Seçimlerini Yap, Sadece Sana Özel İftar Menünü Oluştur: Vestel Ankastre ile Benim İftar Sofram

Favorilerime
Ekle

11 ayın sultanı geldi, hoş geldi!

Her sene olduğu gibi bu sene de "İftara ne pişirsem?" soruları aklınızı kurcalamaya başladı biliyoruz. Kolay değil, tam 30 gün boyunca iftar sofrası kuracak ve tek bir sofranın etrafına toplanan sevdiklerimizle paylaşmanın en keyifli halini yaşayacağız.

Biz de siz ramazan boyunca hiç zorlanmayın diye Yemek.com ve Vestel işbirliğiyle yepyeni bir projeye imza attık: Vestel Ankastre ile Benim İftar Sofram!

Tek kişilik tariflerden kuracağınız kalabalık sofralara, kısa sürede hızlıca hazırlayabileceklerinizden bütçenizi çok yormadan yapabileceklerinize, tüm isteklerinize cevap verdiğimiz iftar menülerimiz üstelik "kişiye", yani her birinize özel!

Gelin "Vestel Ankastre ile Benim İftar Sofram"da neler var, sizi neler bekliyor, birlikte bakalım.

Bu menüler siz nasıl seçerseniz öyle belirleniyor: "Peki tam olarak nedir Vestel Ankastre ile Benim İftar Sofram?"

vestel-yazisiz

Ramazanda herkesin ihtiyaçları farklı. Tek yaşayanlar da var, iki kişilik sofralar kurmak isteyen de kalabalık aileler de... Üstelik her birimizin bu menülere ayırabileceği bütçe ve zaman farklı. Biz de buradan yola çıkarak herkese özel iftar menüleri oluşturmak istedik. Tek yapmanız gereken sayfaya girdiğinizde size sorulan üç basit soruya cevap vermek:

  • Bu ramazanda iftar sofraların kaç kişilik?
  • İftar sofralarının günlük bütçesi ne kadar olsun?
  • Bu sofralara günlük ne kadar vakit ayırabilirsin?

Peki sonra mı ne olacak? Devam ediyoruz...

Bir kere seç, 30 gün boyunca sadece sana özel menüleri gör: "Seçimlerimi yaptıktan sonra ne olacak?"

popup-menu

Diyelim ki iftar sofram 1 kişilik, 20 liralık bütçem var ve maksimum 30 dakikam var dediniz ve tercihlerinizi buna göre belirlediniz. Ardından "Bana özel iftar menüleri oluştur" butonuna tıklıyorsunuz ve karşınıza sadece size özel oluşturulmuş 30 günlük menü geliyor. Üstelik her gün yeniden sayfaya geldiğinizde yeniden seçim yapmanıza gerek kalmıyor, o günün menüsünü görmek için hiç zaman kaybetmiyorsunuz.

Bu arada bir not; menülerde yer alan tüm tariflerdeki malzemelerin fiyatları en uygun fiyatlar araştırılarak hesaplanmıştır. Tabii bu fiyatlar birkaç ay içinde azalma ya da artma gösterebilir.

Çorbasından tatlısına en farklı, en doyurucu tarifler sizin için hazır: "İftar menülerinde neler var?"

ramazan-menuler-gun-1 (1)

Seçiminiz ne olursa olsun tek bir şey sabit: Sizin için oluşturduğumuz menülerin hepsi çok doyurucu, hepsi çok farklı ve lezzetli. Menülerimizin her birini besleyici bir çorba tarifiyle açıyor, ardından ramazana çok yakışacak bir ana yemeğe, oradan ara sıcak veya salatadan tatlıya geçiş yapıyoruz. Bu menülerde mercimek çorbası, güllaç gibi ramazanın olmazsa olmazı tarifler de var, fırında poğaça köfte, ejder tatlısı gibi çok farklı tarifler de...

Bu ramazanda sofradan doymadan kalkmak yok!

2000'den fazla tarif, 500'den fazla menü: "Kaç tane farklı menü ve tarif görebiliyorum?"

facebook-ramazan-menuleri-gun-3

"Vestel Ankastre ile Benim İftar Sofram" için 500'den fazla menü hazırlandı. Bu menülerde yer alan tariflerin toplamı ise 2000'den fazla. Diğer bir deyişle farklı iftar sofraları kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Tabii ki, ne zaman isterseniz: "Bugün iftara hazırlanmak için daha fazla vaktim var, seçimlerimi değiştirebilir miyim?"

degistir-son

Diyelim ki ilk gün vaktiniz daha darken ona göre seçim yaptınız ya da o gün iftar için bütçenizi biraz kısmanız gerekiyor. Bu durumda size özel yeni menüler görmek için yapmanız gerekense çok basit. Hemen sağ alt tarafta bulunan "Seçimlerimi değiştir" butonuna basarak yeni seçimlerinizle sıfırdan bir menü oluşturabilirsiniz.

O halde aşağıdaki fotoğrafa tıklayın, size özel iftar menünüzü oluşturmaya başlayın!

ramazan-menu-one-cikan

Çünkü, "Vestel Ankastre ile Benim İftar Sofram" ile her gün "İftara ne pişirsem?" derdi ortadan kalkacak. Farklı menülerde de olsa aynı sofrada buluşmak üzere! Herkese iyi ramazanlar!


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?