Ocak Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

2020 tüm lezzetiyle geldi, özellikle Instagram bundan bol bol nasibini aldı!

Bize de hiç ama hiç vakit kaybetmeden sizi birbirinden nefis ve farklı Instagram hesaplarıyla tanıştırmak düştü.

Siz de sosyal medyayı en çok yepyeni yemek tarifleri öğrenmek, nefis mekanlar keşfetmek ya da sağlıklı beslenme konusunda motivasyon bulmak için kullanıyorsanız aşağıdaki Instagram hesapları tam size göre demektir.

Hadi o zaman sizi önce aşağıya, sonra da hemen takip butonlarına doğru alalım.

Söylemeden geçmek olmaz, içinizde bizi hala Instagram'dan takip etmeyenler varsa, "Ben Instagram'da sizi bulamadım" diyorsanız hemen şurada bekliyoruz: Yemek.com Instagram hesabı

Küçük bir not: Aşağıdaki Instagram hesaplarını alt alta sıralarken hiçbir kriter gözetmedik, zaten her biri birbirinden lezzetli!

eatwellbecool

Neden takip etmeli: 2020'ye girerken kendiniz için belirlediğiniz hedeflerden biri sağlıklı beslenmek, kilo vermek ya da forma girmekse bu Instagram hesabı en büyük destekçilerinizden biri olacak. Hem sağlıklı hem de ağzınızın tadını bozmayacak enfes tarifler burada bir arada!

Hiç vakit kaybetmeden takip etmek için: eatwellbecool

songulun_nefis_mutfagi

Neden takip etmeli: Tıpkı annenizin ellerinden çıkmışçasına lezzetli ev yemeklerinden daha önce hiç denemediğiniz kadar farklı tatlılara, tam ölçülü tariflerle dolu enfes bir Instagram hesabı o.

Hiç vakit kaybetmeden takip etmek için: songulun_nefis_mutfagi

_mutfaktanharikalar_

Neden takip etmeli: Kısa sürede hazırlanan enfes tarifler ile hayatınızı kolaylaştıracak bu Instagram hesabı sayesinde mutfağa girme isteğiniz katlanacak, yemek yapmaktan daha çok zevk almaya başlayacaksınız!

Hiç vakit kaybetmeden takip etmek için: _mutfaktanharikalar_

healthy.lifeestyle

Neden takip etmeli: Sadece hafif ve nefis tarifler değil, aynı zamanda her gününüze etki edebilecek harika sağlıklı beslenme ve mekan önerileri bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda duruyor. Onunla şu zamana dek tanışma fırsatı bulamadıysanız...

Hiç vakit kaybetmeden takip etmek için: healthy.lifeestyle

gezmelerdeyim

Neden takip etmeli: "Ben işin yapma değil daha çok yeme kısmındayım" diyenlerden, yepyeni mekanlar, lezzetler, şehirler, hatta ülkeler keşfetmekten yana olanlardansanız bir rehber olarak kullanabileceğiniz bu Instagram hesabı ile bir an önce tanışmalısınız.

Hiç vakit kaybetmeden takip etmek için: gezmelerdeyim

healthyfitstop

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmenin aslında nasıl muazzam ve lezzetli bir deneyime dönüşebileceğinin kanıtı bu Instagram hesabında yok yok! Her paylaşımına çift tıklamak, her tarifini paylaşmak isteyeceksiniz, eminiz.

Hiç vakit kaybetmeden takip etmek için: healthyfitstop

fuattadimda

Neden takip etmeli: Hangi lezzetin en iyisi nerede yenir öğrenmek, hatta gidip yerinde keşfetmek istiyorsanız bu Instagram hesabı sayesinde bol bol yeni öneri bulabileceksiniz demektir. Yalnız baştan uyaralım, tok karnına takip edin aksi halde kendinizi bir anda enfes bir lezzetin peşinde yollara düşmüş halde bulabilirsiniz.

Hiç vakit kaybetmeden takip etmek için: fuattadimda

gezginnerede

Neden takip etmeli: 2020'de bol bol gezmeyi hedefleyenlere bir önerimiz daha var! Bu Instagram sayfasındaki önerileri görünce eminiz bir sonraki rotanızı bu enfes önerilere göre belirleyeceksiniz.

Hiç vakit kaybetmeden takip etmek için: gezginnerede

fatgonnafitt

Neden takip etmeli: 60 kilo vermeyi başarmış, diabeti yenmiş birinin başarı dolu hikayesine ortak olmak, belki de bu yolda onunla devam etmek için takip etmelisiniz mesela. Kilo vermek için ihtiyacınız olan motivasyonu ve tarifleri şu zamana dek bulamadıysanız bir de bu Instagram hesabını takip etmeyi deneyin deriz.

Hiç vakit kaybetmeden takip etmek için: fatgonnafitt

benimsofram_by

instagram

instagram

Neden takip etmeli: "Bugün ne pişirsem?" diye düşündüğünüz her an cevap alabileceğiniz, misafirlerinizi ağırlayacağınız özel günler için çok şık ve lezzetli tarifler bulabileceğiniz bir Instagram hesabı o. Sözün kısası, takip etmek için sebebiniz çok.

Hiç vakit kaybetmeden takip etmek için: benimsofram_by


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?