Şubat Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Sosyal medyayı, özellikle de Instagram'ı adeta bir tarif defteri gibi kullanmayı tercih edenleri, yeni tarifler keşfetmek için kullananları hemen böyle alalım! Yine size harika önerilerle geldik.

Aşağıdaki Instagram hesaplarıyla bugüne dek yolunuz kesişmediyse hemen şimdi sayfalarını inceleyebilir ve takip etmeye başlayabilirsiniz. Zira her birinden bal damlıyor desek yeri. İçlerinde en özel tariflerini tüm detaylarıyla paylaşanlar da var, ayrıntılı yemek videolarıyla iştahınızı en az ikiye katlayacak, sizi hızla mutfağa sürükleyecek olanlar da... "Ama ben diyetteyim" derseniz sizin için de harika önerilerimiz var, baştan söyleyelim.

Unutmadan, tabii ki biz de Instagram'dayız! Haia takip etmeyen kaldıysa şuradan bize ulaşabilirsiniz. "Ben tariften ziyade nefis lezzetleri olan mekanları keşfetmeyi seviyorum" diyen gurmeler için de müjdemizi isteriz: Bir lezzetin peşinde semt semt, şehir şehir gezdiğimiz kesfet.yemekcom Instagram hesabımız sizi bekliyor.

Küçük bir not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık, bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden nefis!

sofrada_ne_varr

Neden takip etmeli: Sabah kahvaltısından akşam yemeğine, nefis tatlılardan hamur işlerine... Bu Instagram hesabında en sevdiğiniz tarifleri de yöresel ve daha önce hiç deneme fırsatı bulamadığınız tatları da bir arada bulabilirsiniz. Nefis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sofrada_ne_varr

seraps.kitchen

Neden takip etmeli: Mevsime uygun sebzelerin başrolde olduğu hafif ve leziz tarifler, sağlıklı beslenmenin ne kadar nefis bir deneyim olabileceğini gözler önüne seren iştah açıcı yemekler ve daha neler neler... Bu Instagram hesabı mutfağınıza sağlık katmaya hazır.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: seraps.kitchen

seherden_tatlar

Neden takip etmeli: Görür görmez denemek isteyeceğiniz nefis tarifleri ve harika videolarıyla mutfağınıza enfes tatlar kazandırabilecek bu Instagram hesabıyla bugüne dek yolunuz kesişmediyse şimdi tam zamanı!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: seherden_tatlar

habismutfakta

Neden takip etmeli: Mutfağa dair nefis önerilerden tutun da kıvamı tam tutacak ölçülü tariflere, bu Instagram hesabında aradığınızdan bile fazlasını bulabileceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: habismutfakta

elisanin_minik_dunyasi

Neden takip etmeli: Evde deneyebileceğiniz hem en pratik hem de en nefis tarifleri burada bir arada bulabilir, ne pişireceğinize kolayca karar veremediğinizde bu Instagram hesabından ilham alabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: elisanin_minik_dunyasi

thebloggrella

Neden takip etmeli: Hem denediği ve memnun kaldığı tarifleri hem de en özel tariflerini tüm detaylarıyla paylaşan bir Instagram hesabıyla devam ediyoruz. Yaptığı tariflerin nefis yapılış videolarını da paylaşmayı ihmal etmiyor. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: thebloggrella

my.daily.food.21

Neden takip etmeli: "Ne pişirsem?" derdine çare olacak önerileri ve nefis tarifleriyle bu Instagram hesabı da mutlaka takip etmeniz gerekenlerden. Üstelik tarifleri hem Türkçe hem de İngilizce olarak bulabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: my.daily.food.21

obezojenikhareketler

Neden takip etmeli: "Ben yemek yapmayı değil, yemeyi seviyorum" diyen gurmeleri hemen bu Instagram hesabına doğru alalım. Hangi lezzeti nerede yemeli, hangi mekanlara mutlaka gitmeli gibi sorulara cevap bulabileceğiniz, adeta bir rehber olarak kullanabileceğiniz bir hesap o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: obezojenikhareketler

beyaztarifler

Neden takip etmeli: Pastane kıskandıracak kadar iddialı tatlılardan büyük ihtimalle daha önce deneme fırsatı bulamadığınız özel yemeklere, nefis tariflerle dolu bu Instagram hesabı mutfağınıza yepyeni tatlar kazandıracak.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: beyaztarifler

withdieticiana

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Formuna dikkat edenleri, şu sıralar diyet yapmaya çalışanları ya da genel olarak sağlıklı beslenmeye özen gösterenleri de hemen bu Instagram hesabına doğru alalım. Hafif ve sağlık dolu tariflerden sağlıklı beslenmeye dair mükemmel önerilere, bu Instagram hesabı size rehber olmaya hazır.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: withdieticiana


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?