İstanbul Daily Secret

Daily Secret İstanbul: Her Gün Yeni Bir Keşif, Yeni Bir Tavsiye

Favorilerime
Ekle

Sıkılıyorsunuz biliyoruz. Herkesin başına gelir. İş yerinizde yoğunluktan, evde kendini tekrar eden düzenden, sokakta gürültüden, yolda trafikten...

O yüzden de hepimizin yeni dünyalar keşfetmeye, yeni yollar bulmaya, yeni şeyler duymaya ve görmeye ihtiyacı var. Güzel şeyleri keşfetmek ise kolay değil, denemek ve yanılmak lazım da hiçbirimizin o kadar zamanı yok. Birileri yardımcı olsa belki daha mı iyi olur acaba?

Daily Secret, 20 ülkede, toplamda 24 şehirde yayın yapan ve her gün yalnızca bir e-posta ile nefis tavsiyeler veren bir e-bülten. Daily Secret'ın kitlesi keşfetmeyi seven, ilginç lezzetlerin ve etkinliklerin peşinde koşan, farklı mekanları denemek isteyen bir kitle ve her geçen gün de büyüyor.

daily secret istanbul

daily secret istanbul

Her gün bir öneri ile gelen Daily Secret'ta Bir gün Kapadokya'da gondol sefası, bir gün gurme bira etkinliği, bir gün Bebek'te bir kafede sinema etkinliği ve spordan kültür sanata, sağlık etkinliklerinden eğlenceye, yemeğe ve modaya birçok farklı konuda, az bilinen, pek duyulmayan öneriler geliyor.

Türkiye için hem İngilizce hem de Türkçe yayınlanan ve İstanbul edisyonu 2011 yılında başlayan Daily Secret'tan bugüne kadar 950 "secret" paylaşıldı ve çok yakında 1000. sırlarını paylaşacaklar. Türkiye genelinde de toplamda 2000'e yakın sır paylaşıldı.

Daily Secret'a katılmak epey kolay. Sitelerine giriyorsunuz, e-posta adresinizi bırakıyorsunuz ve düzenli olarak günde bir e-posta ile ilham veren önerinizi alıyorsunuz.

Daily Secret'ı tavsiye ediyoruz. Abone olmak için: Daily Secret


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?