Mart Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yepyeni tatlarla tanışmak, iştah açan yemek videolarını takip etmek, tarif defterlerine tam tutan tarifler eklemek için sizce de Instagram harika bir kaynak değil mi? Sosyal medyayı en çok efsane lezzetler keşfetmek için kullananlardansanız size nefis önerilerimiz var, toplanın!

Hemen aşağıda sizi bekleyen Instagram hesaplarıyla şu zamana dek yolunuz kesişmediyse hemen şimdi inceleyip beğendiklerinizi takip etmeye başlayabilirsiniz. Çünkü onlar, evlerinde denedikleri en özel tarifleri dahi tüm detaylarıyla paylaşıyor, mükemmel önerileriyle mutfaklara şahane tatlar kazandırıyorlar. Daha fazla vakit kaybetmeden sizi önce aşağıdaki listemize, hemen ardından da takip butonlarına doğru alabiliriz.

Instagram'dan söz ederken söylemeden geçmiş olmayalım: Tabbi ki Yemek.com'da Instagram'da! İçinizde takip etmeyenler kaldıysa hemen şuradan bize kolayca ulaşabilir, takip etmeye başlayabilirsiniz. "Ben yemek yapmayı değil, yemeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum" diyen gurmeleri ise kesfet.yemekcom Instagram hesabımıza doğru alabilir, birlikte yepyeni tatlar, nefis mekanlar keşfetmeye başlayabiliriz!

Not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık, bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden lezzetli!

gamzeceyasam

Neden takip etmeli: Mutfağınıza yepyeni tatlar kazandıracak özel tarifleriyle bu Instagram hesabı hiç vakit kaybetmeden takip etmeniz gerekenlerin başında geliyor. Tariflerini tüm püf noktalarıyla paylaştığı gibi nefis videolarıyla da iştah açıyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gamzeceyasam

mayaevim

Neden takip etmeli: Muazzam yemek fotoğraflarını görünce her birine dakikalarca bakmak isteyecek, bakmaya doyamadığınız tüm o lezzetleri tabii ki kendi evinizde de görmek isteyeceksiniz. Canınızın istediği tüm o lezzetlerin tariflerini de bulabileceğiniz bu Instagram hesabıyla bugüne dek yollarınız kesişmediyse...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mayaevim

bidoluyemektarifi

Neden takip etmeli: Mis gibi hamur işleri, yemek tarifleri, tatlılar... Bu Instagram hesabında çok sevdiğiniz ve ansızın canınızın isteyebileceği hemen her lezzetin tarifi var!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bidoluyemektarifi

menekseninmutfagi

Neden takip etmeli: Adeta dışarıdan alınmış gibi iddialı tatlılar, kekler, kurabiyeler, poğaçalar bulabileceğiniz, mutfağınıza hem yepyeni hem de sunumu çok şık lezzetler kazandıracak bir Instagram hesabıyla devam ediyoruz. Her bir paylaşımını beğenmeden, kaydetmeden geçemeyeceksiniz, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: menekseninmutfagi

cahide_ce

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabında gördüğünüz her bir lezzete bayılacak, daha da güzeli bayıldığınız tüm lezzetlerin aynısını evde yapmanızı sağlayacak tariflerine de kolayca ulaşabileceksiniz. Üstelik ihtiyaç duyanlar tariflere Almanca olarak da ulaşabiliyor. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cahide_ce

farahin_mutfagi

Neden takip etmeli: "Ne pişirsem" diye kara kara düşünmeye başladığınızda da, canınız nefis bir tatlı istediğinde de bu Instagram hesabından tam istediğiniz gibi bir tarif bulabilir, yemekle ilgili aklınıza takılan birçok soruya burada cevap bulabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: farahin_mutfagi

kocadangurme

Neden takip etmeli: Hem en klasik, en sevdiğiniz lezzetleri hem de bugüne dek belki de hiç denemediğiniz yepyeni tatları keşfedebileceğiniz bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kocadangurme

sezgi_karaca

Neden takip etmeli: Lahmacundan donut'a, genelde dışarıdan hazır olarak aldığınız lezzetlerin de, en sevdiğiniz anne yemeklerini de, görüntüsüyle iştah açan tatlıların da detaylı tariflerini bulabileceğinizi, kendi evinizin şefi olmanızı sağlayacak enfes tarifler sunan bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sezgi_karaca

esranin_lezzet_gemisi

Neden takip etmeli: Mis gibi kekler, nefis pastalar, atıştırmalıklar, kahvaltılıklar, ana yemekler ve çok daha fazlası... Bu Instagram hesabında tam kıvamında o kadar çok lezzet var ki görünce her birini tek tek denemek ve tarif defterlerinize kaydetmek isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: esranin_lezzet_gemisi

kaakaolusutt

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Şık yemek fotoğrafları, tam kıvamında tarifleri ve daha önce belki de evde yapmayı hiç denemediğiniz lezzetleriyle bu Instagram hesabı mutfağınıza yepyeni bir hava katmaya hazır.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kaakaolusuttDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?