Mart Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Sosyal medyada takip etmeyi en çok sevdiğiniz hesaplar arasında bol bol yemek sayfaları varsa, Instagram'da yeni tarifler keşfetmeyi seviyorsanız sizin için nefis önerilerimiz var!

Hemen aşağıdaki Instagram hesaplarıyla bugüne dek tanışma fırsatı bulamadıysanız, hemen şimdi, daha fazla vakit kaybetmeden sizi onlarla tanıştırmak isteriz. Zira her biri en özel tariflerini tüm detaylarıyla paylaşıyor, mutfağınıza yeni tatlar kazandırmayı garantiliyor. Yalnız baştan uyaralım, enfes yemek fotoğrafları en tok anınızda bile acıkmanıza sebep olabilir.

Hadi o zaman sizi önce aşağıya, hemen ardından da takip butonlarına doğru alalım.

Bu kadar çok Instagram'dan söz etmişken unutmadan söyleyelim, eğer hala takip etmeyen kaldıysa Instagram'da biz de varız, bekleriz: Yemek.com Instagram hesabı

Küçük bir not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık. Çünkü bu Instagram hesaplarının her biri birbirinden lezzetli.

atolyekitchen

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabı sayesinde klasik malzemelerle yapabileceğiniz farklı tarifleri keşfedecek, yemek yapacak çok zamanınız olmadığında kısa sürede hazırlayabileceğiniz pratik lezzetlerle tanışacak, hatta birbirinden nefis fit tarifleri sayesinde farkına bile varmadan çok daha sağlıklı beslenmeye başlayacaksınız. Henüz onunla tanışmadıysanız hemen şimdi sizi takip butonuna doğru alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: atolyekitchen

nesliiz

Neden takip etmeli: Pastane kıskandıracak kadar nefis lezzetleri bir arada bulabileceğiniz bir Instagram hesabı o. Üstelik nefis fotoğraflarına sadece bakmakla kalmayacak, tüm detaylarıyla paylaştığı tarifleri de hemen tarif defterinize eklemek isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: nesliiz

cookwithelif

Neden takip etmeli: Akşam yemeğinde ne pişireceğinize hızlıca karar vermenize yardımcı olacak, nefis tatlılarıyla çay saatlerinize, kahve keyfinize ortak olacak. Bu Instagram hesabıyla henüz tanışmadıysanız...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cookwithelif

soframandalin

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabında hem "bugün ne pişirsem?" sorusuna yanıt olacak birçok tarif bulacak hem de az malzemeyle bile nasıl harika lezzetler hazırlayabileceğinizi keşfedeceksiniz. Bol bol kaydet butonuna basmaya şimdiden hazır olun.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: soframandalin

diyetseninle

Neden takip etmeli: "Ben diyet yapmaya çalışıyorum", "Sağlıklı beslenme önerileri yok mu?" diyenleri de unutmadık tabii ki. Size fit tarifleriyle destek olacak bu Instagram hesabında motivasyonunuzu artıracak güzel bilgiler ve nefis öneriler de bulabilirsiniz üstelik. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetseninle

lezzeti_hayat

Neden takip etmeli: Anne elinden çıkmışçasına tanıdık gelecek, bizden tarifleri de, genelde hazır olarak almaya alışık olduğunuz lezzetlerin tam ölçülü tariflerini de bulabileceğiniz, gördüğünüzün aynısını evde yapmanın mutluluğunu yaşayabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lezzeti_hayat

healthywithrabia

Neden takip etmeli: Sağlıklı tariflerin ne denli lezzetli, ne denli iştah açıcı yapılabileceğini gözler önüne seren bir Instagram hesabı var sırada. Yalnız baştan uyaralım, yaptıklarınız her ne kadar sağlıklı ve düşük kalorili olursa olsun yedikçe yemek isteyebilirsiniz, aman dikkat.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healthywithrabia

fondancake

Neden takip etmeli: En tok anınızda bile acıkmanıza sebep olabilecek kadar nefis yemek fotoğrafları, gördüğünüz o güzel lezzetleri evde, ellerinizle yapmanızı sağlayacak ayrıntılı tarifler... Anlayacağınız takip etmek için çok lezzetli sebepleriniz var.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fondancake

mutfakabc

Neden takip etmeli: Sabah kahvaltısı, çay saati, öğle ya da akşam yemekleri, mezeler, atıştırmalıklar ve daha neler neler... Bu Instagram hesabı başlı başına bir tarif defteri gibi. Her paylaştığı tarifi kaydetmek, en yakın zamanda da denemek isteyeceksiniz, öyle diyelim.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfakabc

mervemorova

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Sadece nefis tarifler keşfetmekle kalmayacak, iştah açan videolarıyla günün herhangi bir anında kendinizi mutfağa giderken bulacaksınız. Hep aynı tarifleri hazırlamaktan sıkıldıysanız bu Instagram hesabıyla mutfakta geçireceğiniz zamanı çok daha eğlenceli ve lezzetli bir hale getirebilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mervemorovaDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?