haziran-2019-instagram-hesaplari-1-one-cikan

Haziran Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yaz geldi, tıpkı içimiz gibi Instagram hesapları da daha bir cıvıl cıvıl oldu! Yaz sebze-meyveleriyle dolu rengarenk yemek fotoğrafları mı dersiniz, izlerken ağızları sulandıran nefis videolar mı, tüm püf noktalarıyla verilen ferah mı ferah tarifler mi...

Eğer siz de sosyal medyada, özellikle de Instagram'da bol bol yemek görmeyi seviyor, yepyeni tarifler keşfetmek istiyor, mis gibi mekan önerileriyle bir sonraki rotanızı belirlemeye bayılıyorsanız çok doğru yerdesiniz demektir.

Birazdan tanışacağınız Instagram hesaplarının her biri damağınızdan tadı silinmeyecek enfes tarifleriyle mutfağınıza konuk olacak, yeri geldiğinde diyetinize destek olacak, yeri geldiğinde ise sizinle semt semt, hatta ülke ülke gezecek.

Buyursunlar, sizi bir an önce onlarla tanıştıralım...

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı hiçbir kriter gözetmeden yaptık, çünkü bu Instagram hesaplarının onu da birbirinden lezzetli!

hulyasmutfak

Neden takip etmeli: Tüm detaylarıyla paylaştığı tarifleri sayesinde mutfakta maharetlerinizi konuşturabileceğiniz bu Instagram hesabında gördüğünüz her şeyi denemek isteyeceksiniz, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: hulyasmutfak

bir_kucuk_mutfak

Neden takip etmeli: Ana yemeğinden tatlısına, paylaştığı her bir yemekle en tok insanı bile acıktırabilecek, hemen malzemeleri alıp mutfağa koşma isteği ile dolduracak bir Instagram hesabı o. Kısacası takip etmek için çok lezzetli sebepleriniz var!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bir_kucuk_mutfak

ceydathecook

Neden takip etmeli: Tarifleriyle mutfağınızı bir anda en lezzet dolu restoranlardan, kafelerden birine dönüştürebilecek bir Instagram hesabı duruyor karşınızda. Özellikle yepyeni tatlar denemeyi sevenlerin her gün bi' göz atmadan edemeyeceği türden bir hesap hem de!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ceydathecook

yiyen.adam

Neden takip etmeli: "Ben tarif değil, şöyle enfes mekan önerileri istiyorum" diyenleri hemen bu Instagram hesabına doğru alalım. Paylaştığı her bir fotoğrafla iştahınızı katlayacak, videoları ile sizi bir anda yollara düşürecek kadar iddialı bu hesabın önerdiği her bir mekanı rotanıza eklemek isteyeceksiniz, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yiyen.adam

diyetisyenesranuruzun

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye özen gösterenleri, şu sıralar diyet yapanları da unutmadık tabii ki! Verdiği nefis tarifler sayesinde sağlıklı beslenmenin çok lezzetli bir deneyime dönüşmesini sağlayan bu Instagram hesabı, harika önerileri sayesinde sadece beslenme düzeninizi güzelleştirmekle kalmayacak, hayat kalitenizi de yükseltecek. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetisyenesranuruzun

cesurcayasamak

Neden takip etmeli: Bugüne dek büyük ihtimalle hiç denemediğiniz kadar farklı ama bir o kadar da bizden tarifi bir arada bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda. Ana yemeklerden tatlılara, ara sıcaklardan mis gibi hamur işlerine, aklınıza gelebilecek her lezzeti bulabileceğiniz bir Instagram hesabı hem de!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cesurcayasamak

miskokulu.mutfak

Neden takip etmeli: Adı gibi üzerinden mis gibi kokuların yükseldiği bir Instagram hesabıyla devam ediyoruz! Yeri geldiğinde "Bugün ne pişirsem?" sorunuza yanıt olacak, yeri geldiğinde pratik tarifleri sayesinde çat kapı gelen misafirlerinize ikramlık hazırlamanızı kolaylaştıracak bu Instagram hesabıyla henüz tanışmadıysanız...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: miskokulu.mutfak

5taster

Neden takip etmeli: Kendi anlatımlarıyla beş öğrencinin çay içerken kurmaya karar verdikleri bu Instagram hesabı tam bir lezzet rehberi! Şehirde nerede, ne yenir, hangi mekanın hangi lezzeti en iyisidir gibi birçok sorunuza yanıt bulabileceğiniz bu Instagram hesabı sayesinde yepyeni ve enfes lezzetlerle tanışmanız işten bile değil.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: 5taster

burcubabayigit

Neden takip etmeli: Burcu'nun sağlıklı tariflerine davetlisiniz! Eğer beslenme düzeninize ayrı bir özen gösteriyor, "Ben sağlıklı beslenenlerdenim" diyorsanız poğaçanın bile en sağlıklısını bulabileceğiniz bu Instagram hesabı kaçmaz, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: burcubabayigit

foodontheroot

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Paylaşılan her bir tarifin fotoğrafına dakikalarca bakmak isteyeceğiniz kadar nefis, kaydet butonuna basmaktan parmaklarınızı ağrıtacak kadar farklı ve denenesi lezzetlerle dolu bir Instagram hesabı o!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: foodontheroot

Minik bir not-2: "Peki ya sizin Instagram hesabınız var mı?" diyenleri ve bizi Instagram'dan hala takip etmeyenleri hemen şuraya bekleriz: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

2

Baran Durak7 Haziran 2019 13:03
5taster ??????
Yanıtla
Baran Durak 7 Haziran 2019 13:04
Yanıtla
Çok iyi sayfa :)

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?