ocak-2022-instagram-hesaplari-2-one-cikan

Ocak Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yepyeni bir yıl ve yepyeni bir ayda yine nefis lezzetlerin peşinde bir aradayız! Bu zamana dek olduğu gibi bu yılda da sosyal medyada harika lezzetlerle karşılaşacağımız ise şimdiden belli.

En özel tariflerini tüm detaylarıyla paylaşanlar mı istersiniz, iştah açan videolarıyla sizi hiç beklemediğiniz bir anda mutfağa sürükleyecek olanlar mı...

Eğer siz de Instagram'ı en çok yepyeni lezzetler keşfetmek, tam kıvamında tarifler almak için kullanmayı sevenlerdenseniz ve aşağıdaki Instagram hesaplarıyla bugüne dek yolunuz kesişmediyse buyurun hemen böyle. Sizi önce aşağıdaki nefis Instagram hesaplarına, hemen ardından da takip butonlarına doğru alalım.

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık, zira bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden lezzetli!

tasaruflumutfak

Neden takip etmeli: Görür görmez iştahınızı kabartacak paylaşımlarıyla bu Instagram hesabı sizi mutfağa sürükleyecek, nefis fikirleriyle sofralarınıza farklı tatlar kazandıracak.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tasaruflumutfak

hireelss

Neden takip etmeli: Pastaneleri kıskandıracak lezzette tatlılar mı istersiniz annenizin elinden yemeye doyamadığınız kadar nefis hamur işleri mi... Bu Instagram hesabında aradığınızdan da fazlasını bulabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: hireelss

tatlidunyamnn

Neden takip etmeli: Tatlı severler başta olmak üzere mutfakla ilgilenen herkesin takip etmesi gereken bu Instagram hesabında hem çok sevdiğiniz lezzetleri hem de bu zamana dek belki de hiç denemediğiniz kadar farklı tatları bir arada bulabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tatlidunyamnn

uckardesmutfaktayiz

Neden takip etmeli: Adından da anlayabileceğiniz üzere üç kardeşin el ele verip ortaya nefis tatlar çıkardığı bir Instagram hesabı karşınızda şimdi de! Tarifini merak ettiğiniz birçok lezzetin tam ölçülü tarifini burada bulabilecek, tarif defterlerinize harika tatlar kazandırabileceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: uckardesmutfaktayiz

bi_yaseminn

Neden takip etmeli: Anne elinden çıkmışçasına leziz yemekler hazırlamak bu Instagram hesabındaki tariflerle her zamankinden çok daha kolay olacak. Tam kıvamında ana yemeklerden parmak yedirten tatlılara, burada yok yok!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bi_yaseminn

selimeninmutfagi53

Neden takip etmeli: Pastadan pideye, genelde dışarıdan hazır olarak almaya alışık olduğunuz lezzetlerin çok daha güzellerini evde yapabileceğinizi keşfedecek, bir kez deneyince sık sık yapmak isteyeceğiniz nefis yemek ve tatlı tarifleri bulabileceksiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: selimeninmutfagi53

cemilenin_marifetleri

Neden takip etmeli: "Bugün farklı olarak ne pişirsem?" dediğinizde hızlıca fikir alabileceğiniz, hep aynı tarifleri hazırlamaktan sıkıldığınızda nefis tariflerini değerlendirebileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cemilenin_marifetleri

nazcablogr

Neden takip etmeli: Nefis sunumlarıyla en tok anınızda dahi acıkmanıza sebep olabilecek bir Instagram hesabı karşınızda! Neyse ki gördüğünüz tüm o nefis tarifleri evde kolayca yapabilmenizi sağlatacak detaylı tariflerini de paylaşmayı ihmal etmiyor kendisi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: nazcablogr

sevilaydan_sunumlar

Neden takip etmeli: Mis gibi sunumlarını görünce kayıtsız kalamayacak, bu Instagram hesabında gördüğünüz her bir tarifi hemen kaydedip en yakın zamanda tek tek denemek isteyeceksiniz. Sözün kısası takip etmek için sebebiniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sevilaydan_sunumlar

meraklianneler34

https://www.instagram.com/meraklianneler34/ | instagram

instagram

Neden takip etmeli: Hem en sevdiğiniz hem de mutfağınıza yepyeni tatlar kazandırmanızı sağlayacak kadar özel tarifler bu Instagram hesabında sizi bekliyor. Nefis videolarını da izlemeyi unutmayın diyor ve sizi hiç bekletmeden takip butonuna doğru alıyoruz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: meraklianneler34


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?