Yemek.com'un Basın Sponsoru Olduğu 3. ODTÜ Mutfak Günleri Başlıyor!

Favorilerime
Ekle

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gastronomi Topluluğu'nun bu sene 3. kez düzenlediği ODTÜ Mutfak Günleri 10-11 Şubat'ta ODTÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşiyor. Bu senenin teması ise A'dan Z'ye Gastronomi!

Basın sponsoru olarak Yemek.com'un da orada bulunacağı bu lezzet dolu etkinlikte Yemek.com videolarından çok yakından tanıdığınız Şef Ferhat Bora da konuşmacı olarak yer alacak!

İki gün boyunca alanında uzman isimlerin gastronomi konusunda konuşmalar yapacağı, workshop'ların düzenleneceği ODTÜ Mutfak Günleri'ni kaçırmayın deriz.

Neden mi? Çünkü...

Kimse yalnız yemek yemesin!

poster-odtu

2013'te resmi olarak kurulan ODTÜ Gastronomi Topluluğu'nun sloganı "Kimse yalnız yemek yemesin". Yemek yemeyi seven, tadımdan yapıma mutfak sanatlarını tüm incelikleriyle ve dünya mutfaklarının zenginlikleriyle ilgilenen herkesi bir araya getirmek hedefi taşıyan topluluk yaptığı etkinliklerle de gastronomi sever bireyleri buluşturmaya devam ediyor.

Bu etkinliklerden biri olan ODTÜ Mutfak Günleri ise Türk mutfağının çeşitliliği ve süregelen evrimini irdelemek amacıyla yapılan seminerler serisi, atölye etkinlikleri ve yarışmalar bütünü.

facebook

facebook

Gastronominin kültürel geçmişine ilgi duyan herkesi belli bir bilinç seviyesine ulaştırmak ve kültürümüzü daha yakından tanıma fırsatını herkese tanımak amacıyla yola çıkan ODTÜ Mutfak Günleri bu sene de birbirinden özel konuşmacılar ağırlayacak, seminerler, workshop'lar ve sürpriz yarışmalarla katılımcılarını iki gün boyunca gastronomi dünyasının merkezine taşıyacak.

Daha önceki senelere ait etkinlik fotoğraflarına şuradan ulaşabilirsiniz.

A'dan Z'ye Gastronomi: Peki 3. ODTÜ Mutfak Günleri'nde neler var?

odtu-program

Katılımcıların konuşmacı ve şeflerin tecrübelerinden faydalanabilecekleri, çeşitli workshop ve yarışmalarla öğrendiklerini uygulayabileceği, 2 gün süren katılımcıyı da etkinliğe dahil eden interaktif bir seminer olan ODTÜ Mutfak Günleri'nin 10-11 Şubat programını yukarıda görebilirsiniz.

ferhat-site

Yemek.com Şefi Ferhat Bora 10 Şubat günü saat 13:00'de sahnede olacağını yeniden hatırlatır, tüm katılımcılara şimdiden keyfi bol, yemekle dolu iki gün dileriz. Gelenlerle orada görüşmek üzere!Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?