Siz Ne İçmek İsterseniz O: Soulmate Coffee

yemek.com
Ezel Naz
Ben de Yemek.com'un yazarlarından biri oldum. Masa çok geniş, sen de otursana!
Ezel Naz
0 takipçi1 içerik
Bu içerik Yemek.com üyesi tarafından yazıldı ve binlerce kişiyle paylaşıldı. Siz de Yemek.com içerik paneline girerek tariflerinizi, mekan önerilerinizi, eğlenceli içeriklerinizi Yemek.com okuyucuları ile paylaşabilirsiniz!

Sıkça Yenen Konular

Çağla Gillis
Eylül 29, 2018
Rüya Yelsalı
Ocak 28, 2016
Çağla Gillis
Ağustos 23, 2019
Çağla Gillis
Ocak 30, 2019

Selaaam. Bu benim ilk mekan önerim. Ve ilk olarak bu mükemmel kafe ile başlamak istedim. Soulmate, sadece hazır değil, aynı zamanda sizin içeceklerinizi size servis edebilen bir kafe. Nasıl mı? Yaklaşık 15 çeşit farklı dondurması olan bir dondurma reyonu var. Kendiniz 3 farklı çeşit dondurma seçiyorsunuz, garsonlar da istediğiniz üç top dondurmayı buz ve süt ile çekerek kendi içeceğinizi yaptırmış oluyorsunuz. Boldan boldan koyuyorlar dondurmanızı. Malzemeden çalmıyorlar. İsterseniz hiç içecek yaptırmadan direk dondurmayı da alıp yiyebiliyorsunuz.

Birçok ilimizde şubesi bulunan bu güzel kafenin, fiyatları da çok uygun. 330 ml bir bardakta servis ediliyor ve sadece 17,50 TL. Diğer yandan tatlıları da güzel. Kocaman bir adet İzmir bombası sadece 5,50 TL ve ısıttırabiliyorsunuz. Size tek diyeceğim bir kere gidin ve favori kafeniz olsun. Son olarak benim size önerim ise Blue Sky, (İtalyan Karameli), Bubble Gum ve Beuyaz Çikolatalı almanız. Şimdiden afiyet olsun...

Fotoğraf kaynak

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?