Bir Kaşığı İçin Taşa Dönüşmek İsteyeceğiniz House of Medusa Tarifleri

Bademli Kaymaklı Tavuk Yahnisi Tarifi
Neşe Gülmez
Portobello mantarının mutlulukla bir ilgisi olmalı.
Neşe Gülmez
21769 takipçi415 içerik

Sıkça Yenen Konular

Cemre Özgüzel
Mayıs 25
Zeynep Çetin
Mayıs 30
YENİ
Zeynep Çetin
Haziran 14
YENİ
Zeynep Çetin
Haziran 9

Birçoğumuzun füzyon mutfağı kadar bildiği Yunan mitolojisi der ki Medusa'nın gözlerine ikinci kez bakma şansın yoktur. Çünkü ilk baktığında güneş ışığı görmüş troll gibi taşa dönersin. House of Medusa da Medusa'nın evi olduğuna göre...

Şaka şaka taşa dönmüyorsunuz tabii. Ama biz ne olur ne olmaz diyerek mekanda fazla oturmadan tarifleri aldık geldik. İşimizi sağlama almak zorundaydık. Tarifleri alıp gelirken bize büyük kolaylık sağlayan mekanın işletmecisi Handan Aral'a ve şefi Mesut Erdoğan'a teşekkürlerimizi yollamadan tariflere geçmeyelim. Bir de House of Medusa için yazdığımız tanıtım yazısını önermeden geçmeyelim.

Enginar bile değişiklik sever: House Of Medusa’dan zeytinyağlı erikli enginar

Zeytinyağlı Erikli Enginar Tarifi

Hayatımızın sonuna kadar aynı yemeği yemek isteseydik eğer, başta Yemek.com olmak üzere milyonlarca şey hayatımızda olmazdı. Milyonlarca restoran yalnızca patates püresi falan satardı. Binlerce yemeği hayal dahi edemezdik. İşte sırf bu yüzden enginar bile değişiklik ister. Yetmez kimseye aynı lezzet.

Erik bütün yazdıklarımızı okudu: Zeytinyağlı erikli enginar tarifi

Tavuğa sormuşlar: House Of Medusa’dan bademli kaymaklı tavuk yahnisi

Bademli Kaymaklı Tavuk Yahnisi Tarifi

Tavuğu ekonomik olduğu için değil de lezzeti için sevenler olarak bir dernek kurmalıyız. Tavuk döneri bile lezzeti için sevebilen bizler, ucuz diye tavuğu yiyenlerle bir şekilde ayrılmalıyız. Çünkü yeri geldiğinde tavuk dünyanın en gurme lezzetlerinde biri olabiliyor. Siz ne dediğimiz anladınız...

Bir de o anladı: Bademli kaymaklı tavuk yahnisi tarifi

Ya akarsa: House Of Medusa’dan helvalı çikolatalı kek

Helvalı Çikolatalı Kek Tarifi

Şu ana kadar içinden çikolata akan bütün yiyeceklere 6 aydır görmediğiniz sevgiliniz gibi baktınız. Bütün dertlerinizi ona anlattınız. Yanında bir kahveyle uğruna şiirler yazdınız. Şimdi bütün yaptıklarınızı gözden geçirme vakti. Çünkü çikolatanın şu ana kadar pek yan yana durmaya alışık olmadığı, sizin çikolatadan da daha fazla şaşıracağınız bir tarif var.

Kendisi burada: Helvalı çikolatalı kek tarifi

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?