Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Bizi Instagram'dan takip eden sıkı takipçilerimiz bilir, enfes bir yemek fotoğrafına, tam kıvamında mis gibi bir tarife ya da yollara düşürecek harika bir mekan önerisine asla kayıtsız kalamayız.

Öyle ki tam da bu yüzden her ay size birbirinden lezzet dolu Instagram hesapları öneriyoruz, biliyorsunuz. Bu ay da Instagram yine o kadar ferah, o kadar mevsime yakışır lezzetlerle doluydu ki şu Instagram hesaplarıyla sizi tanıştırmasak olmazdı.

Bugüne dek karşılaşma fırsatı bulamadıysanız hemen şimdi, hiç vakit kaybetmeden takip etmeniz gereken Instagram hesapları hemen aşağıda sizi bekliyor. Buyursunlar...

Küçük bir not: Aşağıdaki sıralamayı hiçbir kriter gözetmeden yaptık, bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden nefis!

stayfiteatdeliciouss

Neden takip etmeli: Şu sıralar formuna dikkat edenlere, diyet yapanlara ya da hayatının her anında sağlıklı beslenmeye özen gösterenlere enfes bir öneri ile başlıyoruz. Adından da anlaşıldığı gibi lezzet dolu bir yeme deneyimiyle de fit kalınabileceğini kanıtlayan bu Instagram hesabının her bir paylaşımını çok sevecek, her birini tek tek denemek isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: stayfiteatdeliciouss

tatlipesinde

Neden takip etmeli: "Bu havalarda eve kapanıp kalmak olmaz, şöyle güneşin, güzel havanın, şehrin tadını çıkaralım" diyenlerdenseniz size tatlı mı tatlı mekan önerileriyle iyi gelecek bu Instagram hesabını öneririz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tatlipesinde

tarif_mutfakta

Neden takip etmeli: Anne elinden çıkmışçasına lezzetli ve bizden tarifler mi dersiniz, misafirlerinize gururla sunabileceğiniz özel tatlılar, pastalar, kurabiyeler mi... Bu Instagram hesabında tariflerle ilgili sizi mutlu edecek çok şey var!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tarif_mutfakta

lezzetliyemektarifleri06

Neden takip etmeli: Tıpkı adı gibi lezzet dolu tarifleri bir arada bulabileceğiniz, en tok anınızda bile bir anda acıkmanıza neden olabilecek nefis bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lezzetliyemektarifleri06

magichealth_

Neden takip etmeli: Gerçek bir diyetisyenden hem sağlıklı hem de çok lezzetli tarifler almaya kim hayır diyebilir ki? Sadece enfes tarifler öğrenmekle kalmayacağınız bu Instagram sayfası sayesinde sağlıklı beslenme motivasyonunuz da bir hayli artacak, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: magichealth_

birlikteyiyeliim

Neden takip etmeli: Enfes önerileriyle sizi yollara düşürecek bir başka Instagram hesabında sıra. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine, kahve molasından tatlı krizine, günün her anına uygun en lezzetli mekan önerilerini bulabileceğiniz, "Nerede, ne yenir?" sorularınıza yanıt alabileceğiniz bu Instagram hesabı için parmaklar hemen takip butonlarına.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: birlikteyiyeliim

yulafkasem

Neden takip etmeli: Hem sağlıklı hem de çok pratik tarifleriyle yurtta kalan öğrencilerin bile kolaylıkla yapabileceği efsane lezzetler sunuyor, zayıflamak isteyenlere, spor yapanlara harika bir motivasyon oluyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yulafkasem

mrs.sunlock

Neden takip etmeli: Bakmalara doyamayacağınız muazzam yemek fotoğrafları ve her gördüğünüzü evde uygulamanızı sağlayacak tam ölçülü, denenmiş tarifler... Daha da çok sebep sayardık ama sizi hiç bekletmeden "Takip et" butonuna doğru alalım diyoruz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mrs.sunlock

mahmurenin_mutfagi

Neden takip etmeli: Özellikle tatlı düşkünlerinin yepyeni tatlar keşfetmesini sağlayacak bu Instagram hesabında ana yemeklerden çorbalara, tatlılardan hamur işlerine yok yok!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mahmurenin_mutfagi

betusun.mutfagii

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Çünkü çok sevdiğiniz lezzetlerin evde, ellerinizle yapabileceğiniz en pratik ve en nefis hallerini bulabileceğiniz, denediğiniz her tarifi hemen tarif defterinize eklemek isteyeceğiniz bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: betusun.mutfagii


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?