Şubat Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Bugün, Instagram'dan yükselen misler gibi kokulara kendimizi kaptırıyor ve bir anda kendimizi çift tıklarken buluyoruz!

Siz de bizim gibi Instagram'da yepyeni tarifler keşfetmekten hoşlanıyor, "Farklı olarak nasıl bir tatlı yapsam?", "Bugün ne pişirsem?" gibi sorularınıza yanıt bulmayı seviyorsanız sizi hemen aşağıya doğru alalım.

"Ama ben diyete başlamıştım" derseniz sizin için de muazzam önerilerimiz olduğunu şimdiden söyleyelim.

Son olarak tabii ki biz de Instagram'dayız! Hala aranızda bizimle Instagram'da buluşmayanlar kaldıysa sizi hemen şurada bekliyoruz, bizden söylemesi: Yemek.com Instagram hesabı

Minik bir not: Aşağıdaki Instagram hesaplarını alt alta sıralarken hiçbir kriter gözetmedik, zaten hepsi birbirinden lezzetli.

seranintarifleri

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenme konusunda kararlı olanlar için harika bir öneriyle başlıyoruz! Aynı anda hem doyurucu hem hafif hem sağlıklı hem de farklı yemekler, tatlılar, atıştırmalıklar yapılabileceğinin en lezzetli kanıtları bu hesapta sizi bekliyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: seranintarifleri

rukiyekksal

Neden takip etmeli: "Ne pişirsem?" diye düşünürken hızlıca cevap olacak ana yemekler, çay saatlerinizi lezzetlendirecek hamur işleri, tatlı krizlerine, misafir ağırladığınız günlere ilaç gibi gelecek nefis tatlılar ve daha neler neler... Sözün kısası, takip etmek için sebep çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: rukiyekksal

lifeof_eb

Neden takip etmeli: Sadece tam kıvamında tarifler almak değil, şöyle bakmaya doyamayacağınız nefis yemek fotoğrafları görmek de istiyorsanız doğru adrese geldiniz demektir.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lifeof_eb

meleginbalmutfagi

Neden takip etmeli: Görür görmez denemek isteyeceğiniz lezzetler ve o lezzetlerin tam kıvamında, tam ölçülü nefis tarifleri. Her gördüğünüz tarifi hemen kaydedeceksiniz, biz şimdiden söylemiş olalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: meleginbalmutfagi

canannaydiiin

Neden takip etmeli: Mutfağınızı bir anda en ala pastanelere dönüştürecek tarifler keşfetmek istiyorsanız, "Sadece lezzete değil sunuma da önem veriyorum" diyorsanız sizi hemen bu Instagram hesabına doğru alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: canannaydiiin

saglikli_fittt

Neden takip etmeli: Adından da anlayabileceğiniz gibi bu Instagram hesabı özellikle fit kalmak, kilo vermek ve sağlıklı beslenmek isteyenler için bir cennet. Bu ınstagram hesabından öğreneceğiniz tariflerle farkına bile varmadan, öyle lezzetli bir şekilde sağlıklı beslenmeye başlayacaksınız ki siz de bu olanlara hemen inanamayacaksınız.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: saglikli_fittt

zeynepadlikisi

Neden takip etmeli: Her bir paylaşımına dakikalarca bakıp yine de doyamayacağınız, tarifleri bir yana sadece fotoğraflarıyla bile sizi acıktıracak, iştahları açacak bir Instagram hesabı duruyor karşınızda. Böyle lezzetlere kayıtsız kalmak ne mümkün!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: zeynepadlikisi

fitmimarmutfakta

Neden takip etmeli: "Bir mimarın ellerinden çıkan yemeklerin sunumu daha bir özenle mi oluyor sanki?" demeden duramayacağınız, sadece nefis reçeteler değil aynı zamanda mükemmel sunum önerileri de öğrenebileceğiniz bir Instagram hesabı o. Üstelik Instagram'ın da en yeni yüzlerinden biri.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fitmimarmutfakta

sultantatlari

Neden takip etmeli: Sofranıza farklılık katacak ana yemekler, şifa dolu çorbalar, farklı ve nefis tatlılar... Mutfakta vakit geçirmeyi sevenlerin ufkunu en az iki katına çıkaracak nefis tarifleri bu hesapta bir arada bulabileceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sultantatlari

kirmizitabakta

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Bir kırmızı tabağın peşinde nefis lezzetler keşfetmeye, sağlıklı öneriler almaya hazırsanız buyurun hemen böyle! Bu zamana dek belki de hiç denemediğiniz ama bir an önce keşfetmeniz gereken o kadar çok tarif var ki aslında görünce şaşırmadan edemeyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kirmizitabaktaDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?