Aralık Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Instagram hesaplarından mis kokular yükselmeye devam ediyor!

Siz de Instagram'a her girdiğinizde karşınıza nefis yemekler, tüm ayrıntılarıyla anlatılan şahane ve farklı tarifler, yepyeni lezzetler keşfedebileceğiniz muhteşem mekan önerileri görmekten hoşlanıyorsanız doğru yerdesiniz.

Zira, bu Instagram hesaplarını takip ederek çift tıklamaktan elinizin yorulacağı, her birine dakikalarca kilitlenip kalacağınız, "Akşama ne pişirsem?" sorunuza her gün onlarca farklı cevap bulacağınız fotoğraflarla, videolarla karşılaşabilirsiniz.

Yalnız, Instagram'a şu andan itibaren tok karnına giriniz, baştan uyarıyoruz.

Küçük bir not: Bu Instagram hesaplarını hiçbir kriter gözetmeden alt alta sıraladık. Zaten hepsi birbirinden lezzetli.

semilichy

Neden takip etmeli: Dünya mutfağına dair nefis bilgiler edinmek, bugüne dek belki de hiç tadına bakmadığınız lezzetleri keşfetmek ve şahane mekanlar öğrenmek için takip etmelisiniz mesela. Daha da çok neden sayardık ama bizce siz doğrudan takibe alıp ne demek istediğimizi daha net anlayabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: semilichy

yuvarlakmasa

Neden takip etmeli: Kendi deyimleriyle, "Nerede yeni ve farklı tatlar bulabiliriz?" sorusunun en lezzetli cevaplarını bulabileceğiniz bir Instagram hesabı bu. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yuvarlakmasa

joys_kitchenn

Neden takip etmeli: Bana nefis yemek fotoğrafları görmek yetmez, her gördüğümün tarifini de almak, evde denemek isterim derseniz tariflerini tüm aşamalarıyla blogunda paylaşan bu Instagram hesabı tam size göre deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: joys_kitchenn

mervefitdaily

Neden takip etmeli: Yoksa siz hala sağlıklı beslenmek lezzetsiz bir deneyim mi sanıyorsunuz? Bu Instagram hesabıyla tanıştıktan sonra bakış açınız çok değişecek, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mervefitdaily

cookin_art

Neden takip etmeli: Dünyanın en lezzetli tatlılarını hazırlamak, herkesin sizden tarifini isteyeceği şahane tatlara imza atmak istiyorsanız, sofranızda bir görsel şölen yaratmak niyetindeyseniz bu Instagram hesabında hepsi bir arada, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cookin_art

yeeglendolasic

Neden takip etmeli: Kendileri Instagram'ın en yeni yüzlerinden olur. Şehri karış karış dolaşmak, her gün bambaşka bir lezzetin peşinden mekan mekan gezmek, nefis önerilerle rotanızı belirlemek isterseniz hiç vakit kaybetmeden sizi yeeglendolasic'e doğru alalım deriz. Çünkü onu takip etmeden geçen günlere yazık.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yeeglendolasic

happytravelergirl

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmek isteyenlerin mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabında poğaçalar bile alabildiğine sağlık dolu, öyle diyelim. Hem hafif hem doyurucu hem de lezzetli bir tarif bulmakta zorlanıyorsanız tarif defterlerinizi tıka basa dolduracak onlarca lezzetin tüm püf noktalarıyla yapımına tam da buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: happytravelergirl

mysweetiebakery

Neden takip etmeli: Tatlı düşkünlerini hiç vakit kaybetmeden bu şahane Instagram hesabına doğru alalım. Paylaştığı her fotoğrafa dakikalarca bakmak isteyecek, bakarken yutkunmadan edemeyeceksiniz. Ama endişelenmeyin, gördüğünüz lezzetlerin tariflerine de ulaşabileceksiniz. Daha ne olsun?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mysweetiebakery

dyt.seldakarakurumer

Neden takip etmeli: Şu sıralar diyet yapıyor, formunuza dikkat etmeye çalışıyor, sağlıklı beslenmek için elinizden geleni yapıyorsanız ama sırf bunun için kendinizi tatsız-tuzsuz yemeklere mahkum ettiyseniz sizi hemen bu Instagram hesabına doğru alalım. Diyetisyen Selda Karakurume, nefis önerileri ve lezzetli tarifleriyle beslenme programınıza renk katacak, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dyt.seldakarakurumer

tulaycayemek

Neden takip etmeli: Her biri denenmiş, hem farklı hem de bizden, birbirinden lezzetli tariflerini tüm detaylarıyla paylaşan bir Instagram hesabı karşınızda. "Bugün ne pişirsem?" sorunuza da cevap onda, tatlı krizlerinize çözüm de.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tulaycayemek

"Biz de varız!" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

instagram

instagram

Hala bilmeyen kaldı mı bilemiyoruz ama Instagram'da biz de varız. Ekonomik, pratik ve farklı bütün yemek tariflerimize, sizi koşar adım mutfağa götürecek tüm tarif videolarımıza kolayca ulaşmak isterseniz sizi hemen böyle alabiliriz.

Tam buraya: Yemek.com Instagram hesabıDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?