Ağustos Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Göz açıp kapayıncaya kadar yazın son ayına geldik, bu Ağustos şimdiden tıpkı diğer aylar gibi yine pek lezzet dolu, pek keyifli geçecek gibi duruyor. Bunu nereden mi biliyoruz? Instagram hesaplarından yükselen mis gibi kokulardan!

Siz de Instagram'da birbirinden ilham veren yemek sayfalarını takip etmeyi seviyor, yepyeni lezzetler ve mekanlar keşfetmekten, bir yemeğin tarifini en doğru ve en ayrıntılı şekilde öğrenebilmekten hoşlanıyorsanız tam da doğru yerdesiniz demektir.

Aşağıdaki Instagram hesaplarının her biri size bunları vadediyor, vadetmekle de kalmıyor, her bir paylaşımlarıyla beklediğinizden bile daha fazlası oluyorlar.

O zaman sizi önce listemize, hemen ardından da takip butonlarına doğru alalım. Buyursunlar...

Minicik bir not: Aşağıdaki sıralamayı hiçbir kriter gözetmeden yaptık, zaten bu Instagram hesaplarının her biri birbirinden lezzetli, birbirinden nefis!

healtstagram

Neden takip etmeli: Yaz aylarında hafif beslenmeye özen gösterenlere, diyet yapanlara ya da yediklerine her zaman özen gösterenlere özel nefis bir Instagram hesabı ile açılışı yapalım! Bu Instagram hesabında karşınıza çıkacak her tarif çok sağlıklı, her tarif çok özel, her tarif çok lezzetli!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healtstagram

cookyour.mood

Neden takip etmeli: Rafine şekersiz, unsuz, glutensiz ve daha birçok sağlık dolu özelliğe sahip tarifleri ile beslenme rehberlerinizden biri haline dönüşebilecek bir Instagram hesabı daha! Özellikle tatlı söz konusu olduğunda iştahına dur diyemeyen ama sağlıklı beslenmeye özen gösterenlere özel enfes tatlıları bizim favorimiz oldu, baştan söyleyelim.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cookyour.mood

ikosun_mutfagi

Neden takip etmeli: Anne eli tadında lezzetler hazırlamak, yepyeni ve enfes tarifler keşfetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Tüm ayrıntılarıyla paylaştığı tarifleri sayesinde bu Instagram hesabı sizin için her gün bakıp fikir almak isteyeceğiniz, her paylaşımını denemek isteyeceğiniz bir rehbere dönüşecek.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ikosun_mutfagi

_elmayanak_

Neden takip etmeli: Aslında tariflerini pek yakından tanıdığınız, Yemek.com'un ellerinden bal damlayan isimlerinden Gökçen'in nefis Instagram hesabı karşınızda! Yedikçe yeme isteği uyandıran, ana yemeğinden tatlısına tüm tariflerini Instagram'dan da takip etmek için tek yapmanız gereken takip butonuna tıklamak.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: _elmayanak_

annebenbloggeroldum

Neden takip etmeli: Özellikle tatlı düşkünlülerinin mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabında hem çok sevdiğiniz lezzetlerin ayrıntılı tariflerini bulabilir hem de bugüne dek belki de hiç denemediğiniz nefis tatları keşfedebilirsiniz. Tarif defterlerinizde boş duran birçok sayfayı bu Instagram hesabından alacağınız tarifler ile doldurmak isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: annebenbloggeroldum

guzelyemekisleri

Neden takip etmeli: Sadece nefis tarifler öğrenmek isteyenler değil, aynı zamanda yepyeni mekanlar, enfes tatlar keşfetmek isteyenler için de önerilerimiz var. Sizi semt semt, şehir şehir, hatta ülke ülke gezdirecek lezzet dolu önerileri ile bu Instagram hesabı favorileriniz arasında yerini alacak.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: guzelyemekisleri

pukumutfakta

Neden takip etmeli: Ana yemeklerine ayrı, salatalarına, hamur işlerine, tatlılarına ayrı hayran olunası bir Instagram hesabı daha! "Bugün ne pişirsem?" diye düşündüğünüzde de "Çayın yanında farklı olarak ne ikram etsem?" diye dertlendiğinizde de imdadınıza yetişecek kadar çeşitli ve enfes bu tarifleri kaçırmayın.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: pukumutfakta

firinci_sirine

Neden takip etmeli: Kendi tanımıyla "Lezzetin en tatlı hali"ni bulabileceğiniz, tatlısından tuzlusuna gördüğünüz her bir lezzetin detaylı olarak tarifine ulaşıp evde aynısını kolayca yapabileceğiniz bir Instagram hesabı duruyor karşınızda! Sözün kısası, takip etmek için sebebiniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: firinci_sirine

kinoalipizza

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmek sizin için belki de bugüne dek hep tatsız tuzsuz yemekler yemek, tatlılardan tamamen uzak durmak demekti ama... Bu Instagram hesabı size tüm ezberlerinizi unutturacak, hafif ve sağlıklı beslenmenin ne kadar renkli ve lezzetli olabileceğini nefis tarifleri ile kanıtlayacak!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kinoalipizza

duygunlabeslen

Neden takip etmeli: Gerçek bir diyetisyenin paylaştığı enfes ve sağlık dolu tariflerden ilham alarak beslenme düzeninize sağlıklı dokunuşlar yapabilir, harika tavsiyeler sayesinde sadece beslenme düzeninizi değil yaşamınızı çok daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Sağlıklı beslenmek için motivasyon arayanların mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabında yok yok, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: duygunlabeslen

"Biz de varız!" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Büyük ihtimalle bilmeyen kalmadı ama biz yine de böyle liste yapmışken söylemeden geçmek istemedik: Tabii ki biz de Instagram'dayız. Tüm detaylarıyla anlattığımız tariflerimize, izlerken acıktıran tarif videolarımıza ve çok daha fazlasına güncel olarak ulaşmak, bize ihtiyaç duyduğunuz her an sorularınızı sorabilmek için Yemek.com Instagram hesabını takip etmeniz yeterli.

Buyursunlar, tam şurada sizi bekliyoruz: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?