Mayıs Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Mayıs ayı geldi çattı, yaza bir kaldı! Tabii bu ay da gözümüze birbirinden lezzetli Instagram hesapları çarptı.

Siz de Instagram'da gezerken karşınıza çıkan yemek fotoğraflarına dakikalarca bakıyor, şöyle bir yutkunduktan sonra tarifi var mıdır acaba diye bakınıyor ya da gördüğünüz lezzeti nerelerde bulabileceğinizi merak ediyorsanız çok doğru yerdesiniz.

Çünkü birazdan göreceğiz Instagram hesapları bir harika! Yaptıkları lezzetlerin tariflerini tüm ayrıntılarıyla paylaşıp sizin de sofranıza enfes yemekler çıkarmanızı sağlayanlar da var, gezip gördükleri yerleri tüm lezzetleriyle anlatanlar da...

Yemek tutkunuz içinizde, keşfetme arzunuz yanınızdaysa buyurunuz hemen böyle!

Hala takip etmediğiniz Instagram hesapları varsa mayıs bitmeden, bir gün daha kaybetmeden takibe alın bizce.

Küçük bir not: Bu birbirinden enfes Instagram hesaplarını herhangi bir sıralama göz etmeden alt alta sıraladık, zaten hepsi ayrı bir şahane, hepsi parmakları çift tıklamaktan yoracak türden.

Mutfaktaki diyetisyen

Instagram - mutfaktakidiyetisyen

Neden takip etmeli: Baharla birlikte daha bir artan o kilo verme telaşına siz de girdiyseniz, yazın yaklaşmasıyla bu telaşınız da en az iki katına çıktıysa size enfes bir önerimiz var! Bu zorlu zamanlarınızda hafif ama bir o kadar da lezzetli yemek tarifleriyle sofranızı şenlendirecek bu Instagram hesabını hiç vakit kaybetmeden takip edin, diyet yapmanın da formda kalmanın da aslında nasıl lezzetli bir deneyime dönülebileceğini keşfedin.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfaktakidiyetisyen

B in the kitchen

Instagram - binthekitchen

Neden takip etmeli: Özellikle tatlı tutkunlarını, her gördüğü tatlıyı mutlaka yapmak ve yemek isteyenleri böyle alalım. Birbirinden enfes ve ağız sulandıran tatlılarıyla bu Instagram hesabı, tarif defterlerinize yepyeni ve nefis lezzetler katmaya kararlı, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: binthekitchen

Diet package

Instagram - dietpackage

Neden takip etmeli: Diyet yapmanın tatsız tuzsuz bir deneyimden ibaret olduğunu sanıyorsanız size yanıldığınızı gösterecek, üstelik bundan sonra yapacağınız her diyetin daha bir lezzetli olmasını sağlayacak bir Instagram hesabı var karşınızda. Üstelik sadece verdiği tariflerle değil, yaptığı enfes önerilerle de şenlendirecek hayatınızı. Mis, mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dietpackage

Bir tutam mutfak

Instagram - birtutammutfak

Neden takip etmeli: En sevdiğiniz tatları da bugüne kadar hiç denemediğiniz lezzetleri de bulabilirsiniz bu Instagram hesabında. Karşınıza her çıkacak fotoğrafıyla iştahınızı tavan yaptıracak, sizi koşar adım mutfağa götürecek kadar da iddialı. Tarif derseniz, elbette birbirinden enfes bu lezzetlerin tarifleri de tüm detaylarıyla misler gibi anlatılıyor. Size de bu Instagram hesabını bir an önce takip etmek düşüyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: birtutammutfak

Gezenti ve motorsuz motorcu

Instagram - gezenti_ve_motorsuz_motorcu

Neden takip etmeli: Sadece enfes yemek fotoğrafı görmek değil, gördüğünüz fotoğraflardaki yemeklerin en lezzetlileri nerelerde bulunur, hangi şehirde ne yemeli, hangi mekanın yemeklerini tatmadan dönmemeli merak ediyorsanız bir dakika bile kaybetmeyin deriz. Keşfetme duygunuzu iştahı bol paylaşımlarıyla kabartacak bir Instagram hesabından söz ediyoruz, dana ne olsundu? :)

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gezenti_ve_motorsuz_motorcu

Kekik karamel

Instagram - kekikkaramel

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabından bal damlıyor, lezzet fışkırıyor adeta. Diyetine en sıkı sıkıya bağlı insana bile diyetini bozdurabilecek güçteki bu lezzetleri kaçırmayın bizce.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kekikkaramel

Özge Kutlu

Instagram - osgebngl

Neden takip etmeli: Instagram'da karşınıza çıkan her yemek fotoğrafına ayrı bir heyecan yapanları böyle alalım. İçinizi açacak, baharı da yazı da Instagram hesabınıza taşıyacak bu hesaptan öğrenecek, ilham alacak çok şeyiniz var. Demedi demeyin, tok karnına takip edin. :)

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: osgebngl

Yeşil Salata

Instagram - yesilsalata

Neden takip etmeli: Sadece nefis yemek fotoğrafları ve tarifleri yok bu Instagram hesabında. Tüm bu mis kokulu yemeklerin nasıl yapıldığını ayrıntılarıyla görebileceğiniz enfes videolar da var! Nefis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yesilsalata

Yemek Avcıları

Instagram - yemekavcilari

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabı, özellikle yolu izmir ve çevresine düşecek olanların ya da tam da buralarda yaşayanların mutlaka takip etmesi gerekenlerden. Şehirdeki mekanları bir bir geziyor ve yedikleri lezzetler hakkında düşündüklerini söylüyorlar. Videoları izlerken acıkmamak da mümkün olmuyor tabii.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yemekavcilari

Biz de varız bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Instagram - yemekcom

Hala bilmeyen kaldı mı bilemiyoruz ama Yemek.com olarak biz de Instagram'dayız! Birbirinden enfes tariflerimizi, iştahı çan videolarımızı ve birlikte keşfedip birlikte eğlendiğimiz paylaşımlarımızı takip etmek, gece acıkmalarımızda birlikte dertleşmek isterseniz güldürürken yediren Instagram hesabımıza da bekleriz.

Buyursunlar: yemekcom


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?