Nisan Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Nisan ayına girdiğimiz şu günlerde evde kalmaya özen gösteriyor, eski baharların aksine günlerimizi dışarıda değil evlerimizde geçiriyoruz. Hal böyle olunca en uğrak noktalarımızdan biri mutfak, bir diğeri de sosyal medya oluyor.

Tam da bu yüzden bu ay sizler için her bir tarifini denemek isteyeceğiniz Instagram hesaplarını bir araya getirdik, "Evde dura dura kilo almaya başladım" diyenlerin sesine de kulak vermeden edemedik. Gerçek diyetisyenlerden sağlıklı beslenme önerileri ve hafif tarifler bulabileceğiniz, evdeki malzemelerle en pratik ve ekonomik şekilde "Bugün ne pişirsem" sorunuza cevap alabileceğiniz lezzet dolu Instagram hesapları karşınızda!

Şu zamana dek onlarla tanışma fırsatı bulamadıysanız hemen şimdi, nisan bitmeden, daha fazla vakit kaybetmeden sizi takip butonlarına doğru alalım.

Unutmadan, Yemek.com olarak biz de evlerimizin mutfaklarından sizler için birbirinden kolay, ekonomik, farklı ve nefis tarifler üretmeye devam ediyoruz! Şeflerimizin nefis önerilerine ve tariflerine kolayca ulaşmak ve kaydetmek isterseniz buraya da bekleriz: Yemek.com Instagram hesabı

Minik bir not: Aşağıdaki Instagram hesaplarını alt alta sıralarken bir kriter gözetmedik, zaten hepsi birbirinden nefis, birbirinden lezzetli!

melomoodfood

Neden takip etmeli: Evde durmaya özen gösterdiğimiz bu günlerde her gün için yepyeni bir ilham, yepyeni bir lezzet bulabileceğiniz bir Instagram hesabı kendisi. "Bugün ne yapsam" diye düşünmeye başladığınızda hemen göz atmanız gerekenlerden.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: melomoodfood

sm_ekicii

Neden takip etmeli: Mutfağından çıkan en renkli, en sağlıklı lezzetlerin tariflerini tüm detaylarıyla paylaşan Instagram hesaplarından biri daha! İlham veriyor, nefis öneriler sunuyor, sağlıklı beslenmeye teşvik ediyor. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sm_ekicii

withvitaminl

Neden takip etmeli: Gerçek bir diyetisyenden nefis beslenme önerileri almak, evde geçirdiğiniz bu günlerde kilo almamak ama ağız tadıyla beslenmek istiyorsanız aradığınız o Instagram hesabı tam da karşınızda! Renklerin en sağlıklı, en lezzetli halleriyle tanışın.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: withvitaminl

bereketli_mutfagim65

Neden takip etmeli: En sevdiğiniz lezzetlerin tam kıvamında tariflerini de bulabilirsiniz bu Instagram hesabında, "Bugün ne pişirsem" sorunuza alabileceğiniz en lezzetli cevapları da... Üstelik kendisi Instagram'ın en yeni yüzlerinden biri.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bereketli_mutfagim65

sinemfits

Neden takip etmeli: Evinizdeki malzemelerle aslında ne kadar çeşitli lezzetler hazırlayabileceğinizi keşfedeceğiniz, sağlıklı beslenmenin aslında ne denli lezzetli bir deneyim olduğunu gösteren nefis bir Instagram hesabı o. Hemen takip etmek için sebebiniz çok!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sinemfits

stayhealthywithd

Neden takip etmeli: Şekersiz brownie'lerden ev yapımı mis kokulu ekmeklere, tam kıvamında yoğurtlara uzanan, dolu dolu bir Instagram hesabı o. Bir diyetisyenden hafif mi hafif, lezzetli mi lezzetli tarifler, öneriler almak isterseniz parmaklar hemen takip butonlarına.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: stayhealthywithd

cook.book.food

Neden takip etmeli: Sadece muazzam tarifler bulmakla kalmayacağınız, şöyle görünce dakikalarca bakacağınız kadar güzel sunumları ve fotoğraflarıyla da evinize konuk olacak bir Instagram hesabı karşınızda duruyor. Her bir tarifini tek tek kaydetmek, beğenmek ise kaçınılmaz oluyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cook.book.food

eat.wellxo

Neden takip etmeli: Kendi tanımıyla "temiz içerikli tarifler" üreten bu Instagram hesabında gördüğünüz her tarifi gönül rahatlığıyla deneyip afiyetle yiyecek, hiçbir vicdan azabı çekmeden, sağlıkla beslenmeden tadını çıkarabileceksiniz. Nefis!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: eat.wellxo

dyttugceimir

Neden takip etmeli: Gerçek bir diyetisyenden öneriler, hatta tarifler almayı kim istemez ki? Özellikle evde kaldığı bu günlerde formunu korumaya, sağlıklı beslenmeye çalışanların mutlaka takip etmesi gereken bir Instagram hesabına davetlisiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dyttugceimir

healthyfitbite

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabında nefis ana yemeklerden atıştırmalıklara, muazzam tatlılardan hamur işlerine, yapmak istediğiniz ya da daha önce hiç denemediğiniz lezzetleri bir arada bulabileceksiniz. Hem de en sağlıklı halleriyle!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healthyfitbite


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?