Negatif Enerjiyi Uzaklaştırmak İçin 5 Pratik Tütsü Yöntemi

Favorilerime
Ekle

Tütsülerin kişilerin ve ortamın kötü enerjisini (inanılarak) yapıldığı zaman olumlu yönde değiştirdiğine inanılır. Herkesin evinde yapabileceği ve sadece yakarak kötü enerjiden uzaklaşabileceği 5 pratik tütsü karşınızda.

Adaçayı tütsüsü

Birkaç adet kurutulmuş adaçayını ocakta yakın, renk değiştirdiğinde ocaktan alın ve evin her yerini adaçayı tütsüsü ile dolaşın. Yapıldığı sırada dahi negatif enerji çevrenizden uzaklaştığını hissedeceksiniz.

Üzerlik tohumu tütsüsü

İki,üç avuç üzerlik tohumunu bir minik tencerede ocakta kavurun. Kavrulduktan sonra negatif enerji olduğuna inandığınız ortamlarda tencereyi gezdirin.

Defne yaprağı tütsüsü

3 adet kuru defne yaprağını ateşte renk değiştirene kadar ısıtın. İstediğiniz ortamda bir tabağın içinde gün bitimine kadar tutmanız iyi gelecektir.

Çörekotu tütsüsü

Yarım çay bardağı çörekotunu kokusu çıkana kadar kavurun ve bütün köşelere gelecek şekilde gezdirin. Haftada iki kez yapmak o ortamda bulunan kişilere iyi gelecektir.

Kahve tütsüsü

Yarım çay bardağı Türk kahvesini biraz ocakta kavurun ve çalışma masanıza, mutfağınıza, istediğiniz bir ortamda gün boyu tutun. Bu tütsüyü her gün tazeleyerek 1 hafta boyunca yapmanız içinizin rahatlamasını sağlayacaktır.

Kendimin ve çevremin deneyimlediği ve memnun kaldığı evde yapabileceğiniz basit 5 çeşit tütsü yöntemini sizinle paylaştım. Umarım size de şifa olur.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?