aralik-2021-instagramlari-yeni

Aralık Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Instagram'dan mis kokular yükselmeye devam ediyor, biz de her ay olduğu gibi o mis kokuların izinde sizi nefis Instagram hesaplarıyla tanıştıralım istiyoruz.

Eğer sosyal medyayı farklı yemekler keşfetmek, nefis tarifler öğrenmek, muazzam yemek fotoğraflarını takip etmek için kullanmayı seviyorsanız yaklaşın hemen böyle. Sizi önce aşağıdaki listemize, hemen ardından da takip butonlarına doğru alalım.

Birbirinden nefis lezzetleriyle aşağıda sizi bekleyen bu Instagram hesaplarıyla bugüne dek yolunuz kesişmediyse daha fazla geç kalmayın.

Son olarak hatırlatmadan geçmeyelim: Biz de Instagram'dayız tabii ki! Hala takip etmeyen kaldıysa sizi hemen şöyle alabiliriz: Yemek.com Instagram hesabı

Not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık, bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden harika!

artibirnefes

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabı, sadece tarif defterlerinize yeni tarifler kazandırmakla kalmayacak, verdiği sağlık dolu tarif ve önerilerle hayat kalitenizi de yükseltecek.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: artibirnefes

dyt.ececan

Neden takip etmeli: Bir diyetisyenden nefis öneriler almak, sağlığınıza katkısı olacak hafif ve doyurucu tarifler öğrenmek isterseniz sizi hemen bu Instagram hesabına doğru alalım. Daha fazla vakit kaybetmeden onunla tanışın.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dyt.ececan

sunumseveranneee_

Neden takip etmeli: Kahvaltılıklardan ana yemeklere, tatlılardan hamur işi ve atıştırmalıklara... Bu Instagram hesabında yok yok desek yeri. Üstelik gördüğünüz her bir lezzetin tam kıvamında tariflerini de bulabileceksiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sunumseveranneee_

avokadotostt

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye özen gösterenleri, şu aralar diyette olanları, formuna dikkat edenleri hemen bu Instagram hesabına doğru alalım. Çünkü bu Instagram hesabında sadece sağlıklı ve lezzetli tarifler yok, aynı zamanda birbirinden faydalı bilgiler ve sağlıklı beslenme motivasyonunuzu artıracak nefis öneriler de var.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: avokadotostt

sohretli.sunumlar

Neden takip etmeli: Hemen her gün aklımıza takılan "Ne pişirsem?" sorusuna hızlıca çözüm bulmanızı sağlayacak, nefis ana yemeklerin yanında en sevdiğiniz tatlıları, atıştırmalıkları, zeytinyağlıları ve daha pek çok lezzeti bir arada bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sohretli.sunumlar

gurbette_mutfak

Neden takip etmeli: Annenizin ellerinden yemeye alışık olduğunuz lezzetlerin tariflerini tüm detaylarıyla bulabileceğiniz, şu zamana dek deneme fırsatı bulamadığınız kadar farklı lezzetlerle de tanışmanızı sağlayacak nefis bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gurbette_mutfak

mutfakk_terapisii

Neden takip etmeli: Mutfakta yeni lezzetler keşfetmek isteyenlerin ufkunu genişletecek, herkesin tarif defterine nefis tatlar kazandıracak bir Instagram hesabıyla devam ediyoruz. Yalnız dikkat, her gördüğünüzü denemek isteyeceksiniz, baştan uyaralım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfakk_terapisii

tarifffdefteri

Neden takip etmeli: En tok anınızda bile acıkmanızı sağlayacak kadar lezzetli fotoğrafları, gördüğünüz her lezzeti tek tek denemenizi sağlayacak tam kıvamında tarifleriyle bu Instagram hesabı mutlaka takip etmeniz gerekenlerden.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tarifffdefteri

healthy.lifeestyle

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye çalışıyor ama kendinizde bir türlü o motivasyonu bulamıyorsanız, diyete başlıyor ama hemen bozmak istiyorsanız bu Instagram hesabı en büyük motivasyonlarınızdan biri olmaya hazır.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healthy.lifeestyle

aiseilee

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Bir an önce tanışmanız gereken Instagram hesaplarından bir diğeri karşınızda! Kendisi, özellikle tatlı severlerin mutlaka takip etmesi gerekenlerden olmasının yanında Instagram'ın da en yeni ve lezzetli yüzlerinden biri, hiç vakit kaybetmemeli.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: aiseilee


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?