Şubat Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 11 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yeni mekanlar keşfetmeyi sevenleri, gördüğü şahane lezzetleri hemen evde denemek isteyenleri, tarifleri tüm püf noktalarıyla öğrenmek, hatta videolarını izlemek isteyenleri böyle alalım.

Çünkü her zamanki gibi bu ay da Instagram'dan mis kokular yükseliyor.

Bilenler bilir, her ay, Instagram'da mutlaka takip etmeniz gereken Instagram hesaplarını bir bir sıralıyor, "Hala takip etmiyorsanız bir an önce takip etmeye başlayın." diyoruz.

Neden mi?

İşte tam da aşağıdaki gibi birbirinden enfes lezzetlerden, mekan önerilerinden mahrum kalmayın diye.

Minik bir not: Sıralamamızı herhangi bir kriter gözetmeden yaptık, Bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden mis kokulu, birbirinden lezzetli.

dyt.selingencer

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmenin aslında sıkıcı değil aksine rengarenk bir yüzü olduğunu keşfedebileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda. Hiç aklınızda olmasa bile onun sayesinde sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz, öyle diyelim.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dyt.selingencer

gezenlerkulubu

Neden takip etmeli: Yepyeni tatlar ve yepyeni mekanlar keşfetmek isteyenleri böyle alalım. Aklınızdaki "Ne, nerede yenir?" sorusuna en lezzetli cevapları bulacağınız bu Instagram hesabı, günün her anında midenizden gurultular yükselmesine sebep olacak, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gezenlerkulubu

kekikkaramel

Neden takip etmeli: Her paylaşımını dakikalarca izlemek isteyeceğiniz kadar enfes sunumlarıyla iştah kabartan, tüm püf noktalarıyla anlattığı tariflerinin yanı sıra şahane bilgiler de paylaşan bir Instagram hesabı bu. Sözün kısası, takip etmek için o kadar çok nedeniniz var ki...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kekikkaramel

flavourforever

Neden takip etmeli: İnsanı kendine hayran eden, koşar adım mutfağa götüren tarifleri yetmezmiş gibi sunumlarıyla da insanı büyüleyen enfes bir Instagram hesabı var karşınızda. Daha da çok neden sayardık ama daha fazla vakit kaybetmenizi istemeyiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: flavourforever

neyapsakdayesek

Neden takip etmeli: En özel tariflerini tüm püf noktalarıyla paylaşıyor, "Bugün ne pişirsem?" sorusuna da, aniden bastıran tatlı krizlerine de çözüm oluyor. Daha ne olsun?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: neyapsakdayesek

yummykitchen_a

Neden takip etmeli: Hem anne elinden çıkmışçasına bizden ve samimi lezzetleri hem de bugüne dek belki de hiç denemediğiniz tatları bulabileceğiniz, tam kıvamında tarifleri ve yapılış videolarıyla mutfağınıza lezzet katacak bu Instagram hesabı bağımlılık yapabilir, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yummykitchen_a

damaktandimaga

Neden takip etmeli: Şahane mekan önerileriyle insanı yollara düşüren, en tok anında bile acıktırabilen bir Instagram hesabı var karşınızda. Yepyeni mekanlar keşfetmeyi sevenlerdenseniz hiç vakit kaybetmeden sizi takip butonuna doğru alalım deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: damaktandimaga

diyetisyenselenceylan

Neden takip etmeli: Formunuza dikkat etmeye çalışıyorsanız ya da şu sıralar sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorsanız bu Instagram hesabı tam size göre. Lezzetli ama bir o kadar da sağlıklı tariflerinin yanı sıra sağlıklı yaşam önerileriyle de bu hesap size iyi gelecek, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetisyenselenceylan

dkbkitchen

Neden takip etmeli: En sevdiğiniz tatları da hiç denemediğiniz lezzetleri de bulabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi. Üstelik her birinin tarifine de en ince ayrıntısına dek ulaşabiliyorsunuz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dkbkitchen

nihall_karadogan

Neden takip etmeli: "Sadece nefis yemek fotoğrafları görmek bana yetmez, ben gördüğüm lezzetleri evde yapabilmeliyim." diyenlerdenseniz bu Instagram hesabının enfes tariflerini, iştah açan videolarını çok seveceksiniz. O zaman...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: nihall_karadogan

bogazisi

Neden takip etmeli: Instagram'ın en yeni yüzlerinden olan bu hesapta çok özel tarifler de bulabilirsiniz, birbirinden enfes mekan önerileri de, gastronomik bilgiler de... E neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bogazisi

"Tabii ki biz de varız!" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Bu kadar Instagram'dan söz etmişken "Biz de Instagram'dayız!" demeden bitirmek olmaz. İştah açan videolarımıza ve tam kıvamında tariflerimize kolayca ulaşmak, bir köşeye kaydetmek ve güncel olarak takip etmek isterseniz Instagram hesabımıza bekleriz.

Buyurunuz, bu taraftan: Yemek.com Instagram hesabıDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?