kasim-2021-instagram-hesaplari-3-one-cikan

Kasım Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Kasım ayına bir kala, size nefis önerilerimizle geldik!

Sosyal medyadan harika yemek tarifleri öğrenmeyi seviyor, nefis yemek videolarına kayıtsız kalamıyor, hemen her gün yeni bir tarif keşfetmeye bayılıyorsanız sizi hemen aşağıdaki Instagram hesaplarına doğru alalım. Tüm bunları ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz bu Instagram hesaplarının her paylaşımını tek tek beğenecek, hatta tariflerini en yakın zamanda denemek üzere kaydedeceksiniz.

Bilmeyen kalmadı ama yine de hatırlatmış olalım, tabii ki Instagram'da biz de varız! Bekleriz: Yemek.com Instagram hesabı

Not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık, çünkü bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden nefis!

mahilezzet

Neden takip etmeli: Kendi tanımıyla hem günlük yemek tariflerinizi bulabileceğiniz hem de farklı yemek tariflerini keşfedebileceğiniz rengarenk bir sayfayla başlıyoruz! Gördüğünüz her tarifi tek tek denemek isteyeceğiniz nefis bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mahilezzet

baharnca

Neden takip etmeli: Sunumlarıyla en tok insanı dahi acıktırabilecek bu Instagram hesabında nefis ana yemeklerden pastane kıskandıracak tatlılara, yok yok!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: baharnca

cookwithemine

Neden takip etmeli: Hem en sevdiğiniz lezzetlerin tam ölçülü tariflerini bulabileceğiniz hem de şu zamana dek deneme fırsatı bulamadığınız birbirinden farklı birçok tarif keşfedebileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda! Parmaklar hemen takip butonlarına.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cookwithemine

mervecheff7

Neden takip etmeli: Birbirinden pratik ve şık sunumlu lezzetler bulabileceğiniz bu Instagram hesabı sayesinde beslenme düzeninizi çok daha sağlıklı bir hale getirme isteğiyle de dolacaksınız, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mervecheff7

limon_tarcin

Neden takip etmeli: Rafine şeker kullanmadan yapabileceğiniz birbirinden nefis tatlılardan bir kez deneyince sürekli yapmak isteyeceğiniz mezelere, kahvaltılıklara, ana yemeklere... Bu Instagram hesabı, sağlıklı beslenmek isteyen herkesin kurtarıcısı olmaya hazır.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: limon_tarcin

fizyo_diary

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye ya da şu sıralar diyet yapmaya çalışıyor ama kendinizde o motivasyonu bulamıyorsanız bu Instagram hesabından nefis öneriler, harika tarifler alabilir ve büyük bir motivasyon kazanabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fizyo_diary

zeynomutfakk

Neden takip etmeli: Puf puf kabarıp kabına sığmayan kekler mi istersiniz, yoksa tam kıvamında hamur işleri, mis kokusuyla sofraya çıkacak ana yemekler, renk renk tatlılar mı... Bu Instagram hesabında hepsini, hatta çok daha fazlasını bulabileceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: zeynomutfakk

bediann_lezzetleri

Neden takip etmeli: En sevdikleriniz, bugüne dek hiç denemedikleriniz, annenizin ellerinden çıkmışçasına lezzetli olacak olanlar, sizi çocukluğunuza ışınlayacaklar... Bu Instagram hesabındaki her bir tarif mutluluk garantili, her bir tarif tam ölçülü ve lezzetli!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bediann_lezzetleri

mutfaktakimelekk

Neden takip etmeli: "Ben yapınca puf puf olmuyor" diyenlerin dahi kolaylıkla yapabileceği puf puf açmalar, kıvamına hayran olacağınız tatlılar, en ala restoranların menüsünü kıskandıracak efsane lezzetler... Bu Instagram hesabını takip etmek için çok ama çok lezzetli sebepleriniz var!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfaktakimelekk

meraldensize

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Görür görmez denemek isteyeceğiniz kadar iştah açan yemek fotoğrafları, tam kıvamında tarifleri ve nefis fikirleriyle bu Instagram hesabındaki her bir tarif favoriniz olmaya aday!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: meraldensize


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?