temmuz-2018-instagram-hesaplari-9-one-cikan

Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Instagram hesaplarında birbirinden nefis tarifler görmekten, şahane mekan önerileri almaktan hoşlananları, diyet yaparken günlük olarak takip edebileceği bir rehber isteyenleri böyle alalım!

Her ay yaptığımız gibi bu ay da yine Instagram'dan mis kokular yükselmeye devam ediyor, hal böyle olunca biz de bu nefis Instagram hesaplarını sizle paylaşmadan edemiyoruz.

Bazıları kendilerine ait en özel tariflerini tüm püf noktalarıyla paylaşıyor, bazıları "Hangi mekanda, ne yenir?" sorusuna en lezzetli cevapları veriyor, bazılarıysa diyettekilere destek olup hafif ve sağlıklı tarifleriyle mutlu ediyor...

Ama kesin olan bir şey var ki bu Instagram hesaplarının her birinden bal damlıyor, her birinden mis kokular yükseliyor.

O zaman lafı daha fazla uzatmadan sizi, eğer takip etmiyorsanız bir an önce takip etmeye başlamanız gereken Instagram hesaplarıyla tanıştıralım.

Minik bir not: Bu Instagram hesaplarını alt alta sıralarken herhangi bir kriter gözetmedik, çünkü zaten hepsi birbirinden lezzetli.

sicak.tencere

Neden takip etmeli: Her bir paylaşımına dakikalarca bakabileceğiniz kadar lezzetli yemek fotoğrafları, her bir fotoğrafının tarifini kolayca bulabileceğiniz tarifleri ve mutfağınıza yepyeni bir soluk getirecek enfes yemekleri... Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sicak.tencere

diyetisyen.simal

Neden takip etmeli: Diyette olanları, "Ben sağlıklı besleniyorum, siz bana neler öneriyorsunuz?" diye sitem edenleri bile mutlu edecek bir önerimiz var. Hem hafif hem de lezzetli bir şekilde beslenmenin mümkün olduğunu kanıtlayan bu Instagram hesabı, bir diyetisyenden alacağınız nefis önerilerle sizi sağlıklı beslenme yolunda daha da kararlı bir hale getirir, öyle diyelim.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetisyen.simal

baygastro

Neden takip etmeli: Yeni yerler keşfetmek isteyenleri, evde yeni bir tarif denemekten daha çok yeni bir mekanda daha önce belki de hiç tatmadığı lezzetleri tatmayı sevenleri böyle alalım. Zira bu Instagram hesabı size hangi lezzetin en iyisi nerede bulunur bir bir anlatıyor, en tok anınızda bile sizi yollara düşürecek önerilerde bulunuyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: baygastro

semirayinlezzetgemisi

Neden takip etmeli: Hem çok yakından bildiğiniz lezzetlerin en güzel tariflerini bulabilir hem de hiç denemediğiniz tatları keşfedebilirsiniz. Üstelik bu Instagram hesabı sayesinde pastane kıskandıracak sunumlara da imza atmak işten bile değil. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: semirayinlezzetgemisi

kayinvalidemveben

Neden takip etmeli: Kendi tanımlarıyla "En pratik yemek, tatlı ve çay saati tarifleri"ni bulabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi. Özellikle evde farklı tatlar denemeyi sevenler, sunuma önem verenler bir an önce takip etmeli, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kayinvalidemveben

gurmeguide

Neden takip etmeli: Paylaştığı videoları izlemeye başlamadan önce mutlaka tok olduğunuzdan emin olmanız gereken, her paylaşımıyla ağızları sulandırıp midelerden gurultuların yükselmesine neden olan bir Instaagram hesabı olur kendisi. En tok insanı bile acıktırır, lezzet yolculuğuna çıkarır.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gurmeguide

diyetisyenmelikekaraca

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabı bir diyetisyenin ellerinden çıkan enfes tariflerlee, şahane sağlıklı beslenme önerileriyle dolu. E daha ne olsun?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetisyenmelikekaraca

rahat_mutfak

Neden takip etmeli: Samimi ve güzel anlatımıyla adeta bir arkadaşınızla konuşuyormuş gibi hissedeceğiniz, nefis tarifleriyle mutfağınıza farklılık ve lezzet katacak bir Instagram hesabı karşınızda. Sözün kısası sizi hemen takip butonuna doğru almak için sebebimiz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: rahat_mutfak

tabaginibitir

Neden takip etmeli: Bir anne ve kızının lezzet dolu maceralarına davetlisiniz. "Hangi mekanda ne yemeli?" sorularınıza cevap olacak bu Instagram hesabı, bir lezzetin peşinde semt semt, hatta ülke ülke gezmeyi sevenler için birebir.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tabaginibitir

kizkardes.mutfagi

Neden takip etmeli: Üç kız kardeşin en özel tariflerini paylaştığı bu Instagram hesabı, Instagram'ın en yeni yüzlerinden. Hiç vakit katbetmeden onlarla ve nefis tarifleriyle tanışın.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kizkardes.mutfagi

"Tabii ki biz de varız!" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Hem yöresel mutfaklardan hem de dünyanın farklı yerlerinden en özel tariflerin videolarıyla, tüm püf noktalarıyla verdiğimiz tariflerimizle, gecenin geç saatlerinde açlığımızı paylaştığımız güldürürken yediren paylaşımlarımızla biz de Instagram'dayız.

Hala takip etmeyenler varsa bekleriz: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?