Tom's Kitchen'dan İngiliz Edalı Yemek Tarifleri

https://yemek.com/tarif/toms-kitchen-avokado-greyfurt-salatasi/  | Fotoğraf: Özgür Bakır / Avokadolu Greyfurt Salatası Tarifi
Öznur Doğan
Öznur Doğan
311 takipçi391 içerik

Sıkça Yenen Konular

YENİ
Zeynep Çetin
Haziran 6
Cemre Özgüzel
Haziran 19, 2018
YENİ
Zeynep Çetin
Haziran 9
Cemre Özgüzel
Mayıs 25

"Bize bak genç adam, biz burada yabancıları sevmeyiz!" Bu sözü kim söylemişse çok yanlış söylemiş çünkü biz başarılı, işini hakkıyla yapan ve dünyaya yepyeni bir kapı açan insanları çok seviyoruz. Hele bir de bu insanlar Michelin yıldızını gururla taşıyan şeflerse hay hay, başımızın üzerinde her zaman yerleri var.

Biz böyle düşünedururken aklımıza bir fikir geldi, neden siz de böyle düşünmeyesiniz ki? O nedenle gittik, Tom's Kitchen'ı gezdik ve en iddialı tariflerini sizin için aldık.

Tom's Kitchen'a gidemiyorsanız, baharın ağırlığı üzerinize çökmeden mutfağa girme vakti. Çünkü bu çok yıldızlı Tom's Kitchen tariflerini denemeniz gerek!

Hastası olmalık: Fish and chips karışımı

Fish and chips yaparsınız, lezzetli yapmak meseledir ama karışımını bulabilmek ve o özel karışımı Tom's Kitchen'dan almak bambaşka bir meseledir. Ağzınızda kalan tadı tarif etmek imkansız, tarifi yapmak oldukça basit.

İçimdeki İngiliz ortaya çıkar diyorsanız: Tom’s Kitchen’dan Fish and Chips Karışımı

En tatlı alışkanlık: Armut ve böğürtlenli crumble

Burnunuza gelen müthiş lezzetli bir koku var, midenizin gurultularını duyuyorsunuz. Tereyağ kokusuyla birlikte içinizi açan armut ve böğürtlenin kokusu bu. Yanına da bir top dondurma lütfen.

Bu tatlının bir anlamı olmalı diyorsanız: Tom’s Kitchen’dan Armut ve Böğürtlenli Crumble

Yaza hazırlık: Avokadolu greyfurt salatası

Greyfurt Avokado Salatası Tarifi

Fotoğraf: Özgür Bakır / Greyfurt Avokado Salatası Tarifi

Yaza hazırlık dedik ancak vejetaryenleri unutmadık. Bu tarif yaza fit girmek isteyenlere, bir de vejetaryenlere birebir. Protein kaynağı kinoa, greyfurt sosu ve avokado dilimlerinin en estetik hali.

Öperek yiyebilirim diyorsanız: Tom’s Kitchen’dan Avokadolu Greyfurt Salatası

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?