyet

Neden takip etmeli: Yapıp yapabileceğiniz en pratik ve en sağlıklı tarifleri bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda. Tarif aşamalarını görsellerle tek tek paylaşmasıyla da ayrı bir kalbinizi çalacak, bizden söylemesi. Gördüğünüz her lezzeti denemek isteyeceğinizden hiç şüphemizin olmadığı bu hesabı hala takip etmiyorsanız hemen şimdi sizi takip butonuna doğru alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gurmediyet

forhealthydays

Neden takip etmeli: Her gün bakmadan edemeyeceğiniz, nefis ve sağlıklı beslenme önerileri sayesinde kendinizi bir anda sağlıklı beslenirken bulabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi. Anlayacağınız takip etmek için nedeniniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: forhealthydays

kubrasweightlossstory

Neden takip etmeli: Özellikle kilo vermek ve verdiği kiloları korumak isteyenlerin mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabı, aslında azimli olunca başaramayacağınız hiçbir şey olmadığını da size kanıtlayacak kadar motive edici.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kubrasweightlossstory

pinarlafit

Neden takip etmeli: Bol proteinli sağlıklı tarifler arıyor, sizi motive edecek bir destekçi istiyorsanız bu Instagram hesabıyla tanışmanızın vakti gelmiş de geçiyor bile diyebiliriz. Ameliyat olmadan, spor ve beslenmesinde yaptığı değişiklikler sayesinde 23 kilo veren birinden tam da ihtiyacınız olan tavsiyeleri alacak, sağlıklı beslenmenin en lezzetli yollarını keşfedeceksiniz. Daha ne olsun?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: pinarlafit

fitbblogger

Neden takip etmeli: Bugüne dek büyük hiç denemediğiniz lezzetlerin tariflerini bulabileceğiniz, en sevdiğiniz lezzetlerinse en sağlıklı yapılışlarını öğrenebileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda! Eller hemen takip butonlarına!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fitbblogger

Söylemeden olmaz bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Hala takip etmeyen kaldı mı bilemiyoruz ama eğer şu ana dek bizden haberiniz olmadıysa hemen söylemek isteriz: Tabii ki biz de Instagram'dayız!

Ağız sulandıran videolarımızı izlemek, birbirinden özel tariflerimize ulaşmak, gece acıkmalarınızda kendinizi yalnız hissetmemek isterseniz hemen şuraya bekleriz efendim: Yemek.com Instagram hesabıDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?