agustos-2017-instagram-hesaplari-one-cikan

Ağustos Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Sonlarına doğru yağmurlar, fırtınalar, hatta dolular görsek de sıcacık bir temmuz ayını ardımızda bırakıyor ve yazın son güzeli ağustosa adım atıyoruz.

Yine mevsimin en tazelerini mutfağımıza konuk etme telaşıyla çıktığımız bu yolda birbirinden enfes Instagram hesaplarından da destek almayı ihmal etmiyoruz.

Diyette olanlara önerileriyle ve hafif tarifleriyle destek olanlar da var, birbirinden özel reçetelerini tüm ayrıntılarıyla paylaşanlar da... Gezip gördükleri, yiyip içtikleri lezzetleri ve mekanları paylaşıp sizi yollara düşürmeye niyetli olanlardan ve paylaştıkları bir fotoğrafı dakikalarca izlemek isteyeceğiniz kadar iştah açan yemekleriyle dikkat çekenlerden henüz söz etmedik bile...

Sözün kısası, bu Instagram hesaplarını hala takip etmiyorsanız, ağustos bitmeden, daha fazla geç kalmadan takibe alın deriz.

Parmaklarınız çift tıklamaktan yorulacak, eminiz.

Küçük bir not: Sıralamamızı herhangi bir kriter gözetmeden yaptık, Bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden lezzetli.

Sağlıklı Mutfak

Neden takip etmeli: Ne yediğiniz sizin için "gerçekten" önemliyse bu Instagram hesabını bir an önce takip etmelisiniz bizce. Hilal Hanım'ın sağlıklı mutfağından tıpkı adı gibi birbirinden sağlıklı, hafif ve enfes tarifler çıkıyor. Düşünsenize, ekmeğinizi bile evde, en sağlıklısından yapmanız için bilmeniz gereken her şeyi bir bir anlatıyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sagliklimutfak

Yiyenzi

Neden takip etmeli: Özellikle bir lezzetin peşinde sokak sokak, şehir şehir hatta ülke ülke gezmekten zevk alanların mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabı, "Nerede, ne yenir?" sorusunun en lezzetli cevaplarını bulabileceğiniz adreslerden.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yiyenzi

Cooksteps

Neden takip etmeli: Sizin için de yeni yerler keşfetmenin, daha önce hiç bilmediğiniz mekanlara gitmenin en güzel yanı enfes lezzetler tatma fırsatı bulmaksa doğru yerdesiniz. Gittiği mekanlarda tadına baktığı lezzetleri tüm içtenliğiyle yorumlayan, enfes önerileriyle insanı tokken bile acıktıran bu Instagram hesabını çok seveceksiniz, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cooksteps

Lisani Lezzet

Neden takip etmeli: Tatlısız bir hayat düşünemeyenlerin bir fotoğrafına dakikalarca bakıp iç geçireceğinden emin olduğumuz bu Instagram hesabında tatlılar dışında birbirinden enfes farklı tatlar da bulabilirsiniz. Anlayacağınız, takip etmek için nedeniniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lisanilezzet

Meze Deryası

Neden takip etmeli: Sadece birbirinden şahane meze tarifleri almak için değil ana yemeğinden tatlısına, sofranızı donatabileceğiniz her türlü tadı keşfetmek için takip etmelisiniz mesela. Birbirinden enfes tariflerin yanı sıra mutfağı daha çok sevmenize neden olacak önerileri de cabası. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mezederyasi

Gurme Akademi

Neden takip etmeli: Yemeğin kocaman dünyasına dair her gün birbirinden ilginç, ufuk açan, mide gurultuları yükselten bilgiler edinmek isteyenleri hemen bu Instagram hesabına doğru alalım. Her paylaşımıyla sadece yemek tutkunuz değil genel kültürünüz de tavan yapacak, mutfağa olan aşkınız daha da artacak. Daha ne olsun?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gurmeakademi

Diyetisyen Betül Kalli

Neden takip etmeli: Diyet yapıyor ya da yapmak istiyorsanız ama sırf diyet yapıyorsunuz diye tatsız tuzsuz yiyecekler yemek istemiyor, enfes tatlardan uzak kalmaya dayanamıyorsanız bu Instagram hesabı tam size göre. Çiçeği burnunda bir diyetisyenin mutfağından çıkan bu lezzetler, sofranıza iyi gelecek.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytbetulkalli

Fit Fikirler

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmenin nasıl lezzetli bir deneyim olduğunu keşfetmek için takip etmelisiniz mesela. Üzerinden mis kokular yükselen, her tarifinden sağlık fışkıran bu Instagram hesabı, pratikliğin en lezzetli hallerini takipçileriyle buluşturuyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fitfikirler

Kardi's Bakery

Neden takip etmeli: Paylaştığı her fotoğraf, sizi önce koşar adım markete sonra da mutfağa götürecek kadar iştah açıyor, tatlı krizleriyle baş etmenin en lezzetli yolları bu Instagram hesabında yer alıyor. Geç kalmaya gelmez.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kardisbakery

Gamze Mutfakta

Neden takip etmeli: Renklerin en lezzetli halleriyle dolu bir Instagram hesabından söz ediyoruz. Gördüğünüz her lezzetin tarifini de bulabileceğinizi söylüyoruz. Her paylaşımı adeta bir sanat eseri tadında özenli böyle bir Instagram hesabını neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gamzemutfakta

Instagram'a da bekleriz bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

instagram

instagram

Bu kadar Instagram'dan söz etmiş, birbirinden enfes hesapları bir bir anlatmışken bunu da söylemeden geçmek olmaz. Hala bilmeyen kaldı mı bilemiyoruz ama nefis tariflerimiz, güldürürken yediren paylaşımlarımız ve izlerken acıktıran nefis yemek videolarımızla biz de Instagram'dayız.

Bekleriz: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?