https://yemek.com/tarif/patates-oturtma/ | Patates Oturtma Tarifi

2021'de Instagram Hesabımızın En Sevilenleri Arasına Girmeyi Başaran 10 Harika Tarif

Favorilerime
Ekle

Yılın "en"lerini değerlendirmeye şimdi de Instagram hesabımızla devam ediyor, 2021 boyunca Instagram'da en çok beğenilen tariflerimizi bir bir sıralıyoruz.

2021'in belki de en lezzetli yanlarından olan yemek tarifleri arasından Instagram'ın yıldızı olanlar hangileri olmuştur dersiniz? Gelin hep birlikte takipçilerimiz tarafından en çok beğenilen, en çok denenen ilk 10 tarifimize göz atalım, içlerinde gözünüzden kaçanlar olduysa hemen şimdi kaydedip en yakın zamanda denemeyi unutmayın.

2022'de çok daha lezzetli tariflerde ve sağlıklı günlerde buluşmak üzere!

  • 10. Kaşarlı hamur kızartması tarifi

2021 boyunca takipçilerimiz tarafından Instagram hesabımızda en çok sevilen 10. tarifle hızlıca başlıyoruz. Kahvaltılara farklılık katan, mayalanmasını bekleme uğraşı olmadan yapabileceğiniz nefis bir lezzet o.

Henüz denemediyseniz bu tarifi hemen şimdi kaydetmelisiniz: Kaşarlı hamur kızartması tarifi

  • 9. Palmier kurabiye tarifi

Bu yıl da mutfakta pratiklikten vazgeçmedik, çay saatleri için şöyle toplam 3 malzemeyle hazırlanan, klasik kurabiyelerden çok daha farklı bir kurabiye hazırlamayı ihmal etmedik mesela.

Deneyenler ona bayılıyor: Palmier kurabiye tarifi

  • 8. Patates dilim pizza tarifi

Hemen hepimizin çok sevdiği pizza lezzetini evde hamur hazırlamakla uğraşmadan yakalamanın yolu bazen işte bu kadar kolay! Bu renkli patates dilim pizza 2021 boyunca o kadar çok sofraya konuk oldu ki...

Sizin sofranızdan da eksik olmasın: Patates dilim pizza tarifi

  • 7. Güveçte kaşarlı tavuk sote tarifi

Yıl boyunca her gün "Akşama ne pişirsek?" derdine de birlikte çözümler bulduk, hemen her evde bulunan malzemelerle şöyle farklı ve nefis yemekler hazırladık.

İçlerinde en çok sevilenlerden biri o oldu: Güveçte kaşarlı tavuk sote tarifi

  • 6. Soğuk baklava tarifi

Hamarat yazarlarımız da yıl boyu bizlerle birlikte olmaya devam etti tabii ki. 2021'in en sevilen tatlısı olmayı başaran bu soğuk baklava tarifini yapan Buket Eyikudamacı Dişçi gibi.

Ellerinize, emeklerinize sağlık: Soğuk baklava tarifi

  • 5. Kıymalı börek tarifi

Mis gibi hamur işlerimizi unutmak ne mümkün! Bu yıl da sofralarımıza sık sık konuk ettiğimiz böreklerimizin en lezzetlilerinden kıymalı böreği evde, en pratik ve lezzetli şekilde hazırlamanın yolları karşınızda.

Yoksa siz hala bu tarifimizi denemediniz mi: Kıymalı börek tarifi

  • 4. 10 dakikada çilekli parfe tarifi

2021'in sıcak havalarında da hep birlikte serinlemesini bildik, doğruya doğru. Meyveleri mevsiminde değerlendirdik, onlarla şöyle çok pratik ve nefis parfeler hazırladık mesela.

Dilimlerce yemelik: 10 dakikada çilekli parfe tarifi

  • 3. Sodalı peynirli dilim börek tarifi

İsterseniz bir seferde bol bol hazırlayıp buzluğa atabileceğiniz, sosuyla, iç harcıyla farkını ortaya koyan bu börek tarifimiz de yılın en çok beğenilen, en çok sevilenlerinden.

Çayın yanına şipşak hazır: Sodalı peynirli dilim börek tarifi

  • 2. Kolay Boşnak kurabiyesi tarifi

Her tarif defterinde yerini alması gereken bu özel kurabiye tarifimiz ise 2021'de Instagram hesabımızın en çok sevilen 2. tarifi oldu! Deneyen herkesten tam puan alan bu nefis kurabiyelerle henüz tanışmadıysanız...

Sizi hemen böyle alalım: Kolay Boşnak kurabiyesi tarifi

  • 1. Patates oturtma tarifi

Patates Oturtma Tarifi

Patates Oturtma Tarifi

Ve 2021'de Yemek.com Instagram hesabının en çok sevileni olmayı başaran tarifimize geldik! Yine "Bugün ne pişirsek?" dediğimiz bir günde hazırladığımız bu nefis yemek, bu zamana dek yaptığınız en hafif, en lezzetli ve pratik oturtma tarifi olacak eminiz.

Detaylar için sizi şurada bekliyoruz: Patates oturtma tarifi

Unutmadan, bir lezzetin peşinde semt semt, hatta şehir şehir dolaşabilecek gurmeleri, yaşadığı şehirdeki yeni mekanları hemen keşfetmek isteyenleri bu Instagram hesabımıza da bekleriz: kesfet.yemekcom


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?