cak-2018-instagram-hesaplari-one-cikan

Ocak Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yepyeni bir yıla başladık, sosyal medyada boy gösteren lezzet dolu yemeklerin peşinden gitmekten asla vazgeçmedik!

Ocak ayı yine tüm bereketiyle geldi desek yeri. Zira bu ay da Instagram hesaplarından mis kokular yükselmeye devam etti.

Evde, elleriyle yaptıkları şahane tarifleri tüm detaylarıyla paylaşanlar da vardı, "Hangi mekanda ne yemeli?" sorusuna en lezzetli yanıtları verenler de... Sağlıklı beslenmek derseniz, tabii ki bu konuda da işinin uzmanı harika Instagram hesapları olduğunu söylemek isteriz.

Sözün özü, aşağıdaki Instagram hesaplarından hala takip etmedikleriniz varsa, daha fazla vakit kaybetmeden, ocak ayı bitmeden bir an önce takip etmeye başlayın deriz. Yoksa çok şey kaybedersiniz.

Minicik bir not: Instagram hesaplarını herhangi bir kriter gözetmeden alt alta sıraladık, zaten hepsi birbirinden lezzetli!

gastroveler

Neden takip etmeli: "Benim için yemek değil, güzel yemek mühimdir." diyorsan, hangi lezzetin iyisi nerede yenir merak ediyorsan bu Instagram hesabını takip etmek için nedenin çok, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gastroveler

fundacakes

Neden takip etmeli: Özellikle tatlı denince sizin için de akan sular duruyorsa, sanat eseri tadında tatlılara imza atmak istiyorsanız yaklaşın böyle. Bu Instagram hesabında her şey tam da hayal ettiğiniz gibi!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fundacakes

milliyiyici

Neden takip etmeli: "Yemediğim yemek stres demek" diyecek kadar yemek konusunda iddialı bir Instagram hesabından söz ediyoruz. En iyi yemeğin adresleri ondan sorulur diyoruz. Sözün kısası, takip etmek için nedeniniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: milliyiyici

healthylifenotes

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmek için özel bir çaba sarf ediyor, diyetinizi bozmamak ama aynı zamanda lezzetli yemekler yemek istiyorsanız mesela, bu Instagram hesabıyla tanışmanızın vakti gelmiş demektir. O zaman...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healthylifenotes

cinilimutfak

Neden takip etmeli: Tüm detaylarıyla anlatılan harika tariflere kolayca ulaşmak, evde bugüne dek belki de hiç denemediğiniz lezzetlerle tanışmak, tatlısından tuzlusuna en sevdiğiniz tatların en nefis hallerini bulmak için takip etmelisiniz. Daha da ne olsun zaten, değil mi ama?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cinilimutfak

neskitchn

Neden takip etmeli: Sağlıklı ve en az sağlıklı olduğu kadar lezzetli tariflerle dolu bir Instagram hesabı arayışındaysanız tebrikler, doğru yere geldiniz! Bu Instagram hesabı sağlıklı beslenmeyi aklının ucundan bile geçirmeyen insanları bile verdiği tariflerle sağlıklı beslenmeye başlatır, öyle diyelim.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: neskitchn

cupofdouble

Neden takip etmeli: Lezzet dolu mekan önerileriyle sizi en tok anınızda bile acıktıracak, hatta bir koşu hazırlanıp evden apar topar çıkmanıza neden olacak bir Instagram hesabı bu. Yeni lezzet rotalarınızı belirlemek artık ona bakarak belirleyebilirsiniz, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cupofdouble

gastrohane

Neden takip etmeli: Instagram'ın en yeni yüzlerinden olur kendisi. Sadece nefis tarifler bulmakla kalmaz aynı zamanda mutfağın geniş dünyasına dair şahane bilgiler edinebilir, ufkunuzu en az iki katına çıkarabilirsiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gastrohane

chirimirim

Neden takip etmeli: Temiz beslenmenin tüm sırlarını öğrenmek, birbirinden sağlıklı tarifler almakla kalmayıp aynı zamanda sağlıklı beslenmekle ilgili yepyeni bilgiler öğrenmek için takip etmelisiniz mesela. Daha da sayardık ama daha çok zaman kaybetmenizi istemeyiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: chirimirim

delicioustastesbyib

Neden takip etmeli: "Sadece yemek fotoğraflarına bakmakla olmaz, evde kendim de yapabilmeliyim." diyenlere iyi gelecek denenmiş, tam ölçülü tarifleriyle kalplerinizi çalacak bir Instagram hesabı var karşınızda. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: delicioustastesbyib

Biz de varız bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Bu kadar Instagram'dan söz etmişken kendimizden de bahsetmeden bitirmek olmaz dedik, içinizde hala bilmeyenleriniz varsa birbirinden lezzet dolu videolarımız, şahane tariflerimiz ve eğlenceli paylaşımlarımızla biz de Instagram'dayız, hatırlatmak istedik.

Bekleriz efendim: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?